Allegiant سوختگی بیش از $2M هر روز بسیاری از کارگران در مرخصی با نصف پرداخت

Allegiant Air پدر و مادر در حال سوختن است از طریق حداقل 2 میلیون دلار به صورت نقدی در هر روز و صدها نفر از کارگران در نظر گرفتن دو هفته مرخصی در نیمه پرداخت به عنوان حامل هایش با خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

لاس وگاس-بر اساس Allegiant Travel Co. گفت: در یک پرونده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار روز شنبه شده است برخورد با “بی سابقه لغو” و در ماه گذشته درآمد خواهد شد در حدود 40 درصد به 45 درصد پایین تر از آن بود که در مارس 2019.

عمیق-تخفیف حامل نیز گفت: نزدیک به 700 نفر از کارکنان “داوطلب شده اند” برای 60 روز مرخصی در نیمه پرداخت که در آن زمان نقدی روزانه رایت است که حدود 2 میلیون به 2.5 میلیون دلار است و در صورت اعمال به وزارت خزانه داری ایالات متحده برای حقوق و دستمزد حمایت از بودجه.

علاوه بر این مدیریت انتظار پرواز ظرفیت های آوریل و مه به افت 80 درصد به 90 درصد از مدت مشابه در سال گذشته است و “به طور مداوم” ارزیابی مجدد آن برنامه پرواز “در نور کم و تقاضا برای آینده رزرو.”

به طور کلی, the هواپیمایی ممکن است در حال حاضر صرفه جویی تا آنجا که $320 میلیون دلار در هزینه های نقدی رئیس امور مالی گرگ اندرسون گفت: در این پرونده از 300 میلیون دلار صرف کاهش پیش بینی شده در ماه گذشته.

به روز رسانی به شرح زیر Allegiant اعلام ماه گذشته بود که آن را تعلیق ساخت و ساز از آن $470 میلیون فلوریدا رفت و آمد مکرر پروژه Sunseeker رفت و آمد مکرر شارلوت بندر و کاهش هزینه های دیگر برای مقابله با ویروس ” اثر مخربی بر اقتصاد است.

در میان دیگر هزینه-صرفه جویی در این شرکت مسدود استخدام به صورت غیرضروری موقعیت معلق سهام buybacks و سود سهام و اعلام کرد 50 درصد حقوق و دستمزد برش شرکت کردند.

صنعت سفر یک جزء حیاتی از لاس وگاس’ گردشگری وابسته به اقتصاد است و گرفتن آمار به ویژه با خرید اینترنتی از جدید کروناویروس که طرح میتوانست زندگی روزانه در سراسر ایالات متحده با جارو تعطیلی کسب و کار و اقامت در خانه سفارشات.

کاهش سفر می تواند از بین بردن 5.9 میلیون شغل تا پایان مارس و انتظار از دست دادن $910 میلیارد دلار مربوط به سفر اقتصادی خروجی این سال خواهد بود هفت بار تاثیر سپتامبر. 11, 2001, حملات تروریستی, با توجه به مارس 24 انتشار اخبار از ایالات متحده در انجمن سفر.

Allegiant رهبری رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت موریس “Maury” گالاگر شناخته شده است برای پرواز از کوچک و محروم شهرستانها برای گرم-آب و لکه تعطیلات معمولا بدون رقابت در آن راه.

تماس با الی Segall در [email protected] یا 702-383-0342. Follow @eli_segall در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>