صنعت هواپیمایی به 50 میلیارد دلار از 2 تریلیون دلار کنگره محرک لایحه

آمریکا صنعت هواپیمایی اخذ خواهد شد نجات آن خواسته.

کنگره موافقت کرده است به تصویب یک 2 تریلیون دلار محرک لایحه کمک خواهد کرد که بلند کردن اقتصاد از طریق اختلال و اغتشاش ناشی از جاری coronavirus بیماری همه گیر. توافق اعلام شد در اواخر شنبه شب.

پس از بحث حزبی تحت فشار قرار دادند و این رای از طریق آخر هفته در کنگره رهبری است که انتظار می رود به تصویب فاز و سه لایحه سوم تکرار و بزرگترین بسته امداد در ارتباط با این بیماری همه گیر کوروناویروس که با هدف ارائه بیش از 500 میلیارد دلار برای شرکت های بزرگ, کسب و کار بیش از $360 میلیارد دلار برای کسب و کارهای کوچک و یک بار چک از 1200 دلار برای هر آمریکایی است که باعث می شود کمتر از $75,000.

بیشتر به طور خاص از آن گزارش شد که شرکت های هواپیمایی را دریافت 25 میلیارد دلار در کمک های مالی به “منحصرا تواند مورد استفاده قرار گیرد برای” کارمند حقوق دستمزد و مزایا به عنوان به خوبی به عنوان یک اضافی از 25 میلیارد دلار در وام. اما برای دسترسی به, کمک های مالی, شرکت های هواپیمایی ممکن است مجبور به ارائه سهام مالکیت به دولت است. دریافت کنندگان کمک های مالی و وام خواهد بود و محروم از کارکنان اخراج تا سپتامبر. 30 و با توجه به فوربس.

این ایده برای اولین بار شناور توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته که در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که او در نظر گرفتن حقوق صاحبان سهام در شرکت های مجموعه ای برای دریافت نخواهد کرد.

در اوایل مارس 21 11 از بالا متحده مدیران شرکت هواپیمایی از جمله اد Bastian دلتا, اسکار Munoz از ایالات و W. داگلاس پارکر از خطوط هوایی آمریکا با ارسال نامه ای به کاپیتول هیل رهبری جزئیات خواسته های خود را. در نامه ای به شرکت های هواپیمایی گفت که اگر آنها با توجه به 58 میلیارد دلار از آنها خواسته برای نیم در کمک های مالی و نیم در وام — که آنها می خواهم به نگه داشتن در اخراج تا سپتامبر. 1. علاوه بر این شرکت های هواپیمایی را متعهد به قرار دادن محدودیت در اجرایی جبران خسارت و از بین بردن سهام buybacks در طول عمر گفت: وام.

“زمان در حال اجرا” در این نامه به عنوان خوانده شده. “در طول هفته گذشته ما ابلاغ به کارکنان ما به وضعیت وخیم ما در و اثرات بالقوه بر روی آنها اگر دولت ما نیست مرحله به کمک. مگر در مواردی که کارگر حقوق و دستمزد حفاظت از کمک های مالی تصویب و بلافاصله بسیاری از ما خواهد بود مجبور به اقدامات سخت گیرانه مانند furloughs.”

در حالی که شرکت های هواپیمایی خواسته است که کارکنان آن را “داوطلبانه” پرداخت نشده زمان آنها هنوز به رفتن را از طریق تمام عیار اخراج حتی به عنوان تقریبا در هر عمده آمریکایی حامل کاهش ظرفیت خود را.

کل نجات کوتوله نجات صنعت هواپیمایی دریافت کرده و پس از 9/11 که شامل حداقل 10 میلیارد دلار در وام و 5 میلیارد دلار در کمک های مالی. البته هر چند عواقب مربوط به کروناویروس می تواند بسیار تندتر است. در اصل بین المللی حمل و نقل هوایی یکی از صنعت گروه تجارت گزارش داد که آسیب می تواند کل جایی بین $63 و مبلغ 113 میلیارد دلار است. روز سه شنبه این گروه کشیده است که تجزیه و تحلیل اولیه گفت که درآمد می تواند شاقول تا آنجا که $252 میلیارد.

در ضمن پس از ماریوت بزرگترین نوازی تجاری اعلام کرد که این امر می تواند furloughing “دهها هزار نفر” از کارکنان آن را بعدا اعلام کرد که این کاهش خواهد گسترش آن به دفتر شرکت در Bethesda, Md., که در آن بیش از دو سوم از کارکنان آن نیز furloughed. هتل هیلتون و هایت همچنین اعلام کرد furloughs بیش از آخر هفته.

آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط تخمین می زند که بدون کمک های نزدیک به 4 میلیون شغل حذف خواهد شد در صنعت مهمان نوازی در عرض چند هفته. این هنوز مشخص نیست که آیا صنعت هتل دریافت خواهد کرد همان درمان اختصاص داده شده به شرکت های هواپیمایی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im