Ackman یو پی اس سهم به 30 درصد در Summerlin توسعه دهنده هوارد هیوز Corp.

پس از رزرو یک ثروت باد آورده محافظ خود را از بازار سهام هرج و مرج پرچین-صندوق اپراتور لایحه Ackman است بردن سهام خود را در Summerlin توسعه دهنده هوارد هیوز Corp. نیم میلیارد دلار است.

هیوز Corp توسعه دهنده لاس وگاس’ بزرگترین استاد-جامعه برنامه ریزی شده و پروژه های در کشورهای دیگر جمعه اعلام کرد این توافق به فروش 10 میلیون سهام در $50 هر کدام یک شیب تخفیف از یک ماه پیش به Ackman را Pershing میدان مدیریت سرمایه. این انتظار به درو $488 میلیون در خالص درآمد حاصل از معامله.

Ackman 53 ساله میلیاردر شده است رئیس هیوز Corp. هیئت مدیره. او متعلق به بیش از 1.2 میلیون سهم از سهام شرکت از یک سال پیش به او 2.8 درصد مالکیت سهام هر چند تحت این قرارداد جمعه اعلام کرد سهام خود را به صعود به حدود 30 درصد اوراق بهادار براده نشان می دهد.

دالاس-بر اساس توسعه نیز روز جمعه گفت این امر فروش 2 میلیون سهم به عموم مردم در 50 دلار در هر کدام تولید $94 میلیون در خالص درآمد حاصل از, و که در آن داده های مالی شرکت اقدام به عنوان “bookrunners” در معامله یک گزینه برای خرید 300,000 سهام در همان قیمت.

سرمایه گذاران را تشویق می کردند ، هیوز Corp. سهام افزایش یافت 3.57 درصد جمعه یا $1.91 به در نزدیک $55.41, در حالی که میانگین صنعتی داو جونز سقوط 4.06 درصد و شاخص S&P 500 سقوط 3.37 درصد است.

Ackman افزایش سرمایه گذاری می آید به عنوان coronavirus جرقه بحران در سراسر ایالات متحده با جارو تعطیلی کسب و کار و اقامت در خانه سفارشات در تلاش برای مهار گسترش آن. بازار سهام نیز ياوه و Ackman چهارشنبه اعلام کرد او ساخته شده بیش از 2 میلیارد دلار به حفاظت از خود را از نوسانات.

Pershing مربع در حال صرف $27 میلیون اعتبار در حفاظت نگرانی از ویروس’ اثر در بازارهای مالی و اقتصاد گسترده تر و سپس رزرو $2.6 میلیارد دلار درآمد حاصل در شرط Ackman نوشت: در نامه ای به سرمایه گذاران است.

هیوز Corp. یکی از بسیاری از شرکت ها که قیمت سهام به شدت کاهش یافته است به عنوان ویروس upends زندگی روزانه. در فوریه. 20 سهام آن در بسته $129.35.

توسعه دهنده فروش زمین به homebuilders در Summerlin که دهانه 22,500 هکتار در امتداد دره غربی rim و دستورات برخی از بالاترین خانه و قیمت زمین در جنوب نوادا. آن همچنین دارای 106 هکتار فضای باز در مرکز شهر Summerlin بازار, لاس وگاس, هوانوردان جزئی-لیگ بیس بال تیم و این تیم ورزشگاه, Las Vegas, Ballpark.

تماس با الی Segall در [email protected] یا 702-383-0342. Follow @eli_segall در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>