الکسیس Ohanian چرا او سرمایه گذاری در DTC Telehealth ارائه دهنده Ro

بینش کلیدی:

به عنوان بنیانگذاران ق (و تنیس سوپراستار سرنا ویلیامز) الکسیس Ohanian واقعا نمی تواند حفظ مشخصات پایین. اما سرمایه گذاری خود را مستقیم به مصرف کننده telehealth شرکت Ro یکی که رفته کمی تحت رادار.

Ohanian که شده است یک سرمایه گذار در Ro از این شرکت شروع در سال 2017, پیوست مدیره آن در سال 2018 است. او حتی به نظر می رسد در Ro جدیدترین تجاری صحبت کردن در مورد چشم انداز در سلامت پس از تولد دخترش الکسیس المپیا Ohanian جونیور

در حال حاضر 2020 شکل دادن به یک سال بزرگ برای Ro: این شرکت به تازگی مجددا راه اندازی وب سایت خود را که در حال حاضر شامل یک راهنمای بهداشت با پاسخ در مورد موضوعات رایج از آلرژی به HPV به دیابت است. در مصاحبه با Adweek, Ohanian از بنیانگذاران و مدیر عامل شریک در مقداردهی اولیه سرمایه مشترک چیزی است که او فکر می کند در مورد رشد شرکت چگونه او با استفاده از صندلی هیئت مدیره خود را به اطمینان حاصل شود که همه چیز در حال اجرا هموار و به همین دلیل او سرمایه گذاری در وهله اول.

به همین دلیل سرمایه گذاری در Ro خوب بود شرط می بندم

در نظر گرفتن سهمی در Ro شد چیزی شخصی برای Ohanian به عنوان او یاد گرفته در مورد شرکت درست زمانی که او در بر داشت او از رفتن به تبدیل شدن به یک پدر. اخبار ساخته شده Ohanian متوجه چقدر او “deprioritized” سلامتی خود را—و به همین دلیل یک شرکت مانند Ro حس به سرمایه گذاری در.

او به یاد می آورد از بنیانگذاران زکریا Reitano “واقعا قانع کننده” زمین مورد شروع با هدف قرار دادن مردان “که در میان بدترین مورد مراقبت از خود—و آن طنین انداز,” Ohanian گفت. “این بود که یک شرکت است که به وضوح در یک مسیر خیلی زود و نیز رفتن به انجام بسیاری از خوب در این فرآیند است.”

و در حالی که رو در ابتدا شروع به روم مردان با نام تجاری اختصاص داده شده به مسائل اطراف نعوظ, نقصان, Ohanian گفت: او می دانست که این شرکت در نهایت تکامل را به یک “telehealth پلت فرم.” (این شرکت در حال حاضر مارک های دیگر مانند روری یک نام تجاری برای زنان رفتن را از طریق یائسگی و صفر یک مصرف دخانيات محصول است.)

Ohanian گفت: این شرکت بالا رفته است و فراتر از دیگران در فضای بیرون ساختمان زیرساخت به telehealth ممکن است مانند ایجاد یک داروخانه در عقب پایان. همه که کار سخت است چه منجر به شرکت های فایزر تصمیم به کار با Ro با توجه به Ohanian و چرا بعد از این, بهار, شرکت زیست فناوری Gelesis آزاد Plenity یک مدیریت وزن محصول با Ro.

“چه منحصر به فرد در مورد رویکرد این است که Ro واقعا فکر عمدا در مورد نحوه ساخت این تجربه از آغاز تا پایان در راهی قرار می دهد که بیماران برای اولین بار” Ohanian گفت. “اگر شما در حال انجام چیزی است که سخت تر است اگر شما در حال انجام چیزی است که نیاز به کار بیشتر اما آن چیزی که برای انجام مناسب برای بیماران, اگر آن را درست به انجام آن در حال حاضر. و حتی اگر آن را به معنی شما را مجبور به حرکت کمی آهسته تر در برخی از چیزهای دیگر مانند رشد شما ایجاد moats و شما ایجاد چیزهایی که هر رقیب دیگر است که باید به هر حال انجام.”

Ro هیت راهنمای یک راه نام تجاری است رسیدن به رشد است

Ro سلامت, راهنمای کاهش یافته است که در اوایل این ماه را پوشش می دهد 13 “شرط بندی” است که فراتر از دامنه Ro ارائه می دهد. آن را با تمرکز بر سه نوع محتوا: پزشکی (برای بحث در مورد علائم و بیشتر برای شرایط پزشکی) شیوه زندگی (که در آن مصرف کنندگان می توانند یاد بگیرند که چگونه به مبارزه با آلرژی و مانند آن) و متخصص بپرسید که در آن متخصصان پزشکی از موسسات مانند دانشگاه نیویورک سوالات پاسخ دهد. تا کنون Ro محتوای تنظیم شده است برای رسیدن به بیش از 30 میلیون خوانندگان در این سال با توجه به یک سخنگو.

انگیزه ای برای ایجاد یک محصول مانند راهنمای بهداشت است به “یک صدا و یک دلیل” در اطراف این مسائل گفت: Ohanian و ایجاد محتوا که آمپر تا برند اما عمل نمی کند تنها به عنوان یک کانال بازاریابی.

“برای بسیاری از DTC زمینه وجود دارد تاکید بر بازاریابی و که بسیار مهم است و نیاز است که عملکرد بازاریابی تخصص های مورد نیاز است برای موفقیت بلند مدت” Ohanian گفت. “اما در این فضا به خصوص در بهداشت و درمان نوار حتی بالاتر است.”

اما Ohanian هشدار مارک های دیگر از ایجاد محتوای سایت فقط به خاطر آن است.

“به طوری که بیشتر و بیشتر برندها رفتن در این مسیر حرکت آنها در حال رفتن به پیدا کردن چیزهایی است که کمک به آنها را به ایستادگی کردن در فضای خود را در صنعت” Ohanian گفت. “و آن را همیشه نمی شود به عنوان ساده به عنوان رومی است.”

ساختمان یک شرکت موفق فرهنگ از دور

به عنوان یک سابق مدیر عامل شرکت Ohanian گفت: راه های مختلفی وجود دارد به نظر می رسد او در یک شرکت به اندازه آن فرهنگ است. و در حال حاضر به عنوان یک سرمایه گذار و عضو هیئت مدیره Ohanian گفت: ابزار مانند Glassdoor نظرات او بینش چگونه کارکنان در واقع احساس می کنم.

“من واقعا معتقدم که ما در حال پیدا کردن کانال های بیشتری به این اطلاعات به ما به عنوان سرمایه گذاران” Ohanian گفت. “فرصت واقعی در اینجا این است که وجود کانال های بیشتری را برای کارکنان قادر به صحبت کردن که آیا آن را علنا در GlassDoor و یا از طریق شبکه های مردمی فن آوری و یا فقط افرادی که در این صنعت است.”

او افزود که مردم را “درک” از آنچه مناسب در محیط کار در حال تغییر است و این که اگر یک مشکل وجود دارد و بیشتر مردم خواهد شد بحث به شبکه خود را به اجازه اعضای هیأت مدیره و یا دیگران می دانند.

“همانطور که ما بیشتر و بیشتر از این مکالمات در مکان های عمومی در رسانه های اجتماعی در مطبوعات این صنعت به عنوان یک کل شروع می شود را مجددا آنچه را قابل قبول رفتار” Ohanian گفت. “همه این چیزها کمک به نگه داشتن آن در حال حرکت در یک جهت خوب است اما هیچ چیز وجود دارد که ادم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im