کیفیت هوا در لاس وگاس ولی مزایای کمتر از وسایل نقلیه در جاده ها

کیفیت هوا در دره لاس وگاس بهبود یافته با کمتر رانندگان در جاده ها پس از بسته شدن دولت را غیر ضروری کسب و کار با توجه به, Clark County مقامات.

وجود دارد که 33 درصد کاهش در ذرات معلق و دی اکسید نیتروژن از فوریه تا آوریل در شهرستان با توجه به داده ها از شهرستان به اداره محیط زیست و توسعه پایدار دوشنبه منتشر شد. کاهش احتمال وجود دارد با توجه به کاهش ترافیک پیروی از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak اقامت در خانه ابتکار بسته شدن غیر ضروری کسب و کار در 20 مارس.

“ما شاهد کاهش در PM2.5 — کوچک ذرات معلق و دی اکسید نیتروژن (NO2) هنگامی که شما مقایسه داده ها از نیمه اول ماه مارس به نیمه دوم” محیط زیست و توسعه پایدار هواشناس پل Fransioli گفت: در انتشار اخبار. “داده ها نشان می دهد حدود یک سوم کاهش دهد در این آلاینده ها از فوریه تا مارس است.”

منطقه ای کمیسیون حمل و نقل جنوب نوادا گزارش داد که ترافیک در سراسر دره بزرگراه پایین بود 36 درصد در ماه مارس در مقایسه با سال پیش از آن. آن گفت: حجم ترافیک پایین بود 73 درصد در بین 15 در نزدیکی نوادا-ایالتی کالیفرنیا خط.

“ما ادامه خواهد داد برای دیدن کاهش حجم ترافیک در دره ما را از جاده به عنوان جامعه ما همچنان به دنبال فرماندار دستور به ماندن در خانه برای نوادا” محمدجواد مینارد با RTC مدیر عامل شرکت گفت: نقد و بررسی-مجله هفته گذشته است.

با توجه به سازمان حفاظت محیط زیست, آلودگی هوا ساطع شده از بخش حمل و نقل (اتومبیل و کامیون ها و هواپیماهای تجاری و خطوط راه آهن) منجر به مه دود فقیر و کیفیت هوا. آلاینده های است که کمک به فقیر کیفیت هوا شامل ذرات معلق و اکسیدهای نیتروژن.

بر اساس پنج سال از داده های شاخص کیفیت هوا ذرات ماده دی اکسید نیتروژن و ازن تمام شد کمی پایین در مارس سال 2020 در مقایسه با ماه مارس در سال 2016-19.

در ماه فوریه وجود دارد 16 روز با وزش کلی کیفیت هوا با توجه به شاخص کیفیت هوا (AQI) در مقایسه با یک نسیم روز در ماه مارس.

مطالعه بیشتر مورد نیاز است برای تعیین چقدر تاثیر کاهش ترافیک وسیله نقلیه است که با داشتن در این آلاینده ها در هوا اما DES مقامات گفت: نتایج سازگار با شبیه هوایی با کیفیت یافته در سراسر کشور است.

“این خیلی زود به بگویید که چقدر تاثیر این خواهد شد که در ازن این تابستان” Fransioli گفت. “ما می دانیم که برای یک واقعیت است که کلارک کانتی کیفیت هوا خوب بوده و بهبود پس قبل از اقامت در خانه سفارش دهید. به غیر از آتش سوزی های تابستان ما کیفیت هوا به طور پیوسته بهبود یافته بیش از 15 سال گذشته یا بیشتر.”

تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>