پس از یک دهه به عنوان ” ادویه قدیمی مرد,’ اشعیا مصطفی ارائه می دهد کاندید مشاوره شغلی

در طولانی تاریخچه تبلیغات تنها چند بازیگران تبدیل شده اند تقریبا جدا از مبارزات آنها ستاره دار در.

کلارا “گاو که در آن?” Peller. جاناتان “جالب ترین مرد جهان” زرگر. استفانی “فلو” کورتنی.

و البته اشعیا “ادویه قدیمی پسر” مصطفی. خود را در انبوه صدای زن هیکل و امضای خود را با تکبر راه رفتن شده اند فراموش نشدنی از اول “Hello ladies” در سال 2010.

این نقش از یک عمر اما چنین نقش اغلب آن را فراهم کرده است مصطفی با موانع و همچنین به عنوان فرصت. بین فرود قدیمی ادویه, نقش, و نقش کلیدی در سال 2019 را موفق انبوه آن: فصل 2 مصطفی مواجه دوره های حرفه ای تردید و شک خود.

جای سنتی April Fools’ Day, شوخی Adweek در این سال تصمیم گرفت به تعجب رو به افزایش آگهی استعداد با دعوت از آنها را به آنچه آنها فکر زوم مصاحبه و سپس در آوردن VIP ویژه مهمانان از سراسر صنعت است.

مصطفی داوطلب برای شرکت و در نتیجه تصویری از خود گپ و گفتگو با معماران و طراحان مریم Buzbee و لورن مراتع از بیرمنگام, Ala., آژانس ارتباطات لوئیس را پوشش می دهد طیف گسترده ای از درس او همراه جذاب حرفه ای آغاز شد که به طور غیر منتظره ای با NFL و منجر به موفقیت های عمده ای بر روی صفحه نمایش از تمام اندازه ها.

به عنوان مصطفی توضیح می دهد که در این ویدئو حدود دو سال به نقش خود به عنوان ادویه قدیمی پسر او شروع به احساس می کنم مثل بازیگری خود را گزینه های محدود شد توسط فرهنگ پاپ موفقیت تبلیغات خود را.

“از سال 2012 به حدود 2015 من واقعا یک جهت” او گفت:. “من نشان می دهد من بود. من هنوز تحت قرارداد با ادویه اما وجود دارد هیچ لکه های جدید و یا هر چیزی. من فقط از نوع شناور وجود دارد. و آن را می توانید در کار شما. شما شروع به خودتان سوال: چه هستم من انجام می دهند ؟ چه هستم من انجام نمی دهد درست است؟”

مصطفی گفت: او حتی رسیده به سابق Wieden + Kennedy copywriter اریک Kallman که می خواهم نوشته های قدیمی ادویه تبلیغات قبل از حرکت به سازمان های دیگر (در نهایت تاسیس اریش & Kallman). اما پاسخ ساخته مصطفی درک خود را به خوبی شناخته شده نقش ممکن است مشکل به فرار.

“من مانند” وجود دارد هر چیزی وجود دارد من می توانم به شما کمک کند و یا کار بر روی?'” مصطفی به یاد می آورد. “و [Kallman] گفت:” من دوست دارم برای شما به من کمک کند با مسائل اما اگر من شما را در یک نقطه شما فروش دئودورانت.’ او در گفتن حقیقت و از آن صدمه دیده است به شنیدن این که. اما زمانی که او گفت که آن چشمان من را باز کرد.”

مصطفی گفت که زمان در کار خود را به رهبری او را برای به چالش کشیدن خود را به دنبال جدید, خلاق, رسانه ها و تمرکز بر اهداف تعریف که واقعا او را احساس برآورده شده است.

“کسانی هستند که لحظات شما واقعا نیاز به این فرصت را به انجام برخی از درون گرایی,” او گفت:. “آنچه در آن است من می خواهم به انجام? اهداف چه هستند من می خواهم برای رسیدن به?’ نه, ‘چگونه من می خواهم مردم را به استخدام من ؟” یا ” چگونه می توانم من می خواهم مردم به درک من?’ اما ” من چه کاری می خواهید انجام دهید؟'”

مصطفی گفت: مهم این است که به “حفاری به خودتان است.”

“آنچه در آن است شما را دوست دارم ؟ آنچه در آن است شما در مورد پرشور از او پرسید: خلاقیت است. “شما احساس می کنید که آتش است. این احساس خوبی به انجام چیزی است که شما در مورد پرشور. هیچ چیز وجود دارد که احساس می کند بهتر از انجام چیزی است که شما در واقع می خواهم انجام می دهند.”

در اینجا است. نگاهی به مصطفی مشهور, اصلی, پیر, ادویه, آگهی, پس از دو بار از تبلیغ خود از حضور در 2020:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im