نگاهی به اظهارات’ خط دفاعی ارسال پیش نویس

با سرمایه گذاری هر گونه پیش نویس سرمایه خود را در خط دفاعی در طول NFL draft, اظهارات فرستاده یک پیام قوی است که آنها احساس بسیار خوبی در مورد آن واحد است. آخرین فصل این بازیکنان اختصاص 32, کیسه و کیسه و تقویت شده است با علاوه بر این از یک شروع جدید و دو عمق بازیکنان در طول آژانس رایگان.

اظهارات’ سطح راحتی است که تا حد زیادی نتیجه بسیار پربار rookie فصل از پایان دفاعی مکس کرازبی یک چهارم-دور در انتخاب 2019 که به مبارزه طلبیده پیش نویس خود را به وضعیت ثبت نام تیم-بالا 10 کیسه.

در برخی از راه های کرازبی تحت الشعاع همکار پایان دفاعی Clelin فرل بود که پیش نویس چهارم به طور کلی در سال 2018 اما انجام نداده و به آن سطح ضبط تنها 4.5 کیسه.. هنوز, اظهارات گفت: در تمام طول که آنها پیش بینی فرل سه لبه پایین-تنظیم پایان دفاعی به جای یک مجموعه و آتش عبور عجله متخصص. در انجام این کار, آنها توصیه می شود در برابر قضاوت او به شدت در کیسه خود را در مجموع به نفع مصرف تمام بدن خود را از کار به حساب آورد.

هدف آنها اصرار دارند که ساختمان های یک و چند بعدی دفاعی lineman قادر به انجام تعهدات خود در 4-3 دفاعی طرح. و آنها بر این باورند فرل در مسیر بودن بازیکن آنها تصور بر سرمایه گذاری چنین بالا انتخاب کنید او را.

به اعتبار خود فرل وعده داده شده به کار سخت در offseason برای قرار دادن خود در موقعیت را یک گام بزرگ به جلو در فصل دوم خود را.

در صورتی که ماموریت انجام شده است این اظهارات می تواند یک جوان پویا پایان دفاعی پشت سر هم در محل. این جفت ارز در ترکیب برای 46 کارفرمایی فشارهای فصل گذشته و باید در خط تولید و حتی بیشتر در سال 2020 است. اما آن را در کرسبی و فرل خود را برای حفظ فوقانی مسیر برای اطمینان از این مورد است.

این کمک می کند که این اظهارات اضافه شده در زمان طولانی خط دفاعی مربی راد Marinelli به کارکنان خود را برای نظارت بر توسعه خود را جوان دفاعی به پایان می رسد. اظهارات سر مربی جان weather underground ساخته شده یک حرکت جسورانه تامین Marinelli. آن را در یک قیمت سنگین آن را به عنوان به معنای شلیک و آینده خط دفاعی مربی Brenston Buckner.

مربیگری تغییر نیست خیلی بازتابی از Buckner آن را به عنوان یک قدردانی Marinelli که راه پرورش جوان دفاعی linemen در راه است که فرد را افزایش می دهد بازی در حالی که افزایش تلاش جمعی است.

با توجه به پیش نویس سرمایه گذاری در فرل و صعودی در کرسبی آن ساخته شده حس به اضافه کردن یک مربی با یک پیشینه ثابت از فشردن هر اونس بالقوه از بازیکنان او مربیان است. هر چه سقف برای فرل و کرازبی شما شکل آنها وجود دارد با Marinelli خود را به عنوان استاد.

به مکمل خود را جوان اساس این اظهارات اضافه شده 27 ساله در پایان دفاعی کارل Nassib که 15.5 کیسه 65 پردازد 29 پردازد برای ضرر و زیان و 33 کارفرمایی بازدید بیش از گذشته خود را 45 بازی. Nassib اضافه خواهد شد تجربه و تولید در تسکین هر دو فرل و کرازبی. اما نیز وجود دارد حالات که در آن Nassib بازی خواهد کرد در کنار فرل در شناخته شده عبور مواقع با Ferrell کشویی در داخل برای ایجاد یک پاس راش استفاده در سراسر خط.

Nassib همچنین می تواند در خدمت به عنوان یک نیروی محرکه برای Arden, کلید, که هنوز به زندگی می کنند تا پتانسیل خود را در دو فصل اول

کلید از دست رفته هشت بازی در سال گذشته با شکسته پا و هنوز هم وجود دارد زمان برای او به یک اعتماد نقش بازیکن. اما با Nassib در هیئت مدیره کلیدی را مجبور به مبارزه برای حک کردن نقش خودش است. این رقابت می تواند به نفع او اگر او از آن دسته راه حق.

این اظهارات همچنین افزود داخلی lineman Maliek کالینز که تحت Marinelli با دالاس کابوی ها. کالینز تولید 14.5 کیسه 84 پردازد 20 پردازد برای ضرر و زیان و 40 کارفرمایی بازدید بیش از 55-بازی حرفه ای است. توانایی های خود را برای ایجاد فضای داخلی تصویب عجله و فشار و اشغال مسدود کننده را به نفع خود linemates با ایجاد مطلوب تر در یک ترکیب هیرو.

کالینز’ ورود نیز به معنی یک رقابت برای این کار در کنار او. Johnathan Hankins, P. J. سالن و موریس هرست همه شروع تجربه. این اظهارات همچنین افزود: Daniel راس که بازی برای Marinelli در دالاس برای ایجاد عمق بیشتر.

تماس با وینسنت Bonsignore در [email protected] Follow @VinnyBonsignore onTwitte

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im