Adweek راهنمای COVID-19 پوشش: چگونه دنیای تبلیغات و بازاریابی است جعل جلوتر

همانطور که همه می دانند در این هفته بوده است سنگین با تحولات و اخبار اطراف coronavirus بحران و گسترده تاثیر در تقریبا هر صنعت.

در Adweek ما سخت در محل کار آوردن شما آخرین به روز رسانی در رویداد لغو, صنعت, اثرات و اخبار در مورد آنچه اتفاق می افتد—و چه در آینده—در سراسر تبلیغات, بازاریابی و رسانه های جهان در نور از coronavirus. در واقع در هفته گذشته و نیم ما منتشر شده بیش از 130 در عمق مقالات در مورد چگونه COVID-19 در حال تغییر است ما در صنعت است.

در اینجا برخی از داستان ها و بینش های ما در این هفته منتشر شده برای کمک به شما در حرکت به بحران و آنچه در آن به معنی برای هر بخش. به علاوه شما می توانید نگه دارید تا با آخرین اطلاعات با استفاده از Coronavirus ردیاب که ما در به روز رسانی در زمان واقعی با آخرین تحولات.

چه مارک می توانید انجام دهید اگر Coronavirus بحران Drags در ماه

توسط رابرت کلارا

خیلی از بخش خرده فروشی همراه با بسیاری از محبوب زنجیره غذایی را تعطیل فروشگاه ها و عملیات با توجه به گسترش coronavirus. هیچ کس نمی داند چه مدت این دوره محدود خواهد شد تاریخ و زمان آخرین اما صرف عدم اطمینان از این بیماری همه گیر را به مدت تماس به سوال چقدر خوب شرکت ها مجهز به مدیریت طولانی مدت اختلال در کسب و کار خود را. مصرف آن را در چانه برای سه ماهه آینده یک چیز است اما کسب و کار ممکن است به شدت مختل به سه ماهه پس از آن—و یا دیگر. به منظور زنده ماندن علامت های تجاری ممکن است نیاز به محوری به تجارت الکترونیک و بازاریابی جایگزین راه حل در ماه های آینده.

  • مرتبط با: مضطرب خرده فروشان در حال حاضر در تلاش برای جذب خریداران و خدمات بدهی ممکن است پیدا کردن آن را دشوار است به باقی می ماند حلال با توجه به گسترش coronavirus و اقدامات انجام شده توسط دولت ها و شرکت ها به آن داشته باشد.

Ad-Tech شرکت ها در حال پیدا کردن خود را جدید طبیعی ” در میان Coronavirus عدم قطعیت

توسط اندرو Blustein

هنگامی که تکان بیماری همه گیر کوروناویروس اولین ضربه آگهی world ad-tech شرکت گفت که آنها تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است احساس شدید ضربه به کسب و کار خود را. اما بسیاری می توانید تغییر دهید فقط در دو هفته. به عنوان بازاریابان ارزیابی بودجه خود را و کار از خانه زندگی upends معمولی فروش پروتکل های ad-tech شرکت ها باید برای پیدا کردن راه های جدید برای دریافت معاملات انجام می شود. آن را در این زمان نامشخص که هنر فروش را به بازی می آید.

با Handshakes در برگزاری رسانه های آگهی فروش تیم باید حرکت یک نظم نوین جهانی

توسط جاش استرنبرگ

رسانه ها از مردم کسب و کار در روابط. فشار دادن جسم برنده معاملات در راه است که اسپری و دعا رزین نیست. اما زمانی که این صنعت با این نسخهها کار از خانه که در آن جلسات انجام می شود از طریق زوم و روابط تیره و تار از آنجا که ما در حال تمام شدن اجتماعی دور, آگهی فروش تیم باید به سرعت دوباره فرآیندهای خود را اگر نه کل راه خود را از عامل. در اینجا چیزی است که رسانه های آگهی فروش تیم نیاز به دست و پنجه نرم کردن با این “طبیعی است.”

A person shielding themselves from coronavirus

گتی ایماژ

می Coronavirus بحران بی درنگ یک اصلاح در نام تجاری ایمنی تاکتیک?

توسط Sara Jerde اندرو Blustein, Ronan, سپر

به عنوان جهانی فاجعه آشکار مخاطبان به طور طبیعی تبدیل به اعتماد منابع خبری آنلاین. به طور معمول مخاطبان زیادی را تولید رکورد تعداد کلیک های خوب برای ناشر مالی اما با تشکر کلید واژه ها لیست سیاه در اطراف coronavirus-مطالب مرتبط با مشکلات بوجود آمده اند برای ناشران برای کسب درآمد از محبوب ترین آنها محتوا با برنامه ریزی اقدام به خرید بیشتر ترکیب گسترده ای از یخ بر روی تبلیغ صرف. می توانید این درگیری ها بود به عنوان غلبه بر بحران است به تعریف اخبار دستور کار?

آژانس مترجمان آزاد در صورت عدم قطعیت به عنوان بازاریابان دکمه مکث در میان همه گیر

توسط Minda لبخند

این فقط علامت های تجاری که در مواجهه با عدم قطعیت است. در حالی که آژانس کارکنان بسیاری از آنها در حال کار از خانه برای آینده قابل پیش بینی هستند و بدون شک احساس تاثیر آن مترجمان آزاد که در سمت چپ تعجب که در آن فرفره بعدی خود را—و چک—خواهد آمد از.

به سینما نزدیک در سراسر کشور آن را معاملاتي VOD زمان به درخشش

توسط کلسی ساتون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de