پس از 127 سال, Abercrombie & Fitch جدید تلاش می کند رویکرد بازاریابی: بدن مثبت

در این سال, Abercrombie & Fitch در نظر گرفتن گام دیگری برای اطمینان از این دیگر منحصر به فرد outfitter برای نازک دختران محبوب و bronzed, عضلانی, بکن بکن, گروه که حکومت دبیرستان خود را در اوایل aughts.

اوهایو مبتنی بر خرده فروش مشهور است برای آن دنج کابل گره ژاکت, شلوار جین مضطرب در خود چهره گوزن شمالی, لوگو, امضای “عطر” از آن آجر و ملات فروشگاه ها و—حداقل قبل از 2015—کیسه های تحت پوشش در shirtless 20-چیزی را با سنگ سخت abs. در حال حاضر پوشاک ساز است اقدام به تغییر تصویر خود را شروع با یک کار کاملا متفاوت رویکرد بازاریابی برای ترویج مجلس از آن شدید عطر خط: بدن مثبت.

“A&F متفاوت است از آنچه در آن به معنای در سال 1998 است. جهان تغییر کرده است و ما نیاز به تغییر همراه با آن است.”
کری Krug, svp بازاریابی, Abercrombie & Fitch

2020 #FaceYourFierce کمپین برای ترویج شش شدید, رایحه, ستاره 24-فرد بازیگران, ورزشکاران حرفه ای, رقصنده فعالان و نویسندگان جامعه تریل, بازیگران, هنرمندان, مدل, معماران و طراحان, روزنامه نگاران, کارآفرینان و کمدین که “ساخته شده خود را در جهان با زندگی خود را به عنوان معتبر ترین و شجاع و شدید selves” در بیانیه ای از 127 سال شرکت.

این “شدید خانواده” شامل: قهرمان جهان بازیکن فوتبال مگان Rapinoe; ترانس, مدل, بازیگر و رقصنده Leyna بلوم; هوستون باله سولیست هارپر Watters; و حرفه ای surfer جوجو Roper.

در حالی که یک&F شناخته شده نیست برای ورود آن از به علاوه اندازه مدل و یا تجاوز+ چهره svp بازاریابی کری Krug تاکید کرد به Adweek که خرده فروش است در واقع ساخته شده گام های قابل توجهی نسبت به بودن و متنوع تر از نظر اندازه و خیریه تلاش برای دهه گذشته است.

Krug با اشاره به A&F پدر و مادر, شرکت, Abercrombie & Fitch شرکت ، و آن سابقه ای طولانی در حمایت از تجاوز+ جامعه از طریق ترور, پروژه, یک سازمان است که با این نسخهها کار با جوانان LGBTQ در بحران اهدای بیش از 1 میلیون دلار (همراه با یک&F مشتریان) به این سازمان بیش از 10 سال گذشته است.

“ما به عنوان رتبه یک بهترین محل کار برای تجاوز+ جامعه توسط کمپین حقوق بشر برای 14 سال متوالی و همچنین دریافت نمره کامل در HRC محل کار برابری شاخص. ما ارائه داده اند در رابطه با همسر مزایا برای بیش از یک دهه” Krug اضافه شده است.

در طول yearlong, کمپین بازیگران اعضا به اشتراک گذاری تجارب خود را از بدن مثبت خود توانمندسازی و برابری و عزم همه برای الهام بخشیدن به مشتریان برای کشف غیر منتظره و جنبه های عاطفی خود را “درونی شدت.” اعضای بازیگران در حال حاضر گرفته شده را به سیستم عامل های اجتماعی و شروع به داستان سرایی همراه با تصاویر خود را مدل سازی در مبارزات انتخاباتی.

“این تکامل است که یک سفر برای برخی از سال” Krug گفت. “A&F متفاوت است از آنچه در آن به معنای در سال 1998 است. جهان تغییر کرده است و ما نیاز به تغییر همراه با آن است.”

بخشی از این سفر با “رهبری جدید” Krug گفت: اشاره به بیگانه مدیر عامل سابق مایکل Jeffries که آشکار پذیرفته شده به سالن در سال 2006 که یک&F فقط می خواستم “سرد خوب به دنبال مردم” به فروشگاه وجود دارد که منجر به واکنش شدید. Adweek حتی تلقی A&F ترین در جهان منفور لباس با نام تجاری در سال 2014.

Jeffries پا را در سال 2014 پس از فروش ناامید کننده.

در سال گذشته&F مجددا شدید خط شش کلن و رایحه با تمرکز بر کاوش در مفهوم آنچه در آن به معنی “شدید” از طریق حساس تر و متنوع و فراگیر لنز. که مبارزات انتخاباتی برجسته ناپلئون Jinnies اول مرد NFL pro پریمیر; Elyse فاکس بنیانگذار غمگین باشگاه دختران و مالیبو داوطلب آتش نشان.

این بازتولید کمک به عطر بهترین مقایسه فروش در بیش از پنج سال است.

“چهره شدید خود را” چند رسانه ای از کمپین زندگی می کنند در سراسر A&F اکوسیستم—در-تجربه فروشگاه, پاپ آپ, مغازه, پادکست یک نسخه محدود عطر و سفارشی محدود شدید بطری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>