Adweek با هم: این صداها کمک خواهد کرد که شما را از طریق همه گیر

در سال 2011 کریستن Colonna ملاقات حرفه ای و چالش است. به عنوان OMD گروه حساب مدیر نظارت بر ارتباطات نوآورانه استراتژی برای پپسی او وظیفه بود با گرفتن زنان بیشتر به خرید نهاده های Tostitos و SunChips.

از طریق انواع مختلفی از سیستم عامل ها و تبلیغات آن کار می کرد. در واقع او موفقیت تیم به دست آورده و آنها را یک رکورد جهانی گینس برای سریعترین رشد Facebook با نام تجاری صفحه در عرض 24 ساعت: 1.8 میلیون لایک در یک روز. آن را نیز به دست آورده Colonna عنوان Adweek رسانه های All-Star.

اما بود که نه سال پیش. امروز چالش های بیشتر و عمیق تر خواهد شد و طولانی مدت. در حال حاضر OMD آمریکای شمالی ارشد استراتژی افسر چگونه است Colonna دنبال راه حل برای آینده کسب و کار مشتریان خود و تیم خود را? او مهمان ما امروز در Adweek هم توسط سردبیر ارشد نیکول Ortiz.

Adweek با هم یک زندگی روزانه بحث و گفتگو در ظهر و میزبانی توسط سردبیران ما همراه با رهبران شرکت ما تحت پوشش به دنبال هدایت و راه حل ها و اطلاعات با هم. برای سوالات و انتقادات و پیشنهادات به ما ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>