Ahern هتل ارائه می دهد اولین پاسخ دهندگان وعده های غذایی در میان coronavirus بحران

به عنوان اولین پاسخ دهندگان در سراسر دره گام برای کمک به سوریه با این بیماری همه گیر کوروناویروس یکی لاس وگاس اموال ارائه شده است این کارگران یک جلسه رایگان فضا با مواد غذایی تازه.

این Ahern هتل — قبلا Lucky Dragon — شروع اجازه می دهد اولین پاسخ دهندگان به استفاده از ساختمان سابق کازینو فضایی برای جلسات هفته گذشته است.

“اولین پاسخ دهندگان در خارج وجود دارد در خط مقدم تلاش برای کاهش این بیماری همه گیر … و نگه داشتن مردم امن” گفت: Ahern اجرایی هتل لوید Denson. “ما می خواهیم به زندگی خود را کمی آسان تر است.”

Brad گفت: اموال می خواست به اولین پاسخ دهندگان یک محل به بحث و چنگ زدن نیش به خوردن در خارج از وسایل نقلیه خود را در طول بیماری همه گیر. جلسه فضای رایگان ارائه می دهد قهوه علاوه بر وعده های غذایی با تخفیف.

برای نگه داشتن اولین پاسخ دهندگان و کارکنان سالم جداول شده است فاصله از ضد عفونی کننده دست برای استفاده در دسترس است و همه کارگران دستور داده شده است که به پوشیدن دستکش.

“(اولین پاسخ دهندگان) می خواهید برای دریافت کردن در یک محیط امن و این اجازه می دهد تا آنها را برای انجام این کار” Denson گفت.

وعده های غذایی در دسترس هستند به اولین پاسخ دهندگان روزانه از ظهر تا 9 بعد از ظهر از طریق Ahern مراقبت برنامه. اموال نیز ارائه می دهد همان روز وانت برای هر کسی که علاقه مند در entrees مانند ترشی پهلو, استیک, ماهی قزل آلا, فیله, paninis و بیشتر.

“این راه ما را از ارائه مواد غذایی و منابع تغذیه در محله های محلی گفت:” بلیک کشتی شریک مدیریت و جمهور Ahern هتل.

تماس با بیلی شولتز در [email protected] یا 702-383-0233. Follow @bailey_schulz در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>