Albertsons خارج شده آمازون افزایش پرداخت در میان coronavirus تاثیر

فروشگاه های مواد غذایی و دیگر خرده فروشان با بیحوصلگی حرف زدن مطرح شده پرداخت کارکنان به عنوان آنها را برای پاسخگویی به تقاضای مشتری در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Albertsons Cos. روز دوشنبه گفت: این امر می تواند افزایش ساعات روز پرداخت 2 دلار برای نوادا خواروبار کارگران در Albertsons وان و Safeway فروشگاه.

رئیس جمهور و رئیس اجرایی Vivek Sankaran گفت: کارکنان در آن تولید گیاهان مراکز توزیع و فروشگاه ها شده اند “کار خستگی ناپذیر” برای خدمت به مشتریان.

“در راه است که ما حتی نمی تواند تصور کنید یک شبه کشور ما تغییر کرده و به عنوان یک نتیجه از آن تغییر راه تیم ما انجام کسب و کار” Sankaran در بیانیه ای گفت.

ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران که نشان دهنده 1.3 میلیون نفر از کارگران در مواد غذایی خرده فروشی و سایر صنایع گفت: پس از نزدیک به مذاکرات بین Safeway آن را با افتخار از افزایش دستمزد.

“ما امیدواریم که که این را می فرستد پیام به هر سوپر مارکت, فروشگاه مواد غذایی و خرده فروشی مواد غذایی کارفرما—اتحادیه و غیر اتحادیه—در سراسر این کشور که آن زمان برای هر شرکت و به رسمیت شناختن قربانی مواد غذایی در امریکا کارگران در حال ساخت” UFCW بین المللی رئیس جمهور مارک Perrone در بیانیه ای گفت.

هوشمند و نهایی نیز روز دوشنبه اعلام کرد این امر افزایش دستمزد برای بخشی – و تمام وقت توسط همکاران $2.25 شروع عطف به ماسبق در 9 مارس تا 5 آوریل.

شرکت های دیگر مانند خارج شده و آمازون به تازگی کارکنان افزایش حقوق و دستمزد.

آمازون مطرح شده پرداخت اضافه کاری برای آن انبار با این نسخهها کار در ایالات متحده به عنوان یک افزایش سفارشات آنلاین آب گرفتگی تجارت الکترونیکی شرکت.

ساعتی کارگران را دریافت دو برابر اضافه کاری پرداخت و پس از 40 ساعت از نرخ فعلی 1.5 تا زمانی که ممکن است 9. هفته گذشته آمازون نیز گفت: این امر افزایش حداقل نرخ ساعتی از همکاران از 15 دلار به $17.

خارج شده است نیز دیده می شود قوی خریداران تقاضا برای اقلام ضروری مانند ضد عفونی کننده دست آنلاین و در فروشگاه به طور موقت افزایش دستمزد برای ورود به سطح انبار کارکنان توسط $2 به $15 و 19 دلار یک ساعت تا مارس 25.

در ضمن هدف اعلام کرد در هفته گذشته همچنین افزایش دستمزد توسط $2 را تا حداقل ممکن است 2.

تماس با Subrina هادسون در [email protected] یا 702-383-0340. Follow @SubrinaH در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de