الکس بومن دارای Busch برادران در کالیفرنیا

FONTANA, کالیفرنیا. — قبل از الکس بومن آغاز شده به دنبال تو مغازه ها در جایی بین لس آنجلس و فینیکس او جشن پیروزی که پیشنهاد و حتی بیشتر دائمی موفقیت پیش رو برای سخت کار راننده و سودای تیم.

بومن شتافت به شغل دوم جام نسکار سری پیروزی يكشنبه برگزاری کایل و Kurt Busch در فنتنا.

این پیروزی نقطه اوج فوق العاده دلگرم کننده آخر هفته برای بومن که اجرای 156 جام مسابقات بدون موفقیت فوق العاده ای. او در سال آخر قرارداد خود را با Hendrick Motorsports.

اما او شماره 88 شورلت احساس سریعترین ماشین در این اب و هوای گسترده آسفالت از لحظه ای که آنها تخلیه و بومن قاطعانه ثابت کرد او می دانست چه چیزی برای انجام با آن.

“ما شده است خیلی خوب برای شروع این فصل” بومن گفت. “ما باید برای رفتن به برنده شدن یک دسته بیشتر اما انسان آن را احساس می کند خوب است که یکی از این زود است.”

بومن در آینده ممکن است نامشخص است اما او خوب با آن پس از این غالب عملکرد در فنتنا. او به رهبری 110 دور و موفق به اقامت در خارج جبهه پس از نهایی گودال متوقف می شود قبل از کروز به پرچم شطرنجی در صاف و نسبتا بدون عارضه مسابقه شامل تنها یک احتیاط خارج از این مرحله می شکند.

“وجود دارد هرگز یک وضعیت است که من احساس می کنم کاملا راحت در” بومن گفت. “من احساس می کنم اگر کسی نمی خواهند شما رانندگی خود را به مسابقه ماشین شما در حال رفتن به رانندگی آن است. Hendrick Motorsports است که در آن من می خواهم به. از آن جایی که من می خواهم به ماندن برای بقیه زندگی حرفه ای من. از آن جایی که من همیشه می خواستم به. این قرارداد اما هر سال از زندگی حرفه ای من بوده است قرارداد سال است.”

26-در سال Arizonan رشد تا مسابقه هفته تقریبا در نزدیکی کالیفرنیا است. او جمع آوری شماره اندازه تخته موج سواری جایزه و partied با تیم خود را — اما او هم فکر می کردم پیش با بیم و هراس به “88”, تا تو, او باید به زودی به دلیل یک پیمان با هارون Gillespie, یک دوست است که درامر برای metalcore گروه Underoath.

“ما ساخته شده است یک شرط بندی در دیتونا” بومن گفت: با یک ادا و اصول. “ما شده است صحبت کردن در مورد آن را برای دو هفته گذشته. ظاهرا من به گردن تو که من نیستم واقعی مطمئن شوید در صورتی که این اتفاق خواهد افتاد یا نه. اما آره دفعه بعد ما همه با هم من حدس می زنم همه ما در حال رفتن به دریافت خالکوبی.”

دفاع از فنتنا قهرمان Kyle Busch بود 8.9 ثانیه در جایگاه دوم خود را در Joe Gibbs Racing تویوتا. برادر بزرگتر خود Kurt سوم شد و بومن هم تیمی تعقیب الیوت آمد و در چهارم.

Jimmie خداحافظی

شش-زمان فنتنا قهرمان Jimmie Johnson هفتم به پایان رسید و پس از در حال اجرا در نزدیکی جبهه برای بسیاری از او در مسابقه نهایی به عنوان یک کار تمام وقت راننده در نسکار مسیر نزدیک به بومی El Cajon, California حدود 100 مایل دورتر. او winless رگه است که در یک حرفه ای-بدترین 98 نژادها اما او نشان داد چشمگیر سرعت قبل از Hendrick تیمی را به عهده گرفت در این مسابقه است.

“تیم ما در حال رفتن در مسیر درست” جانسون گفت. “ما فقط پژمرده بیش از حد در پایان. من فکر می کردم با رفتن به ضربه تایر اما ما سالم بالا 10 بیرون از آن. این یک چیز بزرگ است برای ما در اینجا در کالیفرنیا است. شده است وجود دارد vibes بزرگ این آخر هفته تمام شود.”

جانسون آغاز شده و در ردیف جلو در مسیر که در آن او موفق به کسب بیش از هر راننده با شروع اولین کار حرفه ای جام پیروزی در سال 2002.

آخر هفته ویژه چندین مراسم تجلیل از هفت بار قهرمان سری از جمله پنج گسترده سلام در طول warmup نشاندهنده م دت دور. جانسون همسر و دختر دست تکان دادند و پرچم سبز برای شروع مسابقه.

“این فوق العاده ویژه برای من” جانسون گفت. ‘من فقط ممنون از پیگیری.”

سوء رفتار

دیتونا 500 قهرمان دنی Hamlin ششم به پایان رسید و پس از شروع در زمانی که او تغییر یک فنر قبل از شروع. Hamlin قرار داده و سپس Kyle Larson به دیوار و در اولین مرحله با یک ضربت از پشت و لارسون مورد نیاز قابل توجهی تعمیرات.

خدمه chiefs of Ricky Stenhouse جونیور و رایان Preece بودند خارج شده و پس از نسکار غیر قانونی در بر داشت تغییرات بدن در اتومبیل که تا به حال به رها کردن به عقب در سرعت دور.

که داغ

رایان Blaney است و به طور کلی نقاط رهبر حتی پس از به پایان رساندن 19 در فنتنا. او به رهبری 54 دور بود و در کشاکش به تعقیب کردن بومن قبل از اینکه او مجبور شد به چاله با سه دور در سمت چپ توسط یک تایر موضوع است.

Blaney عملکرد به خصوص شیرین آن با شماره 12 تیم Penske فورد رنگ بنفش و طلا به افتخار Kobe Bryant. لیکرز ستاره بود اوایل سرمایه گذار در BodyArmor یکی از Blaney اسپانسرهای.

که نه

Clint Bowyer به پایان رسید 23rd پس از شروع در قطب است. که نمونه خطر در فنتنا که در آن اتومبیل که انجام بهترین در مقدماتی غالبا نمی اندازی به اکسل در مسابقه. Bowyer است که هنوز هم یک جامد 13th کلی امتیاز.

بعدی

جام سری اجرا می شود یکشنبه آینده در ققنوس Raceway در یک کلید توقف به دلیل پیگیری است و همچنین این سایت از سری مسابقات قهرمانی مسابقه Nov. 8.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de