پس از برنی

آن است که واقعا هرگز به اندازه کافی به سمت راست بود. یکی از لحظات standout از روز یکشنبه اولیه بحث آمد که برنی ساندرز در مقایسه با رکورد خود در برخی از مهم ترین رای از 30 سال گذشته در سیاست آمریکا به جو بایدن ، “من رای دادند در برابر دفاع از قانون ازدواج,” او گفت:. “شما به آن رای دادند. من رای دادند در برابر این لایحه ورشکستگی. شما به آن رای دادند. من رای دادند در برابر جنگ در عراق, که همچنین سختی رای دادن. شما به آن رای دادند. من رای دادند در برابر فاجعه موافقت نامه های تجاری مانند نفتا و PNTR با چین که هزینه این کشور بیش از چهار میلیون شغل خوب و پردرآمد. شما به آن رای دادند. من رای دادند در برابر هاید متمم آن را انکار می کند و کم درآمد حق زنان به سقط جنین. شما باید به طور مداوم به آن رای دادند.”

این یک ارز است که نشان دهنده ایدئولوژیک قوام و اخلاقی وضوح که کمک فوق العاده ای کمپین, سازمان, بسیاری از در سمت چپ صادقانه امیدوار ارسال خواهد ساندرز به کاخ سفید است. اما این کافی نیست. برنی ساندرز محرومیت فوق العاده به نوبه خود از وقایع را نمی خواهد حزب دموکرات نامزد و شکست خود را باید جدی یکی. حتی به عنوان حق راهپیمایی به طور پیوسته به سمت فاشیسم و ما موسسات اسلاید به سمت سقوط و حتی به عنوان هدایت هنجارهای که به مدت طولانی اداره معاصر, سیاست و سیاستگذاری باید محلول به ربطی حتی به عنوان آن را تبدیل به آشکار به دموکرات ها بیشتر از همیشه وجود دارد که هیچ راهی به جلو یا بیرون گذاشت اما بسیاری از دیگران و بسیاری از کسانی که رنج می برند, ترین, ترین برای به دست آوردن از یک تغییر رادیکال در کشور ما مسیر باید به اندازه یک جایگزین واقعی برای وضعیت موجود یک بار در یک نسل شکل واقعا نرده علیه نظام و گفت: هیچ.

تا آنجا که ممکن است قرار است که شرایط مورد علاقه Sanders, خود کوتاه آینده نیز یک نتیجه از ما لحظه خاص است. رتبه و فایل دموکرات ها به درستی درک مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری به عنوان یک اورژانس اما دیدن پاسخ به این چالش دولت او به شمار نمی در تماس های سیاسی انقلاب و نهفته خود را به وعده های بیشتر بی ثباتی اما در آرامش آغوش آخرین دموکراتیک معاون رئیس جمهور, مردی که با وعده به ادامه میراث از محبوب ترین رقم در حزب. با توجه به این ساندرز بود بخت به مبارزه واقعی دو مرد مسابقه و تردستی که با رهبران دموکرات و مطبوعات موفق به ارمغان می آورد که مسابقه در مورد چپ مبارزات انتخاباتی زمان کمی برای واکنش نشان می دهند.

حتی اگر ساندرز شده بود آماده و قادر به تغییر دوره چه دوره خواهد او را تغییر داده اند ؟ زمان سه شنبه آمد و در اطراف آن بود که در بسیاری روشن است که وعده های خود را به شرکت جوان و ناراضی رای دهندگان در سطح بی سابقه ای بود که واقعا تنها راه برای پیروزی در مبارزات انتخاباتی تا به حال به طور جدی فکر و سرمایه گذاری در هزینه های یک طرح واقعی را به نفع خود بیش از سنتی دموکراتیک حوزه. این یکی از ایده هایی که به مدت طولانی ساخته شده سیاست های انتخاباتی یک قبرستان برای آمریکا به چپ: امید پست های سیاسی-انقلابی کمپین ساخته شده بر روی پشت رای دهندگان بیشتر دلسوز به خود علت و به احتمال زیاد حداقل برای رای دادن.

ساندرز زده است که استراتژی و حتی بیشتر از او به احتمال زیاد می رود هنگامی که او راه اندازی اولین کمپین در سال 2015 پس از موفق, در این فضا از یک و نیم دهه به جلو و حزب دموکرات در یک پیشرفته تر جهت بهداشت و درمان حداقل دستمزد دانشگاه آزاد و تغییر آب و هوا و بدون موفقیت در هر انتخاباتی. او آمده تا آنجا که او به دلیل دموکراتیک مرکز است و واقعا از ایده های. حتی در حال حاضر به عنوان ارقام در سمت راست هستند و فرصت طلبانه jettisoning بی بند و مداخله nostrums به خود coronavirus بحران رهبران حزب در حال تلاش برای حرکت فراتر از یک اشتغال ذهنی با بدهی و کسری بودجه و deservedness است که محدود لیبرال ها برای نسل حاضر است. تمام زندگی باقی می ماند که در دموکراتیک جریان اصلی — پیشنهادات و اصول جدید عجله به تصویب رسید و اقتباس برای پر کردن نامزدهای این نیز-rans که شلوغ ریاست جمهوری زمینه آمده است از مردم و جنبش از جمله Sanders, کمپین ایجاد مصمم به نگه داشتن در حاشیه.

به پیروزی electorally چپ به تدبیر استراتژی های برنده است که با توجه به رای دهندگان مواجه است و در حال حاضر و نه یکی از آن امید به بعد. این بدان معناست که برنده بیش از رای دهندگان بیش از 50 حومه رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی بودند که با احتیاط از ساندرز مبارزات انتخاباتی. غالب نظریه ها در مورد این که چرا چپ شده است قادر به انجام این کار تا کنون در اشتباه هستند. گفته شده است بارها و بارها پس از کارولینای جنوبی, مثلا, که ساندرز ضد استقرار موضع بیگانه او را از عادی دموکرات ها به ویژه سیاه رای دهندگان کمتر خصمانه به رهبری این حزب. اما در نظر سنجی های متعدد در طول این چرخه ساندرز مشاهده شده است تقریبا به عنوان یا بیشتر مساعد نسبت بایدن در میان دموکرات ها و حتی قابل رقابت با او در میان رای دهندگان سیاه قبل از نماینده جیم Clyburn نفوذ تایید و بایدن را پس از آن پیروزی در کارولینای جنوبی است. این به سادگی نمی توانست ممکن است اگر کسانی که رای دهندگان در واقع ابراز تنفر او را برای نگرش خود را نسبت به حزب.

کمی وجود دارد دلیلی برای باور کردن آنها خاموش شد با این ماده از طرح های پیشنهادی خود را یا نه. مدیکر برای همه شانس بهتر از ساندرز در نظرسنجی های خروج از مسابقات که صورت گرفته تا کنون و انواع دیگر نظرسنجی ها نشان داده اند که بسیاری از ساندرز ایده های دیگر نیز به طور گسترده ای محبوب در میان دموکرات ها. این پلت فرم است که مشکل نیست. اما زمین ممکن است.

تا آنجا که نظرسنجی ها نشان داده اند نگرش نسبت به سوسیالیسم به عنوان یک, سیاسی, برچسب نرم, نتایج مقدماتی نشان می دهد که بسیاری از دلسوز به چپ سیاست مشکل دارند باور خود توصیف سوسیالیست هستند electable. نامزدها بیشتر و بیشتر در حال غلبه بر است که مانع به خصوص در با خیال راحت دموکراتیک انکلاوها اما در نهایت اخذ رای دهندگان برای ثبت نام بر روی یک دستور کار است که سبب کارگران و ثروتمند و نیروهای سرمایه مهم تر از گرفتن آنها را به پنبه به منفی freighted کلمه. این حیاتی است که چپ نامزدها در همه جا کار به انتقال درست وسعت خود سیستم عامل و جلوگیری از اجازه دادن به هر گونه خاص پیشنهاد به خفه گفتمان مبادا آنها مانند ساندرز خود را به دام افتاده در یک rote عقب و جلو در هزینه های مدیکر برای همه در هزینه سیاست های ایده در زمینه های دیگر است که می تواند جلب حتی تک پرداخت کننده منتقدان مانند گسترش کارگر مالکیت و نمایندگی اصلی شرکت های فدرال کار تضمین و تضمین مهد کودک رایگان و پرداخت می شود والدین ترک برای خانواده های آمریکایی است.


تا آنجا که به انتقاد از دموکراتیک استقرار می رود, آن ممکن است عاقلانه به قاب کسانی که نقد نظر از این ظرفیت برای مبارزه با حق و Trumpism—نه به این دلیل که ساندرز رویکرد خواستار استقرار معنی داری به او صدمه دیده است اما به دلیل دموکراتیک رای دهندگان دلبستگی به bipartisanship به عنوان یک ایده آل باید شکسته و به سرعت به عنوان امکان پذیر است. سمت چپ در حال مبارزه است داوطلبان باید اصرار به آوردن بهتر حزب دموکرات به هژمونی سیاسی یک حزب است که هرگز دوباره به دنبال همکاری با افرادی که نشان داده اند هیچ علاقه ای به کار با دموکرات ها در ایمان خوب است و آورده است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به قدرت است.

انجام این کار نیاز به بحث اصلاحات ساختاری مانند از بین بردن filibuster و اضافه کردن قاضیان دیوان عالی کشور که هر دو را در آمریکا نظام سیاسی دموکراتیک تر و تضعیف عربستان قبل از آن این فرصت را به ارسال بعدی مغلوب ساختن پیشی جستن به کاخ سفید است.

فراتر از انتخابات و پیشرفت های ما دیده ایم در سال های اخیر در مسائل از تغییر آب و هوا به عدالت کیفری اصلاحات و نیروی کار اقدامات مانند مبارزه برای $15 تعطیل و اخیر معلمان اعتصاب ارائه شده قطعی اثبات این که اعتراض هنوز هم کار می کند. عبارت “به دست آورده رسانه” رنده ممکن است در پی آنچه اتفاق افتاده در ایالت کارولینای جنوبی،, اما این امر فقط به عنوان به خوبی به توجه Black Lives Matter, طلوع جنبش و گروه های دیگر شده اند قادر به جلب مربوطه خود باعث از طریق تظاهرات. با هدف رسیدن به بیشتر از کسانی که جوان نیست در ذهن سازمان باید هدف نه تنها به تحریک اما برای آموزش در تظاهرات شهر سالن ها و دیگر حوادث سخت تن به تن به غیر تبدیل می شود.

شانزده سال گذشت بین Barry Goldwater را لغزش شکست در سال 1964 و ریاست جمهوری رونالد ریگان در انتخابات سال 1980. در آن زمان محافظه کاران دوباره به ساخت, سازمان, راست موسسات و کشف رهبران که مدرن حق را به درست خود کفا جنبش است. معنی پرداختن به بحران وجودی جنوبی کشور و سیاره نیاز دارد را به با حداکثر سرعت دویدن پایین مسیر به قدرت خیلی بیشتر به سرعت.

این روند به خوبی می تواند شتاب جمع آوری coronavirus بحران است که در حال حاضر دوباره نشان داده شده است که بهتر از هر ساندرز سخنرانی می تواند بسیاری از بی عدالتی که در تعریف زندگی به سبک آمریکایی: یک سیستم مراقبت های بهداشتی است که می تواند پاسخگویی به نیازهای شهروندان آسیب پذیر; کاری که مشروط است بر هوی و هوس از سرمایه است.

اما حتی اگر نه چپ نیز دارای بیش از یک قرن را به ارزش سازماندهی و فعالیت به منظور جلب درس و الهام از. که میراث به خوبی ممکن است متقاعد به رها متعارف در عرصه های سیاسی در مجموع امیدوار است که تلاش های شخص ثالث ممکن است در نهایت بیدار آمریکایی طبقه کارگر. اما به عنوان مهم به عنوان فشار خارج کار سازماندهی و مستقل جنبش همه حال خود را در راه سیاست های انتخاباتی هنوز هم دارای بیشترین وعده. آمریکا احزاب سیاسی هرگز ضعیف تر و یا بیشتر در معرض خطر ایدئولوژیک شورش و محافظه کار جنبش حتی زمانی که استقرار ماشین آلات بودند قوی تر شد و در نهایت پاداش برای خود نظم و انضباط در به دنبال تصاحب ایران به جای سرمایه گذاری به طور جدی در تلاش برای شکستن از حزب عمده سیستم.

احتمال شکست ساندرز کمپین یک شکست واقعی اما هیچ دلیلی برای عقب نشینی. این کار را ادامه خواهد داد چرا که آن را باید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de