Allegiant ورزشگاه اقتدار برای دیدار با زمان 1 در 126 روز

زمانی که لاس وگاس ورزشگاه اقتدار در دیدار روز شنبه آن را داشته اند 126 روز پس از هیئت مدیره گذشته رو با هم.

مقدار زیادی اتفاق افتاده در Allegiant ورزشگاه پس Jan. 16.

ساخت و ساز همچنان ادامه دارد و خود را سریع سرعت. مهندسین نمیفهمد که مزاحم سقف و نصب آن زودتر از بسیاری انتظار داشتند.

این میدان عظیم سینی ساخته شده بود و چمن شده است نعوظ کشیده در بالای آن است.

محوطه سازی و سنگ فرش های رخ داده در مناطق اطراف ورزشگاه.

چراغ و آرم قرار داده شده اند و براق sportscar نگاه آزمایش شده در شب.

برنامه های منتشر شده توسط هر دو لیگ ملی فوتبال و اخبار و طرفداران را آغاز کرده اند گردان تاریخ در تقویم خود را.

داخل 65,000-صندلی ورزشگاه برخی از جعبه لوکس شده است به پایان رسید و دیگران قاب و صندلی نصب شده اند.

اتاق های قفل شده اند ساخته شده است و یک بلیط است که ساخته متشکرم.

این در واقع آینده هم به عنوان NFL ورزشگاه پیمانکاران وعده داده شده است.

اما هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار را به انجام و یک جدول زمانی جدید است که در جای خود — زمانی که قدرت مطابق با آن خواهد بود 71 روز قبل از برنامه ریزی قابل توجهی از اتمام برگزاری است.

20-مورد دستور کار

در حالی که قدرت مقابله خواهد شد 20-item دستور کار زمانی که آن را مطابق تقریبا در 1 p. m., آن را هنوز هم بعید است که برای دریافت پاسخ به این سوال بزرگترین مقابله با اعضای: آیا طرفداران را وادار به لذت بردن از ویژگی های این 2 میلیارد دلار ورزش کاخ پس از اظهارات و شورشیان را در این زمینه ؟

در حالی که بیش از 4000 صنعتگران و کارگران ساختمانی باید مجدانه با هم مسأله را حل هزاران نفر از وظایف لازم برای ساخت این ورزشگاه از زمین تا coronavirus پخش شد مثل یک تابستان آتش سوزی در سراسر ایالات متحده است.

شده اند وجود دارد گزارش هفت مورد از COVID-19 گزارش شده در میان ورزشگاه کارگران پیشرو برخی از منتقدان به سوال حکمت رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak تصمیم به اجازه ساخت و ساز تا همچنان به عنوان یک کسب و کار ضروری.

سرمایه گذاری مشترک پیمانکاران عمومی مورتنسن ساخت و ساز و مک کارتی سازندگان به مراتب جلوتر در برنامه ریزی خود را برای جلوگیری از زنجیره تامین تاخیر هنگامی که ویروس آمار با انتقام.

اما به روز رسانی و پیشرفت اطلاعات محدود شده است در طول شیوع بیماری است. قدرت برنامه ریزی شده بود به ملاقات مارس 19, دو روز پس از Sisolak دستور غیر ضروری کسب و کار از جمله قمار ، قدرت آماده نیست برای انجام یک جلسه آنلاین در کوتاه مدت متوجه چنین پس از آن لغو شد.

ساخت و ساز به روز رسانی

هنگامی که اعضای هیئت مدیره جمع آوری آنها را به مقدار زیادی از گزارش به بررسی. چهار ماه به ارزش روز رسانی از اظهارات’ ساخت و ساز شرکت تابعه برنامه ریزی شده است. حسابداری و خدمات کارکنان قرارداد نیاز به مرتب کردن.

یک آیتم است که تولید برخی از طرفداران درخواست تجدید نظر خواهد بود که قدرت را در نظر گرفتن استفاده از Allegiant ورزشگاه برای UNLV را 2020 صفحه اصلی فوتبال فصل و nonconference بازی برای فصول از طریق 2026. هیئت مدیره مورد نیاز است به تصویب است که اما به دلیل برخی از بازی قرارداد امضا شد قبل از Allegiant ساخته شده بود امتیازات بود به دنبال دریافت این بازی به دولت از هنر ساختمان.

اظهارات’ توافق با UNLV بود برای یکی nonconference بازی در ساختمان در فصل اول پس از اظهارات می خواستم برای به نمایش گذاشتن آن با کنسرت ها و دیگر رویدادهای خاص در زمانی که این ساختمان با نام تجاری جدید. اما اخبار در حال حاضر برنامه ریزی سه nonconference بازی.

هر دو طرف خواهد آموخت که روز شنبه چگونه خواهد برنامه آشتی با UNLV امیدوار به بازی در برابر کالیفرنیا و آریزونا دولت در Allegiant و یک بازی با Louisiana Tech در سام بوید ورزشگاه.

کال بازی در حال حاضر قفل شده است و در Aug. 29 و UNLV امیدوار است آریزونا دولت بازی می توان به وجود سپتامبر. 12.

دیگر موضوعات در دستور کار حتی مسیه.

مجموعه-دسترسی سیاست

یک مجموعه-دسترسی سیاست برای قدرت بحث خواهد شد. تحت نظر سنا لایحه 1 قانون که دولت مجاز بودجه برای بخشی از ورزشگاه ساخت و ساز اقتدار بود که داده می شود یک جعبه لوکس برای استفاده از آن.

پیش نویس هشت-صفحه suite دسترسی سیاست بررسی خواهد شد. این جادوها شرایط استفاده از جمله اهداف برای حضور در این رویداد. در میان شرایط ذکر شده هستند برای اهداف جامعه از جمله توسعه اقتصادی جامعه و حمایت مدنی جمع آوری کمک های مالی.

اقتدار نیز انجام خواهد شد یک جلسه عمومی در آن 2020-21 سال مالی بودجه مورد نیاز از تمام نهادهای دولتی است.

اقتدار در انتظار یک شیب افت درآمد با اتاق های هتل بسته از اواسط ماه مارس و نرخ اتاق انتظار می رود آهسته به بازگشت به سطح بالا.

قبل از مارس اتاق, مالیات بر درآمد, مجموعه اعم از بین 4 میلیون دلار و 5 میلیون دلار در ماه است. در ماه مارس آن کاهش یافته و به حدود 2 میلیون و وجود صفر در افق آوریل و مه.

این 2020-21 بودجه ریزی اتاق-مالیات بر درآمد نزدیک به 18 میلیون دلار با بهره banked پیوند درآمد حاصل از مکمل آن است.

اما اقتدار رهبران مالی برنامه ریزی شده و اولویت بندی پرداخت و حسابداری برای پرداخت اوراق قرضه و صندوق ذخیره بالا دیگر نیاز به نگه داشتن قدرت مالی امن.

جزئیات بیشتر در مورد کسانی که استراتژی های مالی در حال انتظار برای ظهور پنج شنبه.

تماس Richard N. Velotta در [email protected] یا 702-477-3893. Follow @RickVelotta در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>