الک مارتینز برگزار پادشاهان’ برنده جام استنلی در سال 2014

الک مارتینز زمان از خود قرنطینه به بطور منظم احساس برجسته از کار خود را.

طلایی شوالیه defenseman به نظر می رسد در NBC شبکه ورزش برنامه “هاکی ساعت خوش” از طریق چت تصویری پنج شنبه به rewatch بازی 5 2014 جام استنلی نهایی. مارتینز پادشاهان لس آنجلس موفق به کسب جام پس از او به ثمر رساند در دو وقت اضافه به شکست نیویورک رنجرز.

“من به یاد داشته باشید که قادر به نفس گفت:” مارتینز بود که معامله از پادشاهان به شوالیه در فوریه. 19. “شما دوخته تا در برابر شیشه ای (توسط خود را جشن تیمی). همه فریاد و جیغ.”

پادشاهان وارد بازی 5 با یک شانس برای برنده مسابقات قهرمانی پس از دشوار تقلا کردن از طریق پلی آف. لس آنجلس به پایان رسید با ششم-بیشترین امتیاز در کنفرانس غرب اما آنها outlasted سن خوزه کوسه Anaheim Ducks و Chicago Blackhawks در هفت بازی هر کدام برای رسیدن به جام استنلی نهایی.

مارتینز به ثمر رساند یکی دیگر از اضافه کاری برنده در بازی 7 از کنفرانس غرب نهایی به شکست شیکاگو است.

“ما از لحاظ جسمی و ما فقط می تواند سخت کار کردن برخی از تیم های پایین,” او گفت:.

استنلی جام نبود بسیار آسان تر است. پادشاهان برنده اول سه بازی اما نیاز به اضافه کاری در بازی 1 و اضافه کاری در بازی 2. رنجرز پس از آن برنده بازی 4 در نیویورک به دفع و حذف. که به معنای بازی 5 فرصتی بود برای پادشاهان به پرچ جام در خانه یخ اما مارتینز گفت که او و هم تیمی های خود به سمت چپ که ناگفته.

“وجود ندارد هر کتاب که در اتاق قفل” مارتینز گفت. “ما می دانستیم که آنچه در دست بود.”

رنجرز led 2-1 پس از دو دوره قبل از ماریان Gaborik گره خورده است این بازی با 12:04 چپ در سوم. این تیم بازی را به یک بن بست بقیه مقررات و کامل اضافه کاری دوره قبل از مارتینز حک نام خود را در پادشاهان ببرد.

این defenseman شروع به پریدن کرد به 3 بر 2 با کمتر از شش دقیقه باقی مانده در دو وقت اضافه. به جلو تایلر Toffoli شات از دایره در سمت راست و ارتجاعی منعکس به کشف مارتینز در حافظه با 5:17 چپ.

یک شات سریع بعد از آن پادشاهان بودند استنلی جام قهرمانان اروپا برای دومین بار در سه سال است. مارتینز جشن — یعنی استفاده از “دست جاز” و هدف یاد شد. و آن خاطرات باقی می ماند حتی اگر defenseman در حال حاضر با پوشیدن لباس های مختلف با ژاکت.

“حتی یک نابینا سنجاب می یابد مهره پسران هر یک بار در در حالی که” مارتینز گفت: هم تیمی های سابق Trevor Lewis و Jarret Stoll در نشان می دهد.

تماس با بن Gotz در [email protected] Follow @BenSGotz در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>