همه Quibi تبلیغ با استفاده از ‘Turnstyle’ فرمت

بینش کلیدی:

بار کردن فرم کوتاه تلفن تصویری خدمات جریان Quibi که آمار 1.7 میلیون دانلود در هفته اول خود را و شما خواهید دید تبلیغات از مارک های مانند Charmin, تاکو بل و مترقی قبل از نشان می دهد آغاز خواهد شد. و مانند برنامه نویسی در Quibi خود را که می تواند تمام صفحه در هر دو پرتره و یا جهت گیری چشم انداز خود با نام تجاری شرکای خود را بهینه سازی نقاط مشاهده می شود در هر دو حالت.

هر یک از Quibi 10 راه اندازی-سال همکاران—که نشان دهنده 22 مارک های کلی—تصمیم گرفتند به استفاده از پلت فرم است “turnstyle” فرمت. از 70 منحصر به فرد تبلیغات در این سرویس 91 درصد از آنها در turnstyle فرمت با توجه به نیکول مک کورمک Quibi سر از تبلیغات مشارکت.

“من دور دمیده با چگونه بسیاری از آنها را در آغوش فرمت حتی اگر آن چیزی نیست که ما مورد نیاز برای راه اندازی” مک کورمک گفت.

برخی از برندها مانند Charmin و پپسی با استفاده از turnstyle تکنولوژی برای تست کردن آگهی های جدید با فرمت های و پیام های سازه. دیگر turnstyle تبلیغات در Quibi repurpose خلاق به لکه های که کار در هر دو جهت.

مترقی با استفاده از کاراکتر ها از دیگر مواد بازاریابی به منظور توسعه Quibi خاص خلاقانه که مناسب برای فرم کوتاه فرمت که در آن تبلیغات اجرا برای بیش از 15 ثانیه.

“ما نمی باید برای شروع از ابتدا” گفت: Jeff Charney مترقی را افسر ارشد بازاریابی. “که استفاده محدود بسیاری از تغییرات ما فقط مطمئن شوید که با سرعت از ما داستان سرایی همسان با سرعت از پلت فرم.”

آن را خیلی زود برای تعیین موفقیت های اولیه بر روی پلت فرم برای مترقی اما Charney گفت: این فرمت اجازه داده است “برای یک مقدار بیشتر همهجانبه و تعاملی تجربه” است که او فکر می کند که مساعد برای نام تجاری.

“آن را واقعا به خوبی کار می کند با ما کاراکتر های موجود مبتنی بر محتوا پلت فرم و با در نظر گرفتن استفاده کامل از آن ما قادر به نشان می دهد متفاوت و سرد از نظر شخصیت ما است که تنها می توان تصور طریق لنز turnstyle تکنولوژی” Charney گفت.

روش های مختلف تبلیغات در حال تلاش کردن بر روی پلت فرم قابلیت تنها بخشی از Quibi بزرگ آزمایش است که هدف آن خدمت حرفه ای تولید شده فرم کوتاه برنامه نویسی در دستگاه های تلفن همراه با تبلیغ کنندگان و مشترکین تقسیم هزینه.

Quibi از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت مگ ویتمن گفت: او انتظار دارد که حدود 70 درصد از Quibi کاربران برای انتخاب این آگهی نسخه پشتیبانی از سرویس; پلت فرم را 90 روز رایگان دادگاه و سال رایگان Quibi اشتراک برای برخی از T-Mobile مشتریان همه می آیند با ad-پشتیبانی از ردیف به احتمال زیاد تقویت اوایل این آگهی برای این سرویس با نام تجاری همکاران.

اما Quibi را اولین و کار خود را با راه اندازی آن مارک شده اند به طور قابل توجهی طرح میتوانست با ادامه COVID-19 همه گیر باعث تغییرات چشمگیر در رفتار مصرف کننده و خروج از فقط در مورد هر صنعت تکاپوی تنظیم کنید.

در Quibi آگهی های جانبی که به معنای ساخت اتاق را برای آخرین لحظه تنظیم این نقاط است. Quibi تمدید آن, خلاق, مهلت بنابراین برندها در زمان حال به جلو و با هم جایگزین تبلیغات خلاق; برخی از شرکت ها جابجا خلاق به عنوان اواخر به عنوان یک هفته قبل از راه اندازی.

مارک های مانند گوگل و خارج منتقل پیام خود در این سرویس به آدرس جدید به عنوان بخشی از بزرگتر مبارزات. گوگل تحت فشار قرار دادند یک turnstyle-قادر به اعلام خدمات عمومی ترغیب بینندگان به ماندن در خانه و به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد COVID-19 روز اختصاص داده شده به صفحه گوگل در حالی که خارج شده است به روز شده, خلاق “ایالات و شهرهای آمریکا” محور وحدت است.

“هر نام تجاری Quibi گنجانده شده است که مصرف آن روز به روز” مک کورمک گفت. “این است که یک دیوانه تقلا اما آن را برای من شگفت انگیز چگونه به خوبی همه ما انتقال.”

Progressive دو برابر پایین در ساخت آن turnstyle-قابلیت بازاریابی بر روی پلت فرم به دنبال “سریع نیش داستان کمان” است که منعکس کننده Quibi خود رویکرد به برنامه نویسی.

“تعمق به تازگی از Quibi و محتوای آن است که تا حدودی از فرار خود را, بنابراین ما در حال تلاش برای حفظ آن مطمئن شوید مطالب ما متناسب با یکپارچه به فن آوری خود را پلت فرم” Charney گفت. “ما نمی خواهیم به مته دستی مخصوص سوراخ کردن مردم از آن فرار از واقعیات بنابراین ما هدفمند در ساخت مطمئن شوید که ما فروش و بازاریابی پیام ظریف هستند و احساس طبیعی پسوند Quibi را تجربه می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>