Airbnb و سرهم بندی کردن در حال دادن قرنطینه نام تجاری رایگان مجازی تجربه

خواب روز شما قادر خواهید بود برای رفتن بر روی یک ماجراجویی عاشقانه در خارج از کشور ؟ سرهم بندی کردن و Airbnb در حال دیجیتالی شدن غش کردن مقصد تجربه است که می تواند لذت می برد از خانه در حالی که ما منتظر سفر برای تبدیل شدن به امن دوباره.

به کمک star-crossed و قرنطینه مسابقات اتصال از راه دور به منزل محل اقامت شرکت با انتشار یک مجموعه از آنلاین تجربه شده است که سرهم بندی کردن-تایید شده است. برای آن سرهم بندی کردن است میزبانی یک مسابقه که در آن 100 کاربران دوستیابی برنامه انتخاب خواهد شد برای رفتن به یکی از بسیاری از منحصر به فرد مجازی گردش.

این هیجان انگیز و صمیمی تجارب عبارتند از “حضور” شراب کلاس با یک متخصص در پرتغال چگونه به در ساخت مکزیک خیابان tacos, یک شب در راز آمستردام باشگاه جاز, زندگی می کنند نشان می دهد با کشیدن ملکه در لیسبون ماکارونی ساخت کلاس در فلورانس و البته در قهوه مزه با یک نرم افزار خبره از بوگوتا.

three panels: left is a woman cooking, middle in someone holding a glass of white wine, third is an event with colorful curtains

سرهم بندی کردن معاونت بازاریابی چلسی قابیل Maclin توضیح داد: به Adweek که به خصوص در این زمان در راه ما تاریخ شده است به طور کامل تغییر می یابد چرا که مردم نمی تواند در دیدار با یکدیگر در زندگی واقعی است. “ما از کاربران ما را بشنود که آنها علاقه مند به آشنایی, اما صادقانه نمی دانم که چگونه به در حال حاضر و احساس آن است که استرس زا و طاقت فرسا است. بنابراین ما راه اندازی کرده ایم مجموعه ای از ویژگی های از جمله این همکاری با Airbnb به منظور کمک به حل این است که برای آنها است.”

به ادویه تا آنلاین معاشرت و تعامل همه اعضا در سرگرم کننده و معنی دار راه های تماس های صوتی و چت تصویری ظرفیت اجرا شد در سطح جهانی در تمام سه حالت برنامه (سرهم بندی کردن, دوستیابی, سرهم بندی کردن Bizz و سرهم بندی کردن BFF). با نام تجاری راه اندازی یک “مجازی دوستیابی نشان” که اجازه می دهد تا کاربران برای به روز رسانی پروفایل خود را به ذکر است که آنها quarantining. هر Maclin بیش از 100,000 این برنامه آشنایی کاربران در سراسر جهان نشان داده شده است. سرهم بندی کردن نیز گسترش یافت و فاصله خود را فیلتر به کاربران اجازه می دهد برای مطابقت با هر کسی که در کشور خود.

علاوه بر این در آوریل 28, سرهم بندی کردن و BuzzFeed همکاری به صورت 24 ساعته مارک محتوا با تسلط بر رسانه ها در سایت شرکت به تشویق مخاطبان به سعی کنید از این برنامه را از راه دور ویژگی های دوستیابی.

“در طول هفته منتهی به مارس 1, ما شاهد حدود 69 درصد افزایش تماس های تصویری و متوسط تماس تصویری و تماس تلفنی زمان در حدود 28 دقیقه” Maclin اشاره کرد.

همکاری بین سرهم بندی کردن و Airbnb رسما آغاز امروز. جدید و موجود در سرهم بندی کردن تاریخ کاربران در ایالات متحده می تواند به سرهم بندی کردن برنامه را وارد کنید برای برنده شدن تا 28 مه سال 2020 است. کسانی که می خواهند به دزدکی حرکت کردن دور برای وقت با کیفیت با هم می توانید برای رزرو و درخواست خاص رزرو خرما.

سرهم بندی کردن-تایید تجارب که در Airbnb تجارب صفحه باز خواهد شد به تمام Airbnb کاربران است. به دلیل ضربه زدن به صنعت مهمان نوازی گرفته است با توجه به ادامه Covid-19 بحران Airbnb شده است تغییر کسب و کار خود را نه تنها به دیجیتال ارائه شده (که منتشر شد یک ماه پیش) اما همچنین تمرکز در دراز مدت باقی می ماند. رزرو صندلی از طریق آنلاین تجربه شده است به دست آوردن محبوبیت; هر Maclin آنها سه برابر شده پس قبل از همه گیر تجارب رزرو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>