یک بار خبرنگار باز آموزی خودش و NBCUniversal مقابله

خبرنگار-تبدیل-تلویزیون نویسنده لیزا Takeuchi کالن شده است و نوشتن حرفه ای پس از کالج. گرفتن وجود دارد در مورد تصرف فرصت—اما آن آغاز شد و با یک پیچ و تاب و از سرنوشت.

“من در زمان به نوبه خود اشتباه است یک روز در حالی که من در مدرسه بود در راتگرز به دفاتر دانشگاه های ما, روزنامه, روزانه Targum” او به یاد می آورد “و از آنها پرسید: اگر من می خواستم به کار وجود دارد.”

روزنامه نگاری تدریس خود را در مورد جهان گسترده تر بودن یک خبرنگار در دانشگاه باز چشم او به مسائل مربوط به نژاد و مذهب و گرایش جنسی—نه به ذکر است که “روزنامه نگاری من فکر می کنم احساس می کند بیشتر در دسترس بیشتر اقلیت ها می گوید:” Takeuchi کالن “به دلیل آن چیزی است که ما می توانید ببینید و تجربه در زندگی روزمره ما است. هر خانواده بدون توجه به چگونه ثروتمند یا فقیر—در هر حال—یک روزنامه و یا شاهد اخبار در تلویزیون است.”

تلویزیون نوشتن و فیلمنامه اما “احساس به مراتب بیشتر غیر قابل دسترس و رفیع.” اما نیاز به تغییر حرفه ای و چرخ دنده ها وارد شدند در سال 2010 زمانی که فروش نیوزویک برای $1 را تکان داد Takeuchi کالن اعتماد به نفس در روزنامه نگاری میباشد. “کسانی از ما در مجله تایم به اطراف نگاه کرد و فکر, ‘Oh my god, که می تواند اتفاق می افتد اینجا؟”

بنابراین پس از 12 سال با مجله او در زمان خریداری که شامل بازآموزی کمک هزینه که او استفاده می شود برای حضور در هر, کلاس, کارگاه و سمینار او می تواند پیدا کردن در مورد فیلمنامه نویسی. “من می دانستم که هیچ فقط هیچ چیز درباره فیلمنامه” بنابراین او خواندن صدها اسکریپت و نوشت: برخی از “بسیار بد” است و سپس “من نوشت: یک مناسب و معقول یکی و که من برای اولین بار من کرد.”

آن را خوش شانس فرار: یک کور اسکریپت معامله در برادران وارنر که در آن کریستوفر مک سپس svp از استودیو کارگاه آموزشی تلویزیون او آموخت که چگونه به منظور توسعه خلبانان که در نهایت منجر به نوشتن کارکنان Law & Order: SVU به عنوان بخشی از به طور کلی مقابله با NBCUniversal.

“که معلوم بود ماندگار تنها حرفه ای است که من می توانستم برای خودم ساخته شده در نیوجرسی زندگی و تلاش برای شکستن به هالیوود,” او گفت که در حال حرکت بود و نه در کارت. “من نمی باید در L. A. به کار تمام وقت در یک اتاق نویسندگان. من می توانم در خانه نشستن و آمد تا با ایده های برای تلویزیون را نشان می دهد زمین و کسانی که ایده ها و فروش آنها به شبکه است.”

کالن توصیف نویسندگان فعلی اتاق SVU—یکی از نادر نشان می دهد تولید می شود و در همان شهر که در آن نوشته شده است—به عنوان متنوع ترین در این سری تاریخچه و کلید ادامه را بگویید جدید و مربوط به داستان است.

“هر نویسنده اتاق باید منعکس کننده جامعه ما,” او می گوید. “که نه فقط چیزی که حق انجام آن را چیزی هوشمند برای انجام به دلیل زمانی که خود نویسندگان مانند جهان آنها را به شما و صدای داستان است که برای نگه داشتن مخاطبان خود را درگیر. و من فکر می کنم که این تغییر بیشتر و بیشتر برای تلفن های موبایل است که شناخت آن است.”

و به عنوان یک عضو از انجمن صنفی نویسندگان امریکا در شرق Takeuchi کالن شده است بخشی از دلیل تلویزیون و فیلمنامه بخشی از صنعت سرگرمی تبدیل شده است در دسترس تر. او شده است با این سازمان برای شش سال آغاز و در سال 2014 سفر جاده ای با WGAE به آلبانی, n. y., به لابی برای تنوع اعتبار مالیاتی (تلویزیون تنوع اعتبار مالیاتی شد و در نهایت در اواخر سال 2019.)

در آن زمان او افزایش یافته است برای تبدیل شدن به یک انتخاب عضو شورای WGAE دفاع برای ورود و حقوق صاحبان سهام در طول راه با تاسیس اولین آن زنان در سالن سپس co-founding های آسیایی-آمریکایی سالن. او همچنین در حال حاضر شرکت-صندلی این کمیته برای ورود و حقوق صاحبان سهام. تلاش های او به رسمیت شناخته شد در اوایل سال جاری با Richard B. Jablow جایزه برای خدمت به تیم است.

“سال بعد از سال [تنوع] اعداد را تغییر دهید و تعداد بی شماری از مردم تلاش کرده اند و انداخته مقدار زیادی از پول و منابع در تلاش برای ایجاد این تغییر و آن را کار نکرده,” او می گوید. “بنابراین چه چیزی شما را انجام دهید ؟ شما می توانید با پرتاب کردن دست خود را و می گویند, ” من می توانم هر چیزی را تغییر دهید پس چرا سعی می کنید؟’ و یا شما می توانید رول تا آستین خود را و سعی کنید به آنچه که تفاوت کمی شما می توانید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im