یک سایت تجارت الکترونیک خود را تغییر دادن لوگو برای ترویج اجتماعی فاصله

امریکا بزرگترین تجارت الکترونیک پلت فرم Mercado Libre است که با استفاده از آن در مرکزی ترین عنصر طراحی برای ایجاد یک بیانیه در مورد جلوگیری از شیوع جهانی از COVID-19.

آژانس روده بوئنوس آیرس است دوباره طراحی سایت آرم به جای آن دیرین دست دادن با یک آرنج دست انداز نماد کوچک روزانه تغییرات مورد نیاز برای ایجاد “فاصله اجتماعی” است که کمک می کند تا به منظور محدود کردن گسترش coronavirus شده است که به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان است.

“Mercado Libre یک نام تجاری است که می رسد بسیاری از مردم گفت:” لوئیس McKerrow, نام تجاری, مدیر Mercado Libre را در صفحات فرود. “همین دلیل است که ما متعهد به کمک به کاربران ما و همکاران با های مختلف پیشگیری از همبستگی و مسئول مصرف طرح. تغییر ما یاد آرم از دست دادن به آرنج دست انداز است که بخشی از این عادات جدید است که ما سعی می کنید برای ترویج.”

در حالی که برند اصلی دست دادن لوگو است که هنوز هم در حال استفاده در مکان های مانند در سمت چپ بالای خانه خود صفحات آرنج دست انداز لوگوی کرده و به جای آن بر روی سیستم عامل های اجتماعی و دیگر بخش های مختلف بزرگ تجارت الکترونیک بازیکن حضور آنلاین.

Mercado Libre (یا Mercado Livre در پرتغالی برزیل) یک حراج و خرید پلت فرم مستقر در آرژانتین و محبوب در سراسر آمریکای لاتین است. در سال 1999 تاسیس این سایت در حال حاضر در 18 کشور اصلی خود را در بازارهای برزیل و مکزیک و آرژانتین.

کشورهای آمریکای لاتین در حال دیدن coronavirus به سرعت در حال گسترش در این هفته با آرژانتین کلمبیا و شیلی بسته شدن مرزها به مسافران خارجی و کشورهای دیگر اجرای اقدامات مانند حکومت. در مقابل, برزیل جناح راست رئیس جمهور Jair Bolsonaro تا حد زیادی رد چنین اقدامات پیشگیرانه به عنوان “هیستری” و گفت که او مخالف حرکت می کند مانند تعلیق حرفه ای مسابقات فوتبال.

Mercado Libre نیست تنها کسب و کار است که با تغییر لوگوی خود به منظور بالا بردن آگاهی از چگونگی بیماری تنفسی COVID-19 است گسترش از طریق تماس با پوست.

سان فرانسیسکو, سازمان خلاق, شرکا در جرم و جنایت اعلام کرد در اوایل این ماه آن را به حال خود را تغییر لوگوی البته به طور موقت از دست دادن به یک mid-air fist bump:

شرکای در جرم و جنایت

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de