یک دلیل برای لبخند: برخی از لاس وگاس-منطقه کسب و کار بازگشایی

نه همه فروشگاه های خرده فروشی تصمیم به باز کردن درهای خود را در روز شنبه اما صاحبان کسب و کار بودند که عامل بودند خوشحال به بازگشت به کار.

رژیم صهیونیستی. استیو Sisolak پنج شنبه اعلام کرد که برخی از کسب و کار قادر به باز کردن برای اولین بار در نزدیک به دو ماه در 12:01 صبح شنبه. این reopenings شامل رستوران, آرایشگاه, سالن مو و بسیاری از کسب و کار خرده فروشی برخی از دستورالعمل ها و محدودیت ها.

اگر چه آنها اجازه داده شد برای باز کردن بسیاری از کسب و کار در سراسر ولی هنوز چراغ های خود را خاموش کردند. هر دو فرگوسن در مرکز شهر و ظرف پارک — دو مجموعه از فروشگاه های بسیاری از آنها کسب و کارهای کوچک در نزدیکی خیابان فریمونت تجربه — هنوز هم تا به حال دروازه مسدود کردن ترافیک پا. تنها نشانه هایی از زندگی بودند رستوران ها در داخل مناطق خرید ارائه منظقه takeout.

متعدد در فروشگاه های خرده فروشی در مرکز شهر Summerlin به همین ترتیب باقی مانده بسته صبح روز شنبه.

نقره پست متعلق به خانواده کشتی در Summerlin خرید منطقه است که مبادرت به فروش نقره, طلا و جواهر, کریستال ها و مواد معدنی آن همانند بازگشایی شنبه پس از نزدیک به فروپاشی صاحب هارون Sidranski گفت.

در عرض چند دقیقه از باز کردن درب در ساعت 10 صبح در فروشگاه تا به حال تعداد انگشت شماری از مشتریان. Sidranski گفت: وجود چند مشتریان در خارج از انتظار که او قفل درب.

“من واقعا عصبی چگونه امروز می خواهم اما واقعا خدا برکت ما,” او گفت:. “من بیش از همه ما در صفحات رسانه های اجتماعی در مورد بازگشایی کردم و بیش از 500 پیام از مردم گفت: آنها نمی توانید صبر کنید تا ببینید ما در این آخر هفته.”

آتنا ساندرز و تینا Meeks در حال لاس وگاس محلی و پرستاران که در سراسر خیابان را از مرکز شهر Summerlin. آنها یک سنت از راه رفتن بیش از هر پنج شنبه به فروشگاه در بازار کشاورزان که بازگشایی شد شنبه بعد از عامل به عنوان یک درایو از طریق برای هفته ها.

زنان گفت: آن را خسته کننده به تماشای کسب و کار بازگشایی بدون دستورالعمل های مناسب. ساندرز گفت: آنها رفت به یک کافی شاپ در منطقه در صبح روز شنبه و دیدم “حداقل 20 مواجهه بالقوه” به ویروس.

اما در بیشتر قسمت ها ساندرز و Meeks گفت: مرکز شهر Summerlin انجام داده است یک کار بزرگ برای نگه داشتن مشتریان امن است.

“این کسب و کار بزرگ را احتمالا خواهد بود اما برخی از این کسب و کارهای کوچک ممکن است قادر به آن را با تمام محدودیت های آنها باید به در محل قرار داده برای بازگشایی,” حوصله گفت: پوشیدن یک کوله پشتی پر از آیتم های او می خواهم خریداری شده از بازار است. “من فقط می خواهم برای کمک به آنها را در هر راه من می توانم.”

در این منطقه در دره سبز انزال, در یک مرکز خرید در هندرسون بسیاری از فروشگاه های زنجیره ای دیده می شد تعطیل در صبح روز شنبه.

پنج عضو صحرا تازه واردین باشگاه نشسته بودند در صندلی خارج با برخی از فاصله اجتماعی بین آنها پس از در نظر گرفتن یک پیاده روی در اطراف منطقه. زنان برنامه ریزی نشده به داخل هر فروشگاه.

کتی کودکان گفت: آنها راه می رفت و حدود یک ساعت و سپس بازدید در حالی که برای. آنها همچنین نگه داشتن چشم در آن فروشگاه در حال بازگشایی.

متعدد کوچک فروشگاه عتیقه بودند بازگشایی در روز شنبه در هنر منطقه در نزدیکی مرکز شهر لاس وگاس. کلودیا جوان که صاحب مدرن Mantiques با شوهرش گفت: آن را “برکت” قادر به باز کردن فروشگاه برای مشتریان.

“آن شده بود واقعا بد است,” او گفت: در مورد بسته شدن کسب و کار خود را که او متعلق به هفت سال. “ما نیاز به زنده ماندن.”

او کار کرده است در ضد عفونی صدها نفر از اشیاء عتیقه و دست دوم می یابد در سراسر کوچک فروشگاه. هیچ مشتریان آمده بود در حدود ظهر شنبه است اما جوان انتظار می رود کسب و کار به کند.

“ما در حال رفتن را از طریق این برای مطمئن” 46 ساله گفت: بعد از اضافه کردن “ما نیاز به ماندن مثبت است.”

تماس با Katelyn در نیوبرگ [email protected] یا 702-383-0240. Follow @k_newberg در توییتر. نقد و بررسی-مجله کارکنان نویسندگان الکسیس Egeland و جولی Wootton-سبزتر کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de