در برابر دلتنگ زمینه خرده فروشی نایک ارائه می دهد امید

بینش کلیدی:

  • نایک بود در مسیر رشد فروش در چین دو رقمی تا سرایت زده.
  • کفش کتانی ساز است تعدادی از مزایای در چین است که بسیاری از مارک های لذت نمی در آمریکا

نایک تعجب سرمایه گذاران در هفته گذشته زمانی که این گزارش بهتر از حد انتظار در سه ماهه سوم نتایج با درآمد بالا 5 درصد در سطح جهان به $10.1 میلیارد دلار در طول دوره ارائه یک بیت از اخبار خوب در غیر این صورت گریم اخبار محیط زیست برای بخش خرده فروشی.

در خصوص athletic goods نیروی عظیم منهدم کننده گزارش شده تنها 5 درصد کاهش فروش در چین برای سه ماهه منتهی به فوریه. 29 با وجود داشتن شاتر مکان های خرده فروشی و محدود کردن فروشگاه ساعت به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از coronavirus.

“در اوج در ماه فوریه حدود 75 درصد از نایک و متعلق به شریک درب در چین بسته شد, با دیگران عامل در کاهش ساعت” این شرکت در بیانیه ای گفت.

کتانی ساز در درجه اول سود از قوی e-commerce حضور در چین با فروش آنلاین جبران برخی از خسارت وارده توسط فروشگاه تعطیلی.

“در زمانی که مردم محدود به خانه های خود منتقل کنیم به سرعت به اهرم های دیجیتال ما برنامه اکوسیستم و نایک مربی متخصص شبکه برای الهام بخشیدن و حمایت از مصرف کنندگان در سراسر چین به فعال ماندن و متصل در حالی که در خانه گفت:” جان Donahoe شرکت مدیر عامل طی یک درآمد تماس بگیرید.

به عنوان یک نتیجه از شرکت Nike Training Club تمرینات در چین شاهد یک افزایش مشخص در ثبت نام و نامزدی, او گفت:. تأکید آن نقطه هفتگی کاربران فعال برای همه نایک فعالیت apps شد تا 80 درصد در پایان مقابل از آغاز سه ماهه. که به نوبه خود منجر به افزایش تعامل با شرکت تجارت الکترونیک نرم افزار با فروش رشد 30% آنلاین.

“و با توجه به انعطاف پذیری و خلاقیت تیم ما در چین, ما در حال حاضر یک راهکار است که ما می توانید استفاده کنید در جای دیگر” Donahue گفت. در اوایل این ماه نایک شروع به ارائه حق بیمه خود را, باشگاه آموزش امکانات برای مشتریان ایالات متحده به صورت رایگان.

در یکی دیگر از توسعه مثبت برای این شرکت نزدیک به 80 درصد از نایک مکان بودند باز در چین بیشتر به عنوان از آوریل 16 ،

اما این شرکت اشاره کرد که قبل از سرایت شروع به تاثیر منطقه نایک بود و در مسیر رسیدن به آنچه در آن مشخص می شود به عنوان قوی رشد دو رقمی طی دو ماه اول. شکست در چین نیز پس از 22 محله های متوالی رشد دو رقمی.

بدون در نظر گرفتن این شرکت با برخی از 9 میلیارد دلار نقدینگی به کمک آن آب و اختلال در کسب و کار خود گفت: Mariola Borysiak یک مصرف کننده خرده فروشی تحلیلگر در آژانس رتبه بندی S&P با اشاره به بیش از 3 میلیارد دلار پول نقد نایک در دست داشتند و درآمد حاصل از 6 میلیارد دلار اوراق قرضه ارائه شده است.

و به عنوان نایک تجربه در چین نشان می دهد, ورزشی علامت های تجاری ممکن است به طور کلی کرایه بهتر نسبت به سایر پوشاک و کفش سازندگان به دلیل بیشتر مصرف کنندگان ممکن است درگیر و حتی افزایش فعالیت های ورزشی به عنوان آنها به دنبال رسانه های خارج از گردهمایی های اجتماعی.

با وجود اخبار مثبت وجود دارد جنبه های کلیدی مرتبط با نایک وضعیت باید آگاه باشند که ممکن است نگه دارید درست برای مارک های دیگر است.

اولین نایک گفت: کسب و کار خود را در چین مختل شد ابتدا در اواخر ماه ژانویه که بدان معنی است که تنها یکی از این سه ماه در این سه ماهه بود به طور کامل تحت تاثیر بگیرد. “بیش از نیمی سه ماهه صورت گرفت قبل از وقوع در چین” تاکید کرد دیوید سیلورمن یک خرده فروشی تحلیلگر در رتبه آژانس Fitch در.

چین به سرعت قادر به شامل گسترش ویروس گفت: Borysiak در حالی که این آمریکا است که با داشتن یک زمان سخت تر. به عنوان مثال آن را اثبات بیشتر دشوار است برای متقاعد کردن آمریکایی ها به ماندن در خانه. که می تواند به معنای گسترش ویروس باقی می ماند بالا برای یک دوره طولانی تر از زمان برش عمیق تر به مارک’ فروش.

دوم ورزشی با نام تجاری نشد تمام فروشگاه های خود را در چین Borysiak اشاره کرد در حالی که در جاهای دیگر همه نایک متعلق به فروشگاه بسته شده اند پس مارس 16.

سوم تجارت الکترونیکی به منزله یک درصد بزرگتر از نایک درآمد در چین از ایالات متحده, او توضیح داد. حتی بیشتر مهم است صرف نظر از اینکه یک فروش طول می کشد در یک وب سایت و یا در یک فروشگاه در چین خرید در حال معامله در دستگاه های تلفن همراه است که ایجاد می کند بیشتر انتقال بدون درز از فیزیکی به آنلاین.

و چهارم, قدرت نام تجاری نیز نقش مهمی در نایک عملکرد در محور فروش در چین یک مزیت کمتر مطلوب برندها نبود. نام تجاری, سرمایه گذاری, برای مثال, نام نایک یکی از مارک های با ارزش ترین در جهان—اگر نه با ارزش ترین—برای چندین سال در حال اجرا است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>