Adform استخدام جدید مدیر عامل با یک چشم بین المللی استراتژی های رشد

دانمارک-بر اساس ad-tech لباس Adform به نام Troels فیلیپ جنسن آن مدیر عامل جدید.

جنسن جایگزین Adform بنیانگذاران گوستاو Mellentin که ادامه خواهد داد به یک نقش فعال شکل گیری استراتژی شرکت بر اساس یک بیانیه است.

“گوستاو Mellentin و تیم شگفت انگیز دست یافته اند به مقدار قابل توجه بیش از 18 سال گذشته” جنسن در بیانیه ای گفت. “نه وجود دارد بسیاری از نرم افزار مستقل شرکت در بازار است که باید Adform در مقیاس جهانی حضور داشته باشند و همچنین پتانسیل زیادی برای رشد در آینده. به همین دلیل من به سرعت و با افتخار پذیرفته شده این کار.”

بخشی از جنسن را حواله به عنوان مدیر عامل است که به تقویت شرکت های بین المللی و موقعیت. او می پیوندد یک سال پس از Adform مطرح نامعلومی مجموع برای سرعت بخشیدن به گسترش جهانی است که شامل استخدام در شمال امریکا است.

جنسن می پیوندد Adform در یک زمان به چالش کشیدن به صورت مستقل ad-tech شرکت. رقیب سابق Sizmek که در عمل مشابه tech پشته برای ثبت ورشکستگی سال گذشته است. در حال حاضر دیگر ad-tech شرکت ها شروع کرده اند به دنبال کمک های مالی و یا تغییر درآمد تضمینی طول coronavirus همه گیر است که با قرار دادن فشار اضافی بر روی ترازنامه است.

جنسن صرف هفت سال گذشته به عنوان COO سوئدی نرم افزار شرکت Itiviti AB.

“در حال حاضر زمان مناسب برای عبور از باتوم و تغییر رهبر Adform,” Mellentin در بیانیه ای گفت. “من اعتماد به نفس Troels فیلیپ جنسن دارای مهارت های مناسب برای اطمینان از Adform ادامه رشد و موفقیت است و من شخصا نگاه به جلو به عنوان بخشی از سفر پیش رو به عنوان یک عضو از شگفت انگیز ما رهبری تیم است.”

Adform کنار گذاشتهشدن برنامه های عمومی در سال 2018 با استناد به نوسانات بازار که منفی تحت تاثیر تکنولوژی قیمت. این رزین های خود را یکپارچه فن آوری پشته–که شامل تبلیغ سرور مدیریت داده ها پلت فرم و سمت تقاضا پلت فرم به عنوان یک مستقل جایگزین برای گوگل.

Torben جویدن رئیس هیئت Adform گفت: در بیانیه ای که این شرکت به دنبال یک رهبر جهانی در یکپارچه پلت فرم تبلیغاتی دسته.

“ما یقین داریم که Troels فیلیپ جنسن حق به راهنمای Adform با قوی جهانی مهارت های رهبری خود قابل توجه و سابقه و توانایی های خود را برای اجرای بین المللی استراتژی های رشد تمرکز بر فروش و رضایت مشتری” گفت: جویدن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>