ABC به فروش می رساند مراسم اسکار آگهی موجودی با 30 ثانیه ای نقاط برای رفتن به $2.8 میلیون

پس از سنگی سرب تا سال 2019 جوایز اسکار مراسم که پیشرفت خیلی بیشتر با توجه به طرح این زمان در اطراف, الفبای, با هیچ کدام از پیش برنامه تلویزیونی مجادلات که خدشه دار این رویداد در سال گذشته. آن را نیز صاف قایقرانی در این سمت کسب و کار که در آن شبکه است فروخته شده آن اسکار آگهی موجودی پیش از Feb. 9 برنامه تلویزیونی.

در این سال 30 ثانیه لکه های فروخته شده تا آنجا که $2.8 میلیون نفر است. که این افزایش از سال گذشته برنامه تلویزیونی که در آن آنها رفت تا آنجا که $2.6 میلیون نفر است. به گفته Kantar Media, اسکار نقاط در سال 2019 به طور متوسط $1.98 میلیون.

92 مراسم اسکار برگزار شد و دو هفته زودتر از سال گذشته مراسم و فقط یک هفته بعد از سوپر باول در عین حال برنامه تغییر نمی کند, تاثیر, تبلیغ تقاضا است. ABC به فروش می رسد از آن اسکار آگهی موجودی روز پس از سوپر باول.

“ما به فروش می رسد” گفت: جری Daniello svp سرگرمی نام تجاری راه حل های در دیزنی فروش تبلیغات. “با توجه به این که یک هفته پس از سوپر باول این فقط ثابت می کند این است که هنوز هم بزرگترین شب در سرگرمی است.”

چگونه اسکار تبلیغات در حال تغییر است

در مراسم اسکار امسال تبلیغات از ویژگی های بیشتر سفارشی خلاق ساخته شده به طور خاص برای این مراسم است. “ما دیده می شود این روند در طول چند سال گذشته از مشتریان راه اندازی جدید خلاق است که متناسب با در اسکار هدف که مخاطبان” Daniello گفت.

جوایز اسکار تبلیغ عبارتند از: “افتخار حامیان” کادیلاک, گوگل, Rolex و Verizon همه آنها را دسته انحصار در طول مراسم. این “شرکت حامیان” شامل Adobe کلگیت نوری سفید, کشف دیزنی+ FX, General Mills, Hulu, در واقع, Intuit TurboTax, Kinder Bueno, M&m’s, mcdonald’s, مایکروسافت, نیویورک تایمز, Postmates, Quibi و Walt Disney Studios, در میان دیگران.

نیمی از کسانی که معاملات بسته بودند در دیزنی در صف مقابل.

بزرگترین رشد دسته ها برای سال 2020 اسکار شد و داروسازی و رسانه های سرگرمی با پخش آنلاين خدمات مانند دیزنی متعلق به دیزنی+ و Hulu به عنوان به خوبی به عنوان Quibi ظاهر می شود در این مراسم است.

Netflix را نمی توان, تبلیغات, نشان می دهد, به عنوان بخشی از یک استراتژی دیزنی اعلام کرد در پاییز گذشته که در آن شرکت خواهد شد در حال حاضر دیگر اجرای تبلیغات از آن جریان رقیب در دیزنی, سرگرمی, تلویزیون, خواص مانند ABC, Freeform و FX. آن را همچنان پذیرش Netflix لکه های ESPN و دیگر آن مربوط به شبکه های ورزشی. (چون دیزنی است و به طور کلی ارتباط با Quibi که آینده جریان خدمات اجازه داده شد برای اجرای تبلیغات است.)

برای آن اسکار نقطه Adobe اجرا خواهد شد, رنگارنگ, trippy نوای خلاقیت شامل تکه از Billie Eilish و ملاله یوسف زی. و نیویورک تایمز tapped بازیگر, خواننده و تهیه کننده Janelle Monáe به نظر می رسد در آن تبلیغ برای 1619 پروژه.

برای اولین بار اسکار برندها در این سال عبارتند از: حرفه ای وب سایت در واقع. “آنها یک نقطه است که مذاکرات در مورد دستاوردها و گرفتن حق کار و پیدا کردن استعداد مناسب برای این نقش. آن را واقعا متناسب در پلت فرم از اسکار” Daniello گفت.

مارک های مختلفی از جمله کلگیت نوری سفید و Kinder Bueno, با استفاده از لکه های خود را برای راه اندازی محصولات جدید در شب اسکار.

جوایز اسکار خواهد شد از ویژگی های دیگر 90-دوم جدا شده pod برای یک نام تجاری زیر که ارائه در اولین سال گذشته برای ماریوت Bonvoy. یکی از چهار “افتخار حامیان” را که در غلاف این سال است.

در حالی که هفته گذشته Super Bowl commercials featured بیشتر longform تبلیغات از در سال های گذشته, اسکار, تبلیغ نیست به دنبال کت و شلوار. “آن را کمتر مورد طول و بیشتر در مورد محتوا و ارزش سرگرمی و به یاد بیاورید که مخاطب را زمانی که آنها را ببینید این نقاط است. آنها احساس تعلق در اسکار” Daniello گفت.

هیچ میزبان بدون مشکل

اسکار خواهد بود رفتن hostless برای دومین سال متوالی.

در 2019 در اسکار ندارد یک میزبان برای اولین بار در 30 سال. کوین هارت پا را از میزبانی وظایف تنها دو روز پس از او کردم پس از یک رشد جنجال بر سر پیر ضد همجنس توییتهایی که مطرح است. ABC و Academy of Motion Picture Arts & Sciences تصمیم به استخدام یک جایگزین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>