آژانس فانتزی کمک می کند ‘ماسک مطابقت با لینک اهداکنندگان با متخصصان پزشکی نیاز به

برای پزشکان و پرستاران در خط مقدم نبرد علیه coronavirus تنها ابزار آنها برای محافظت از خود در برابر ویروس ها لباس محافظ و ماسک.

اما وخیم کمبود و کارکنان بهداشت و درمان در ایالات متحده گرفته شده به مرحله بی سابقه ای از درخواست های عمومی برای اهدای ماسک خود را به کسانی که در خط مقدم.

نیویورک-بر اساس سازمان خلاق و فانتزی ایجاد کرده اشتراک گذاری مجموعه ای از تصاویر Gif برای همکار به همکار پلت فرم به نام ماسک, مسابقه, است که مردم را قادر می سازد برای ارسال استفاده نشده ماسک به طور مستقیم به بیمارستان ها و مراقبان در نیاز ناامید از تجهیزات حفاظت شخصی.

ماسک مطابقت تاسیس شد لیز Klinger و چوپان Mathslice در 19 مارس برای کمک به پر کردن کمبود تجهیزات حفاظتی. پروژه خود را در حال حاضر به اشتراک گذاشته شده توسط اثرگذارندهها از جمله ناتالی پورتمن بازیگر و مشخصات بالا نگار Jessica Yellin سابق سی ان ان در کاخ سفید خبرنگار.

“هنگامی که من پیدا کردم من با مامان, مادام العمر, پرستار مشغول به کار بود در خط مقدم بدون مناسب پزشکی دنده من تا به حال به انجام کاری” Klinger گفت. “من نمی خواهم مادرم به مرگ و میلیون ها نفر از دیگران که دوستان و خانواده در بهداشت و درمان احساس به همان شیوه.”

فانتزی که در تملک و اجرا شده توسط زنان, تبدیل خلاق در اطراف در 24 ساعت و توسعه یک سری از فایل های Gif به منظور بالا بردن آگاهی از ماسک در نظر گرفتن و یاد مردم به “یک قهرمان نه محتکر.”

GIF پیام شامل “رو ماسک? به ماسک!”, “اگر شما آن را کردم آنها آن را می خواهم” “کار ضروری نیست? ماسک شما هستند” و “ترسناکترین ماسک یک پزشک پوشیده نیست.”

“سوار این طوفان در شهر نیویورک حتی در شدت محدود رسانه های رژیم غذایی بسیار ترسناک” گفت: کتی Keating, co-founder and co-CCO فانتزی. “من نگران هستم برای دوستان و خانواده اما من وحشت زده برای بهداشت و درمان کارگران در خط مقدم که گفته بودن به خود-پاکسازی ماسک خود را و یا بدون.”

او گفت: ماسک مطابقت با رویکرد فورا طنین انداز با این سازمان کوچک تیم که با تمرکز تلاش های جمعی آن در تقویت شود.

“زمانی که من یاد گرفتم در مورد ماسک بازی هفته گذشته” Keating گفت: “من می دانستم که بقیه از ما کار می تواند صبر کنید.”

به عنوان یک سرویس به جامعه ما coronavirus-مربوط به مقالات در دسترس هستند برای همه با آزاد Adweek عضویت. هرگز از دست یک داستان کلیدی توسط ثبت نام برای ما چیزهایی اول اول, خبرنامه و در نظر گرفتن به دست آوردن دسترسی کامل و حمایت از Adweek روزنامه نگاری با Adweek نرم افزار اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>