اهل لغو مانده از فصل به طور منظم برگشتی

آمریکا هاکی لیگ لغو مانده از آن فصل به طور منظم و کالدر جام حذفی دوشنبه پس از رای گیری لیگ حکام.

لیگ بوده متوقف و پس از مارس 12 به دلیل نگرانی در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس و نه تاج یک قهرمان برای اولین بار در 84 سال سابقه.

“پس از یک طولانی, نقد و بررسی, روند, آمریکا, لیگ برتر هاکی مشخص کرده است که از سرگیری و تکمیل 2019-20 های نجومی امکان پذیر نیست در شرایط فعلی است. لیگ عملیاتی تمرکز تبدیل شده نسبت به طور فعال آماده برای 2020-21 فصل” اهل رئيس جمهور و مدیر عامل دیوید اندروز در بیانیه ای گفت. “ما بسیار سپاسگزار برای لیگ ملی هاکی و تیم خود را حمایت و رهبری در هدایت از طریق چالش های مواجه شده بیش از دو ماه گذشته.

“اهل همچنان به جای خود اهمیت در سلامت و ایمنی ما بازیکنان مقامات و کارکنان و طرفداران و همه خانواده های آنها و همه ما مشتاقانه منتظر بازگشت به ما در عرصه 2020-21.”

اعلام رسمی پایان قرار می دهد به شوالیه طلایی’ وابستگی با گرگ شیکاگو که به پایان رسید فصل 27-26-5-3 و چهارم در بخش مرکزی.

شوالیه جدید را اهل سهامداران زمانی که فصل آینده آغاز می شود پس از خرید سان آنتونیو حق رای دادن و جابجایی آن به هندرسون.

این است که در حال توسعه داستان. بررسی برای به روز رسانی.

تماس با دیوید هاردکور, کون بزرگ در [email protected] یا 702-387-5203. Follow @DavidSchoenLVRJ در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>