Allegiant Air میسازد خاموش 87 حذف 220 مجموع مواضع

Allegiant Air حذف 220 موقعیت دوشنبه در میان ادامه COVID-19 بیماری همه گیر.

جان ردموند Allegiant رئیس جمهور اعلام کرد که اخراج کارکنان از طریق داخلی یادداشت فرستاده بعد از ظهر دوشنبه و ارائه به Las Vegas Review-Journal.

از مواضع 87 بودند کارکنان موقعیت. از باقی مانده 133 مواضع برخی شده بود خالی قبل از همه گیر شد و در مراحل استخدام و یا بودند و زنجان به یک بازی آنلاین رایگان است بعد از این سال. آن موقعیت حذف خواهد شد به طور کامل.

این کارکنان حذف خواهد شد به طور کامل پرداخت می شود از طریق سپتامبر. 30 با پزشکی مزایای پرداخت از طریق پایان سال است. کارکنان را نیز دریافت خواهد کرد قطع پرداخت و مرمت کامل از هر گونه پرداخت امتیازات ساخته شده از زمان شروع این بیماری همه گیر.

“اما مطمئن باشید ما عمدی در انتخاب زمان بندی است که به مردم آنجا متوجه خواهید شد که ممکن است به دنبال فرصت های دیگر,” ردموند گفت: در این یادداشت. “ما از ما هم تیمی های خود را برای خدمات اختصاص داده شده و نقش حیاتی آنها در گرفتن ما را به این نقطه است.”

Remond گفت: هیچ اخراج برنامه ریزی شده به عنوان شرکت در جلو حرکت می کند.

ردموند با اشاره به شیب قابل توجهی در سفر دوره شرکت هواپیمایی شروع به دیدن در ماه آوریل زمانی که ایالت shutdown دیدم اکثر کسب و کار به طور عمده قمار توقیف در لاس وگاس.

Allegiant دیدم فقط 199 مسافر در فرودگاه بین المللی McCarran در ماه آوریل افزایش به 20,268 در ماه مه بود که پایین 90 درصد در مقایسه با آوریل 2019 با توجه به اعداد ارائه شده توسط Clark County بخش حمل و نقل هوایی.

“امروز بیشتر مردم در حال پرواز, اما افزایش اخیر در COVID-19 موارد باید سرد حرکت ما در رزرو” ردموند اشاره کرد. “و به این ترتیب coaster غلتکی ادامه خواهد داد — هیچ کس می دانم برای چه مدت. در حالی که در ماه جولای نشان می دهد افزایش ترافیک در مقایسه با ماه های قبل از آن است که توسط ما سنتی سقوط و رکود. بر خلاف قبل از همه گیر ما قادر به پیش بینی چه خواهد شد نتیجه برای پاییز و به 2021.”

تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *