Adweek راهنمای حرفه ای ویدئو کنفرانس در خانه

به عنوان coronavirus همه گیر در ادامه به تاثیر ما در زندگی روزمره بسیاری از ما خودمان را از صفحه اصلی کار و تحقق است که ما زمان ویدئو کنفرانس نصب setups هستند تا به انفیه برای آنچه که مورد نیاز خواهد بود در هفته های آینده.

این که آیا آن را روزانه خود را در جلسات با کارکنان یک وبینار با مشتریان و یا اگر شما رزرو برای یک کنترل از راه دور تلویزیون ظاهر وجود دارد هیچ زمانی بهتر از اکنون خود را برای ارتقاء و راه اندازی و قرار دادن بهترین خود را به صورت رو به جلو است. بنابراین ما با هم یک راهنمای به بهترین تنظیم برای کنترل از راه دور جریان ویدئو.

وجود دارد سه حوزه اصلی شما می خواهید به تمرکز در هنگام به روز رسانی از راه دور کار تصویری راه اندازی: دوربین میکروفون و روشنایی. ما پوشش بهترین شیوه برای هر یک از آنها را در اینجا, و من به شما ارائه یک چند Adweek تایید توصیه هایی در نقاط مختلف قیمت بنابراین شما می توانید تعیین چه کار بهترین برای شما.

دوربین

در حالی که بسیاری از ما کم ساخته شده به لپ تاپ یا دسکتاپ کامپیوتر, آنها اغلب با کیفیت عالی و در مورد لپ تاپ, آنها قرار است در unflattering زاویه. این است که چرا من به شدت توصیه می شود برای ارتقاء به کیفیت بالاتر و خارجی USB و وب کم است که نه تنها ارائه یک تصویر بهتر است اما می توان در بهترین موقعیت ممکن برای راه اندازی خود را.

وجود دارد چند چیز اصلی را در نظر بگیرید در اینجا. برای بهترین کیفیت شما می خواهید یک دوربین است که قادر به ویدیو 1080p در حداقل 30fps. اگر شما در حال رفتن به پرواز انفرادی روی صفحه شما همچنین می خواهید یک دوربین که میدان دید خیلی گسترده ای در حدود 80 درجه است امن راهنما.

وقتی که می آید به موقعیت دوربین آن را ایده آل برای محل آن را بین خود و صفحه نمایش خود را به طوری که هنگامی که شما دنبال آن هستید در صفحه نمایش شما نیز در حال نگاه کردن به دوربین. من توصیه می کنم یک پایه رومیزی سه پایه برای انجام این کار. در حالت ایده آل اگر شما در حال استفاده از یک مانیتور رومیزی دوربین خواهد شد در یا در اطراف سطح چشم خواهد شد که بیشتر چاپلوس زاویه. متناوبا, شما می توانید با استفاده از ساخته شده است در کلیپ به ضمیمه کم به بالای مانیتور خود را.

چند یادداشت ، ترک زن و شوهر, سر پا, بین خودتان و دوربین و نشستن در مرکز قاب ترک کمی از فضای بین بالای سر خود را و بالای قاب. آگاه از پس زمینه خود را. زمانی که ممکن است سعی کنید خود را در پس زمینه جالب و برخی از عمق پشت شما را به جلوگیری از تصویر از به دنبال بیش از حد “تخت.” اما اگر شما نمی توانید پیدا کردن فضای مناسب یک دیوار خالی است مناسب و معقول گزینه پشتیبان گیری.

در اینجا توصیه های ما برای بهترین وب کم در نقاط مختلف قیمت:

  • Razer Kiyo با ساخته شده است در نور: $87 (اگر بودجه اجازه من توصیه به خرید جداگانه چراغ. این گزینه بودجه دوستانه کشته شدن دو پرنده با یک سنگ.)
  • Logitech C920S نرم افزار: $70
  • Logitech C922: $100

روشنایی

روشنایی مسلما مهم ترین بخش از کل خود را راه اندازی. حتی خود را با جدید فانتزی, وب کم نور می تواند شما را به یک مربع. وجود دارد چند اصل مهم را به تمرکز بر روی به روشنایی می آید.

اول به حداقل رساندن و یا از بین بردن تمام روشنایی بالای سر در اتاق خود را. روشنایی بالای سر تمایل به بازیگران سایه های خشن در این صورت است که می تواند برای غلبه بر سخت حتی با روشنایی تکمیلی. شما در حالت ایده آل می خواهید یک منبع نور به طور مستقیم بر روی صورت خود که از جایی به طور کلی در مقابل از شما. این حتی می تواند به عنوان ساده به عنوان اشاره گر خود را روی میز لامپ در صورت خود را. اما من توصیه می کنم سرمایه گذاری کمی از پول را به یک میز نور است که ساخته شده است در خدمت این هدف.

بیش از چند سال گذشته حلقه چراغ انفجار در محبوبیت و کار کاملا برای این نرم افزار است. شما می خواهید یکی که می آید با یک پایه و در حالت ایده آل شما باید موقعیت آن طوری که خود را, وب کم تنظیم شده است تا به طور مستقیم در پشت آن عکسبرداری از طریق مرکز حلقه است. شما می خواهید صورت خود را به ایستادگی کردن از بقیه قاب بنابراین آنچه که شما می توانید به تار بقیه نور در اتاق (بدون اینکه آن را نگاه مثل شما در حال کار در تاریکی البته).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im