Adweek با هم: از طریق ایجاد بحران

در زمان coronavirus آژانس های تبلیغاتی بزرگ و کوچک داشته به تمرکز چگونه کار می کنند, که در آن کار می کنند و آنها که فراموش کار است. خیالی نیروهای کوچک, LA مبتنی بر آژانس های خلاق است که دارای تخصص در داستان سرایی بصری و استراتژی برند.

این سازمان در ادامه عملیات است اما انجام این کار 100% با گرافیک و انیمیشن عبارات. چگونه آنها آن را انجام? و چه اتفاقی می افتد زمانی که همه چیز به حالت عادی بازگشت, هر آنچه که عادی ممکن است ؟

امروز Adweek با هم امی و برنده خلاقانه مدیر و از بنیانگذاران خیالی نیروهای کارین Fong ما می پیوندد برای برخی از پاسخ و برای یک نگاه در برخی از کار تیم تولید کرده است.

Adweek با هم یک زندگی روزانه بحث و گفتگو در ظهر و میزبانی توسط سردبیران ما همراه با رهبران شرکت ما تحت پوشش به دنبال هدایت و راه حل ها و اطلاعات با هم. برای سوالات و انتقادات و پیشنهادات به ما ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>