تمام تگرگ تایسون خشم شاه از بخش سنگین وزن

پادشاهان آنها می گویند برای مبارزه با امپراتوری.

تایسون خشم قوانین خود را امروز در اکثر مسلط از مد.

تاج و شنل و Patsy Cline به بوت.

عاقبت جالب تر بود برای آن قبل از مبارزه با روش نمایشی به دلیل خشم در شنبه شب ساخته شده آنچه رخ داده است در حلقه یک بیانیه شخصی شنیده ام ” دور جهان.

بدون سوال, جهان, قهرمان سنگین وزن است Gypsy King که کوبیده دئوتای وایلدر تا آمریکا را به گوشه ای پرتاب در حوله در 1:29 هفتمین دور قبل از sellout جمع 15,816 در MGM بزرگ باغ.

این خنده دار چگونه آهسته چنین عادی شی سفید ظاهر می شود و در پرواز به حالت تعلیق در یک ابر تیره از شکست مشقت بار نماد ترک.

در مورد او این بود که فقط اقدام به نجات وایلدر از درد بیشتر و مجازات است.

او outclassed از پیاده روی به فینال رگباری از مشت.

“من گفته اند که کسانی که ایستاده در تاریکی هرگز به نور” خشم گفت. “اما (وایلدر) به اینجا آمد و او سرنشین دار و نشان داد قلب یک قهرمان است. او یک جنگجو و خواهد بود. او را قهرمان می شود دوباره.

“اما من می گویم پادشاه بازگشت به بالای تاج و تخت است.”

خشم و متحیر کردن مبارزه کرده بود به یک رسم در دسامبر سال 2018 است. خشم بود زدم دو بار قبل از این تصمیم اعلام شد.

تساوی هستند مانند ترافیک. هیچ کس آنها را دوست دارد.

اما وجود خواهد داشت هیچ گونه ابهامی در این زمان به عنوان به که سزاوار به بازوی خود را مطرح خشم بودن یکی به دست کشیدن پایین وایلدر دو بار و دورتر جلوتر بر روی کارت زمانی که همه چیز به پایان رسید از سان Diego State basketball است که در حال حاضر از یک فصل بدون شکست.

(چگونه در مورد که از UNLV توسط راه!)

وایلدر بود هرگز در این. تا کنون.

مرد (خشم) که وزن 273 پوند به 231 برای حریف خود را پنج شنبه بود و تا کنون لایو جنگنده.

مشت فرود آمد: خشم 82 وایلدر 34.

وایلدر نبود در پست مبارزه کنفرانس مطبوعاتی. او تا به حال یک تاریخ در بیمارستان.

این یک عملکرد درخشان از خشم به هموطنان خود از بریتانیا می گویند.

فقط درخشان.

پادشاهان نیز نیاز به احساس تاج نیست بیش از حد سنگین, و من مطمئن هستم که خشم تا به حال احساس هر خنثیسازی فشار به خطر جای خود را در میان این نوابغ. مطمئن باشید که بوکس نیاز به او را در بدترین راه یک کرگدن از یک مرد با شخصیت و کاریزما و مهارت های لازم برای بازگشت لشکر او به نوعی برجستگی آن لذت می برد در دوره قبلی.

وایلدر ساخته شده دقیق و نقطه این هفته که برای مدت طولانی سنگین وزن کلاس بود توسط یک قهرمان هیچ کس در خارج از سرزمین مادری خود می دانستند و یا واقعا در مورد مراقبت.

Wladimir Klitschko اوکراین به اندازه کافی خوب بود خود را به عنوان برای 12 سال اما در آن زمان چه بود یک بار این ورزش محبوب ترین و جذاب کلاس وزن بیشتر یا کمتر وجود داشته و در آن خود را به برزخ.

خشم می توانید تغییر دهید که در اینجا در بریتانیا در هر نقطه طرفداران مبارزه وجود داشته باشد.

او ترجمه را در تمام فرهنگ ها است. امریکا نیاز ندارد و یکی از خود را به قهرمان سنگین وزن به منظور ایجاد علاقه زیادی در سراسر ایالات متحده است.

نه با این مرد در بالا باشد.

Weather underground در مبارزه

او ممکن است مجموعه ای از یک رکورد زمان برای پیاده روی در تئاتر هر چند خشم بود و در واقع در انجام. او عینک یک تاج و شنل و خود را نشسته بر تاج و تخت تا حدودی جالب اما هنوز هم شیرین ملودی Patsy Cline را “دیوانه” به او تحویل داده شد به حلقه.

پس از آن مدت کوتاهی پس از وایلدر یکی احساس آبی.

طرفداران او قطعا احساس نمی دیوانه برای دوست داشتن او. وزن در روز جمعه و شنبه را در رویداد اصلی بودند توسط کسانی که در خشم طرف معین.

این چیزی بود که شما ممکن است انتظار می رود که که از مشاهیر نارسایی بیرون رینگ صندلی.

اظهارات صاحب Mark Davis و سر مربی جان weather underground در میان کسانی که به تماشای, و من شگفت زده نمی شود (بعد از دیدن ستاد کارفرمایی پاتریک Mahomes در حضور و غیاب) اگر weather underground نمی پرس و جو پس از آن مورد خشم علاقه در بازی وسط linebacker.

خشم WBC سنگین وزن قهرمان و در عین حال من مطمئن هستم که کسانی که از آنتونی جاشوا اردوگاه خواهد شد که چیزی برای گفتن در مورد خود دو بار یکپارچه قهرمان سنگین وزن گرفتن شات بعدی در او.

شاید. وجود خواهد داشت بسیاری از موانع به مقیاس برای آن یکی.

در حال حاضر همه احترام بگذارید پادشاه.

هیچ قانونی پادشاهی می تواند تحمل دو نفر از آنها.

تایسون خشم مطمئن ساخته شده که.

تماس نویس اد Graney در [email protected] یا 702-383-4618. او شنیده می شود “مطبوعات جعبه” ESPN Radio 100.9 FM و 1100 هستم از 7 صبح تا 10 صبح دوشنبه تا جمعه. Follow @edgraney در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de