آفریقایی خدایان Instagram فیلتر به دنبال اتصال سیاه تاریخ آمریکا به باستان ریشه

یک پروژه جدید از آژانس یازده جفت شدن ارواح باستانی با Instagram selfies به امید افزایش یک نسخه ماه تاریخ سیاه که آثار تمام راه بازگشت به دوران باستان است.

آژانس جدید Instagram فیلتر superimposes چهره از چهره های مختلف از دین یوروبا و سنتی دیگر فرهنگ آفریقایی بر روی صورت کاربر قبل از فرود در یک تصادفی بازی. این بخشی از یک پروژه است که همچنین شامل هنر آنلاین به تصویر می کشد شخصیت های مختلف از آفریقایی-آمریکایی در تاریخ به عنوان خدایان—رزا پارکس عالی الهه نانا Buluku به عنوان مثال—در تلاش برای رسم اتصالات بین آمریکا و آیکون های آبا و اجدادی فرهنگ عامه و معنویت.

یازده copywriter Dotun Bello تصور و رهبری تلاش بود که با الهام از تجربه زندگی در ایالات متحده پس از مهاجرت از نیجریه در سال 2015.

“این فقط احساس می کردم که ما نیاز به یک راه برای دوباره یک اتصال است که به نظر می رسد گم شده است” بللو گفت. “هنگامی که شما فکر می کنم در مورد چگونه آمریکایی های آفریقایی تبار از طریق شگفت انگیز شیفت و آنها که جان سالم به در برخی از مهمترین آسیب زا بار در جهان این داستان شد مانند قهرمان داستان به من.”

که دربارهی وضعیت منعکس شده است در این هنر توسط تصویرگر مارتین Okonkwo تصویر می کشد و ارقام مانند مارتین لوتر کینگ جونیور و W. E. B. Du Bois به عنوان بدنساز-محدود رزمندگان دارای حق اعمال محور جنگ و جادو و ملبس در لباس مزین. دیگران مانند یک اقیانوس الهه را در Harriet Tubman و مایا آنجلو بازیگران به عنوان یک عشق و آب شیرین الوهیت پروژه airs از همه قدرتمندی تنها.

مالکوم ایکس به عنوان Aganju و مایا آنجلو را به عنوان Òshun

اما Bello همچنین می خواستم برای اضافه کردن یک عنصر شخصی به این پروژه را به نقطه ای که هدایت این ارواح نیست منحصر به فرد آمریکایی قهرمانان. او تصمیم گرفت که بهترین راه انجام شد که از طریق یک Instagram فیلتر ضربه زدن به ویروسی روند استادانه درست شده گرافیک های سفارشی که کاربران مطابقت با شخصیت های مختلف و یا دیگر فرهنگ پاپ اقلام به صورت تصادفی.

Bello امیدوار است که تلاش خواهد شد اضافه کردن به یک مکالمه مداوم در مورد ردیابی ancestries در سراسر آفریقایی. “امید است که مردم شروع به درک بیشتر از همیشه است که آنها واقعا نیاز به تنها گوش دادن به روایات و یا گوش دادن به داستان. شما می توانید به خودتان نگاه کنید و ببینید آفریقایی در شما” بللو گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im