Adweek رسانه تمام ستاره ها; بهترین های اجتماعی فاصله PSA در عین حال: روز دوشنبه اولین چیزهایی که اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

Adweek رسانه All-Stars: 18 مدیران استادانه Mingling داده و غریزه خود را برای سازمان

این نسخه از Adweek رسانه All Stars ما جشن 18 مدیران در سراسر این صنعت از جمله اجرایی از سال لین Lewis, که در خدمت به عنوان مدیر عامل شرکت ایالات متحده برای UM در سراسر جهان است. پس از مصرف بیش از ایالات متحده به عنوان مدیر عامل شرکت لوئیس led UM برای یک سری از کسب و کار جدید برنده سراسر 2019 بدون یک دست دادن. او را به اجرا در تعدادی از تغییرات در UM برای پرورش تنوع از جمله ابتکار عمل که با هدف افزایش متنوع نمایندگی در UM با هدف هماهنگی با جمعیتی پیش بینی ایالات متحده در 2040.

ادامه مطلب: مدیران از Droga5, Mediahub افق رسانه و بیشتر می شوند. مشاهده تمام موفقیت های خود.

دیگر خبرها از شماره این هفته مجله Adweek:

  • یک نظرسنجی از بیش از 100 بازاریابان انجام شده توسط انجمن ملی تبلیغ در بر داشت که سازمان های صبر کنید به طور متوسط 58 روز برای پرداخت از 45 روز در سال 2013. COVID-19 تشدید این مسئله است. تاخیر در پرداخت و سپس قطره را به شرکت های تولید. در اینجا چیزی است که این صنعت در حال انجام است در مورد آن.
  • فیلم انیمیشن است که در حال حاضر پرطرفدارترین نوع برای جریان خدمات به عنوان هر کس می خواهد بعد مرد خانواده یا جنوبی پارک. چرا ؟ آنها ارزان تر برای تولید و یک مقدار طول عمر طولانی. به علاوه در طول زمان هنگامی که تولید از زندگی را نشان می دهد شده است به حالت تعلیق در انیمیشن را نشان می دهد می توان از راه دور. جریان خدمات خود را توضیح دهد فشار بزرگ به انیمیشن است.
  • طناب برش جریان و شراب خواری مشاهده شد و در حال حاضر بزرگترین روند در تلویزیون قبل از همه گیر. در حال حاضر بینندگان در حال تغییر و حتی با سرعت بیشتری نسبت به آن اشکال مصرف رسانه ای. به عنوان جریان ویدئو در ادامه به رشد در طول همه گیر دو زن و پنج نفر را ثبت نام, جدید, جریان, خدمات. نزدیک به یک چهارم باید در حال حاضر انجام شده در ماه گذشته است. Infographic: ببینید که چگونه رسانه های مصرف اتحادش را تغییر نسبت به ماه گذشته.

این PSA در مورد اجتماعی فاصله موثر ترین تا کنون

اوهایو وزارت بهداشت و دیتون آژانس, هنر واقعی پیدا کرده اند آنچه فقط ممکن است موثر ترین راه برای نشان دادن خطر زمانی که مردم همچنان به هم خوشه. با استفاده از تله موش و توپ پینگ پنگ ساده, راه اندازی نشان می دهد که انفجاری از یک عفونت در جمعیت است. باز در این PSA در زمان هشت ساعت به راه اندازی.

تماشای آن: شما نمی بینم بیشتر موثر PSA از این یکی.

IPG مدیر عامل شرکت مایکل راث آدرس اخراج و کاهش هزینه در سراسر IPG سازمان

در روز پنج شنبه WPP را علامت گذاری به عنوان خوانده شده گفت Adweek که آژانس برگزاری شرکت در تلاش بود برای کاهش هزینه ها در سراسر هیئت مدیره از جمله انجماد استخدام های جدید, بررسی آزاد صرف و توقف “اختیاری” هزینه ها که شامل سفر و هتل ها و جوایز نشان می دهد پرداخت. هدف: جلوگیری از بدترین سناریو مورد برش شغل. در حال حاضر IPG مدیر عامل شرکت مایکل راث نشان داد در یک یادداشت است که شرکت را نمی توان به ایمنی به اخراج. IPG است که کاهش هزینه ها اما سازمان صورت تصمیم گیری. MullenLowe ممکن است اولین IPG آژانس به رفتن را از طریق یک دور از اخراج آن را به عنوان کاهش شغل در بوستون و نیویورک و لس آنجلس است.

جزئیات: راث توضیح می دهد که واقعیت های خشن از صنعت و که در آن شرکت برگزاری آن را احساس می کنید بیشتر است.

Publicis Groupe معرفی مارسل در ایالات متحده در این هفته است. اما اینکه دقیقا چه چیزی در آن است ؟

مارسل Publicis Groupe بسیار صحبت در مورد هوش مصنوعی پلت فرم در نهایت زندگی است. برای تشویق کارکنان خود را برای پیوستن به (فعالیت بیشتر دقیق پلت فرم می شود) این شرکت اهدا $10 به که COVID-19 پاسخ صندوق. در اینجا برخی از ویژگی های این برنامه:

  • شغل: آن منتشر دهانه ظرف Publicis Groupe. در انگلستان راه اندازی این شد در دسترس ساخته شده داخلی به Publicis Groupe کارکنان یک هفته قبل از شغل ارسال شده خارجی.
  • مارسل مباحث: آن نورد با آمریکا گسترش و ارائه می دهد موقت تکالیف به Publicis Groupe کارکنان.
  • روزانه خلاصه: آن را فراهم می کند کارکنان با محتوای در سراسر Publicis Groupe اخبار و به روز رسانی مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

ادامه مطلب: وجود برخی نگرانی ها در مورد مفید بودن آن و اینکه آیا زنان محافظت می شود در این برنامه از پیام های ناخواسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>