آگهی های فن آوری است که تحت یک بحران هویت شده است که بدتر با این بیماری همه گیر

بینش کلیدی:

  • ما به احتمال زیاد برای دیدن بیشتر نوآوری در میان بازیکنان کوچکتر برای ایجاد گزینه های بیشتر در خارج از دیواره باغ.
  • ناشران بزرگ نیز انتظار می رود برای راه اندازی خود را ارائه و در کنار بازیکنان مستقل.

قبل از این هرج و مرج اقتصادی ناشی از Covid-19 همه گیر و پس از آن ویران کردن آن را به شکل دراورده شده در صنعت رسانه, ad tech بزرگترین اولویت بود کوکی ها—و یا آن بحران هویت به طور دقیق.

در ماه ژانویه گوگل اعلام کرد که تا سال 2022 حذف کوکی های شخص ثالث در آن بازار پیشرو در مرورگر Chrome باعث بحث از پروژه Rearc مستعار “بزرگ collab” بین ad tech و ناشران در این سال IAB گل سرسبد رویداد.

کوکی های شخص ثالث شده اند تعبیه شده در ردیف های مختلف از ad-tech اکوسیستم بدو و با پروژه Rearc این IAB امیدوار به ایجاد یک اجماع در مورد آنچه به طور موثر به مقدار یک سیستم عامل جدید. مستقل ad-tech بازیکنان شده اند جستجو برای یک راه حل از جمله PSA اطلاعیه ها پس از موزیلا فایرفاکس و سافاری اپل شروع به مسدود کردن کوکی های شخص ثالث جلوتر از Google Chrome 2022 طرح است. این (تا حد زیادی) اشتباه دولت اینرسی در میان بسیاری از مستقل ad-tech اکوسیستم منجر به بی سر و صدا ناامیدی و سوال که آیا جست و خیز کردن بود تا آمده است 2022.

سپس Covid-19 اتفاق افتاده است. در چند هفته کوتاه, این باعث شده است تا توده انقباض در تبلیغ صرف با یک بعدی موج furloughs و اخراج گسترده ad tech منجر به برخی از سوال اگر بسیاری از بازیکنان مستقل در فضا را حتی دیدن 2022. ویرانی Covid-19 بحران در بخش رسانه باعث شده است که برخی به درخواست تجدید نظر برای اقامت از اعدام از کروم ارائه دهنده کمک های مالی و امنیتی برای کوکی اما اسناد به دست آمده توسط Adweek نشان می دهد این است که در کارت.

a blue and orange bar graph

گروه هدف

ضمنا گوگل را تحت فشار قرار دادند به جلو با حفظ حریم خصوصی گودال ماسهبازی ابتکار که خواستار یک “آگهی امن اما حریم خصوصی-روش اول” با کروم ارائه دهنده. آن همچنین دارای یک ad-tech پشته به نام گوگل پلت فرم بازاریابی (GMP) و busying خود را با چندین طرح در این جبهه.

گنجانده شده در این اطلاعیه در گوگل درآمد تماس از یک ابتکار عمل است که اجازه دهید رسانه ها خریداران خرید موجودی از درون Ads داده Hub (ADH) با استفاده از گوگل تقاضا به سمت پلت فرم (DSP) و افزایش استانداردهای حفظ حریم خصوصی.

حریم خصوصی گودال ماسهبازی اجازه نمی دهد رسانه خریداران هدف و یا مسیر کاربران با PII (اطلاعات شخصی). این اجازه می دهد تا آنها را به هدف قرار دادن مخاطبان زیادی گروه با استفاده از “گروه اطلاعات” Google یادگیری ماشین فن آوری سپرده به حفاظت از فرکانس دربندی و دیگر اسناد.

گوگل تحت همزمان فشار برای ارائه عمومی با بهتر حریم خصوصی اقدامات و همچنین به تبلیغ کنندگان شخص ثالث معیارهای عملکرد از تبلیغات بر روی پلت فرم آن است. از این رو شرکت های مانند Flashtalking یکپارچه به ADH به عنوان اندازه گیری ارائه دهندگان.

جایگزین اهداف

اما یک منبع که نخواست نامش فاش شود گفت: سپردن گوگل با pseudonymization برای کل صنعت حماقت. به خصوص پس از گوگل آگهی پشته حاوی یک آگهی server plus تقاضا و فروش-سمت سیستم عامل (SSP) در علاوه بر این به خود رسانه ها منبع تامین به رقیب مستقل ad tech و ناشران هسته ارائه شده است.

“برخی می گویند آن را مانند توزیع مستقل ad tech و ناشران چاقو و سپس ارسال آنها را به یک جنگ با تفنگ یا تپانچه با گوگل پشته” ادامه داد: منبع.

به طور جداگانه جان Nardone مدیر عامل شرکت آگهی سرور Flashtalking توضیح داد که چقدر از ترس و وحشت به اطراف کاهش از کوکی های شخص ثالث در میان رسانه های خریداران پر از شکوفه شد.

“شما فکر می کنم ما در حال رفتن از این سناریو که در آن ما کامل کوکی پوشش [برای هدف قرار دادن و اندازه گیری] به هیچ چیز اما این مورد نمی باشد,” او گفت:. “من فکر می کنم آن است که رفتن برای ایجاد نیاز به یک مقدار زیادی از نوآوری جدید در میان مستقل ad-tech بازیکنان است.”

هر Nardone تا زمانی که این صنعت می تواند چین در اطراف اول داده—آن است که آیا در خارج و یا داخل دیواره باغ—اندازه گیری است که هنوز هم ممکن است.

“بسیاری از [mid – به-دم] تبلیغ در حال رفتن به می گویند, ‘OK من فقط رفتن به صرف پول من با Facebook و Google و با آن انجام می شود” او ادامه داد.

تضاد منافع

در خصوص بزرگتر تبلیغ از عمودی که دیدن جداره-باغ ارائه دهندگان مانند آمازون و گوگل به طور فزاینده ای به عنوان رقابت به احتمال زیاد به رشد بدهي خود را به رسانه ها ارائه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>