Adweek را 2020 خرده فروشی چشم انداز; چگونه به مبارزه با آمازون شرکتی: روز دوشنبه اولین چیزهایی که اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek جدید روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

2020 خرده فروشی چشم انداز: در اینجا چه چیزی در فروشگاه برای مد رستوران ها و بیشتر

خرده فروشی امروز یک میدان نبرد با نقدی غنی آمازون هدف و خارج همه مبارزه برای سهم بازار ارائه به مصرف کنندگان تا کنون-کالاهای ارزان تر و بیشتر راحتی یارانه ترازنامه خود را. این نهاد افزایش فشار بر رقبای خود به خلاق تر از همیشه هیجان انگیز خریداران به دیدار هر دو جسمی و فروشگاه های آنلاین. در ماه دسامبر Adweek مشخص شده تعدادی از روند وسیع در سراسر خرده فروشی ما دیدن این سال از جمله بیشتر شبکه های رسانه های صوتی, خرید, شخصی بهبود تجربه مشتری و افزایش توجه به مصرف کننده و حفظ حریم خصوصی. اما وجود دارد نیز مهم است روند توسعه در بخش خاص.

ادامه مطلب: یادگیری آنچه انتظار از پوشاک و مد به مواد غذایی و رستوران ها.

بیشتر در خرده فروشی و روند تحولات:

این کوچک مستقل شیکاگو آژانس شد دو نفر از این سال بهترین Super Bowl Ads

گذشته از اینکه در میان این سال بالاترین امتیاز Super Bowl ads چه موشک وام مسکن را “راحت” با بازی Jason Momoa و جیپ را “روز موش خرمای کوهی امریکا” با بازی بیل موری در مشترک دارند ؟ آنها ایجاد شده توسط همان مستقل agency: شیکاگو Highdive. یک سرویس کامل, خلاق, فروشگاه راه اندازی شد در سال 2016 توسط DDB جانبازان علامت گذاری ناخالص و چاد Broude که هر دو در خدمت به عنوان CCOs, Highdive در حال حاضر ذکر شده به عنوان داشتن بین 11 و 50 نفر در ارتباط با. این سازمان مواجه به خصوص به چالش کشیدن شرایط در تولید جیپ, آگهی, اما موفق به کشیدن این پروژه با هم به لذت از هر دو برند و بینندگان.

ادامه مطلب: جیپ و موشک وام مسکن صحبت با Adweek در مورد روند کار با این بوتیک آژانس.

چگونه مارک های مبارزه با زمانی که محصول خود را می زدم در آمازون

تقلیدی محصولات به طور گسترده ای در دسترس در آمازون با گسترش فروشندگان شخص ثالث—1.2 میلیون از آن اضافه شد در سال 2019. در دسترس بودن این محصولات در آمازون به شمار یک مشکل واقعی برای مارک های که می خواهید به کنترل کیفیت تجربه مشتری و شهرت خود را. و مبارزه با آنها می تواند یک فرآیند بی پایان. حتی اگر یک نام تجاری تعیین می کند که یک محصول جعلی است و موفق به گرفتن آمازون را به پایین لیست 10 تا 20 لیست های دیگر پاپ آپ در عین حال می گوید دیوید بارنت مدیر عامل شرکت لوازم الکترونیکی مصرفی و لوازم جانبی با نام تجاری PopSockets. “آن را مانند Whac-A-Mole” او می گوید. “شما تقریبا همیشه از دست دادن فروش به یک یا یکی دیگر از counterfeiter.”

ادامه مطلب: در این هفته پوشش داستان کشف آنچه از مارک های در حال انجام برای مبارزه با این صفت محصولات آنها به عنوان پاپ تا.

به چالش کشیدن تبلیغات در سن گرایی مشکل

در تبلیغات 62 درصد از کارگران زیر 45 و ميانه سن 40.2 و باقی مانده است تقریبا همان کار را برای بیش از یک دهه است. حداقل در بخشی از این نتیجه است “[fetishization] جوانی در تبلیغات به عنوان اگر آن را یک اکسیر سحر و جادو برای خلاقیت و نوآوری” با توجه به ایان Sohn, WPP جهانی مشتری منجر شود. دیگر عنصر Sohn, توضیح می دهد, این است که چالش ها به درآمد اغلب در تلاش برای کار بیشتر مقرون به صرفه—jettisoning بزرگتر (بزرگتر) حقوق به منظور ایجاد راه برای کوچکتر (کوچکتر) ، “چه ظهور است یک وضعیت که در آن تبلیغات حرفه ای از یک سن خاص باید تغییر چگونه ما فکر می کنیم, کار و صریحتر مدافع برای خود و همسالان” Sohn می نویسد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>