Ad-Tech بازیکنان که ارائه Nonperishable خدمات بهترین راه حل مناسب برای این زمان چشم انداز

اختلال دیده ایم از Covid-19 بی سابقه است در هر دو سرعت و دامنه. و در حالی که دولتی و خودخواسته اجتماعی فاصله کاملا ضروری است این اقدامات ایجاد واقعیت خشن برای اکثر صنایع است. در رسانه های جهان Covid-19 شاید بزرگترین ایجاد تعادل بین مصرف های رسانه ها که سر به فلک کشید و تبلیغ صرف آن کرد.

موجودی در دسترس در برنامه ریزی سیستم عامل های رسانه های مانند تجارت میز رشد کرده است به طور چشمگیری در حالی که CPMs کاهش یافته است در طول ماه های مارس و آوریل است. با توجه به طبیعت ذاتی از برنامهای ارز مدل کسب و کار افزایش عرضه و کاهش تقاضا داستان رو به رشد مصرف مصرف های رسانه ها است که متناسب با تبلیغ صرف.

تلویزیون بینندگان نیز افزایش یافته است به طور چشمگیری به عنوان افراد منزوی در خانه. زنجیر گزارش افزایش 15 ٪ در بینندگان در طول همه گیر HBO را مخاطب رشد 20 درصد در اواخر ماه مارس در مقایسه با قبل از چهار هفته و پخش تلویزیون امتیاز را کاهش و حتی کاهش طول این زمان.

این عدم تعادل بین آگهی موجودی و هزینه تبلیغات نباید تعجب کسی را. در طول همه گیر مصرف کنندگان به همان اندازه به دنبال افزایش اطلاعات و اخبار و فرار از آن اطلاعات است. برای مارک های رفتار اغلب تبدیل به یک ورزش در کاهش هزینه. به درستی یا نه بازاریابی اغلب به عنوان یک غیرضروری هزینه و در نتیجه آن است که به طور معمول یکی از اولین گردن در بلوک سفت.

Ad tech برنامهای و خاص به جلو فکر کردن علامت های تجاری آماده به معنی سود اگر آنها در بازی باقی بماند.

با وجود این, آگهی, فن آوری, برنامه ریزی و خاص به جلو فکر کردن علامت های تجاری آماده به معنی سود اگر آنها در بازی باقی بماند. در ساده ترین شرایط, ترین مارک های محصولات و یا خدمات طراحی شده برای یکی از دو نوع از فرصت ها: فاسد شدنی یا nonperishable.

یک مثال از یک فاسد شدنی فرصت کسب و کار مانند یک پیتزا زنجیره ای. اگر من در خانه بمانند و نمی خرید یک پیتزا امروز من قصد ندارم برای خرید دو پیتزا فردا. این فرصت را تصویب کرده است که در روز حداقل.

برعکس یک nonperishable فرصت همچنان ادامه دارد. یک مثال عالی از یک کسب و کار است که در خدمت nonperishable فرصت خواهد بود تولید کنندگان کامپیوتر و یا تایر مارک. اگر من نمی خرید کامپیوتر و یا لاستیک های امروز است اما نیاز به آنها را من هنوز هم نیاز به آنها را زمانی که Covid-19 می گذرد و من در نهایت می تواند خرید—و در واقع من خواهد شد. بیشتر nonperishable فرصت های مرکب در طول زمان به عنوان دیگر خریداران به بازار است. در حالی که فروش فوری ممکن است تاخیر در کوتاه مدت بیش از دراز مدت محصول و یا خدمات و تقاضا است که در حال حاضر محدود ادامه خواهد داد و به ترکیب و در نهایت منتشر خواهد شد.

مارک های که فروش به nonperishable فرصت برای به دست آوردن بیشتر از تبلیغات در حال حاضر در حالی که رسانه های مصرف بالا است و نرخ تبلیغات پایین هستند.

همانطور که ما در نهایت بازگشت به حالت عادی تقاضای مصرف کننده در دسترس خواهد بود به برنده یا از دست رفته. علامت های تجاری است که آیا همچنان به سرمایه گذاری در تبلیغات در حال حاضر پایین تر شانس خود را برای ضربه زدن به این بعد. این آسان نیست برای دیدن این فرصت را از طریق خطر اما اقتصاد آمریکا بارها ثابت و انعطاف پذیر است دوباره با نیروی زیر هر قبل از رکود است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im