Ad Tech پرانتز برای تحقیقات بیشتر به برنامه ریزی زنجیره تامین

بینش کلیدی:

نقطه عطفی گزارش کاوش چگونه تبلیغ’ پرداخت در حال توزیع در سراسر پیچیده ad-tech اکوسیستم باعث شده است تا اندازه انگشت اشاره و برخی از handwringing در صنعت.

گنجانیده جامعه از تبلیغ (ISBA) تجارت بدن برای بازاریابان سفارش PricewaterhouseCoopers به ممیزی بیش از 120 میلیون دلار در رسانه های صرف. گزارش منتشر شده در هفته گذشته نشان داد که تنها 51 درصد از مبلغ تبلیغ پوسته را به صورت آنلاین قرار دادن آگهی در واقع باعث می شود راه خود را به ناشران. این یافته ها اکو زودتر گزارش خود را همتای آمریکایی انجمن ملی تبلیغ.

بقیه به جیب با واسطه از رسانه ها اکوسیستم; اما با توجه به vagaries از ad tech, 15 درصد از تبلیغ صرف—که حدود یک سوم از هزینه های زنجیره عرضه با توجه به این گزارش از بین می رود به ناشناخته “دلتا” با یافته های خط کشی گسترده عدم درک برنامه ریزی رسانه های تجاری.

در حال حاضر تبلیغ (و صاحبان رسانه) می خواهید پاسخ با تجارت بدن انتصاب یک نیروی کار برای ایجاد شفافیت بیشتر و همچنین به بهتر اطمینان از انطباق با قوانین حفظ حریم خصوصی.

زمان برای یک تغییر و سرزنش بازی

این گزارش همچنین نشان داد یک “عدم درک و تناقض” در میان ad-tech تامین کنندگان با توجه به داده های ضبط و اشتراک گذاری داده ها و ذخیره سازی با PwC را سام تاملینسون برجسته است که “این مطالعه نشان دهنده ترین حق بیمه بخشی از برنامهای” در گزارش خود ،

در ضمن ISBA را Abi گیبونز اشاره کرد که چگونه این عدم ثبات مورد نیاز متقابل صنعت همکاری برای رسیدن به استاندارد به ویژه در شرایط قرارداد مقدمات تکنولوژی, مشخصات و داده های در “آبشار” از برنامه ریزی رسانه های تجاری.

“این مطالعه نشان می دهد عمق زنجیره تامین را فقدان سازمان و پیچیدگی است. در مجموع بیش از یک هزار متمایز زنجیره تامین شناسایی شدند” گیبونز نوشت: در گزارش اشاره می کند.

منابع صنعت گفت Adweek که ناتوانی یکی از صنایع پیشرو حسابرسان (PwC) برای ردیابی یک سوم از تمام برنامه ریزی زنجیره تامین هزینه های نشان دهنده تعدادی از مسائل در زنجیره تامین. این شامل عوارض ناشی از قیمت گذاری پویا آنلاین آگهی مزایده.

علاوه بر این نیز وجود دارد که اختلاف در شیوه های حسابداری از هر دو فروش و تقاضا به سمت سیستم عامل در نظر پیشنهاد و درخواست برداشت در خدمت به ذکر FX نرخ یعنی تبدیل ارز.

جی فریدمن رئیس جمهور از رسانه های مستقل آژانس Goodway گروه گفت Adweek که برای تفسیر یافته های این نظرسنجی به عنوان “49% از رسانه ها صرف از دست داده است و به ad-tech مالیاتی” خواهد بود اشتباه است. “این یک اشتباه بزرگ به فکر می کنم از این به عنوان $1 می رود و پس از آن چقدر می آید,” او گفت:. “مردم باید به فکر می کنم از آن به عنوان $1 می رود به ناشر و پس از آن چه هزینه های اضافی” برای خدمات مانند آگهی, خدمت, نام تجاری, ایمنی, هزینه ها و افزایش هدف قرار دادن.

حسابداری در فضا نیز تبدیل به پیچیده تر در سال های اخیر به عنوان ناشران به طور فزاینده اتخاذ اول-قیمت مزایده برای کسب درآمد از موجودی خود را با این عمل به طور فزاینده ای مشترک پس از گوگل شروع به حمایت از آن در 12 ماه گذشته (قبلا دوم-قیمت آن به طور پیش فرض).

تبلیغ شفافیت نگرانی

PwC یافته است بدون شک طنین انداز در سراسر صنعت piquing منافع تدارکات تیم ها در شرکت های بزرگ باعث آنها را به درخواست جلسات خود را با بازاریابی همکاران. در سخنرانی خود در سال گذشته شاخص آنا کنفرانس Procter & Gamble بازاریابی رئیس مارک پریچارد خواست همسالان خود به دنبال شفافیت بیشتر—قبلا با برچسب رسانه های آنلاین به عنوان “تیره در بهترین”—در بازاریابی زنجیره تامین سوخت در مسکن مکالمات میان بازاریابان.

صحبت کردن با Adweek قبل از انتشار این گزارش یک منبع از عمده تبلیغ و توضیح داد که چگونه خود را در گروه شروع به دنبال بیشتر روابط مستقیم با ad-tech تامین کنندگان. “من فکر می کنم وجود خواهد داشت یک وضعیت که در آن شما نیاز به برون سپاری برخی از چیزهایی که گفت:” منبع که نخواست نامش فاش شود با توجه به کارفرمای خود را PR سیاست. “شما می خواهید به ابزار مناسب … روابط مستقیم با ارائه دهندگان تکنولوژی زیرا پس از آن شما می توانید مطمئن شوید که دلار خود را به کار سخت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im