Alistair Overeem نمرات عاطفی پیروزی در UFC on ESPN 8

Alistair Overeem نصب شده والت هریس’ بازگشت و تا او را با رگبار گلوله از دست راست برای نزدیک به یک دقیقه قبل از اینکه داور به نام یک توقف خود را به UFC on ESPN 8 رویداد اصلی جلسه سنگین وزن در شنبه شب در خالی آرنا در جکسون ویل فلوریدا.

سپس Overeem متوقف ضرب و شتم و بلافاصله در آغوش عاطفی هریس در گیر است.

هریس شد رقابت برای اولین بار از او 19 ساله بچه ربوده شد و به قتل رسید در ماه اکتبر.

Overeem و هریس شد برنامه ریزی برای مبارزه در ماه دسامبر اما این جلسه به تعویق افتاد به دلیل این قتل است.

هریس تشکر UFC و مبارزه خود را با تیم از طریق اشک به صورت ایستاده در پشت سر او و خانواده اش است.

“من همچنین می خواهم برای تشکر از جامعه من,” او گفت:. “Homewood (آلاباما) من شما را دوست دارم بچه ها. من متاسفم من را دریافت نمی, ‘W’ را برای شما امشب اما شما شده است وجود دارد برای من و خانواده ام از همه چیز.

“و من می خواهم برای تشکر از طرفداران. من می دانم که شما همه نمی تواند در اینجا امشب اما من متاسفم. I’ll be back بهتر است من به شما قول می دهم. شما دیده نمی شود گذشته از ‘بلیط بزرگ.’ من قصد دارم به رفتن به خانه و بازیابی جسمی و عاطفی و من به شما قول می دهم من بهتر است.”

او فقط خوب زود حذف Overeem در دور اول و ضرب و جرح او را بر روی تشک. داور دن Miragliotta تکیه داد اما تصمیم گرفت به Overeem فرصتی برای ادامه.

Overeem که تبدیل به 40 روز یکشنبه در زمان استفاده. او هریس به زمین در اواخر دور اول و سپس آن را دوباره با یک ضربه سر که منجر به تعیین توالی.

“من در دور اول” او گفت:. “من می شنوم آن را به دنبال بیش از حد خوب است, اما من آن را دیده نمی خودم. والت یک مرد قوی ، اما آن پنج دور و من به خوبی آماده شده برای آن است.

“من فرود آمد پایین و پا زدن و من می دانستم که او توجه خواهد بود وجود دارد بر روی پاهای خود پس من رفتم بالا. او سخت بود. او نمی خواهید به من بدهید تا من احساس او خسته شده بود اما او آویزان در آن وجود دارد. من فقط به حال او واقعا تنگ است.

Gadelha به نام برای مسابقه برگشت برابر سابق زنان strawweight قهرمان کارلا اسپرزا حتی اگر Gadelha برنده اولین رقابت بین این دو تقسیم تصمیم گیری در ژوئن 2018.

تماس با آدم تپه در [email protected] دنبال @AdamHillLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im