حقوقی راهنمای Coronavirus برای بازاریابان

چگونه می توانید بازاریابان مناسب درمان جوایز قرعه کشی ها و تبلیغات که دیگر نمی تواند انجام شود با توجه به محدودیت های اعمال شده توسط coronavirus شیوع? که در آن در حال anti-درآوردن و قیمت گذاری عادلانه قوانین قابل اجرا? چه خط ریز بین در پاسخ به زمان بحران بهداشتی و حمل با کسب و کار به عنوان معمول ؟

امروز انجمن ملی تبلیغ منتشر جامع حقوقی راهنمای کمک می کند که بازاریابان آدرس این دسته از چالش ها و نگرانی های ناشی از این بیماری همه گیر در حال انجام بر روی علامت های تجاری.

31-صفحه راهنما مفصل و آماده به درخواست آنا توسط انجمن مشاور عمومی و استراتژیک شریک زندگی, نی اسمیت که یکی از چند شرکت حقوقی بین المللی است که دارای تخصص در تبلیغات و بازاریابی با تمرکز اصلی بر روی برندها به جای سازمان.

“تاثیر coronavirus بحران فوری یک و در تمام احتمال تاثیر ماندگار در بازاریابی و تبلیغات صنایع” آنا مدیر عامل باب Liodice در بیانیه ای گفت. “سوال در مورد مسائل حقوقی و قانونی در میان اعضای ما نگرانی های کلیدی در این زمان و این گسترده فراگیر راهنمای فراهم می کند بسیاری از پاسخ آنها به دنبال.”

برای مثال حقوقی راهنمای گسترده را پوشش می دهد کلید قرارداد مسائل زیرا در طول این زمان برندها ممکن است بخواهید به فسخ قرارداد تاخیر عملکرد تحت یک قرارداد و یا در غیر این صورت تغییر قرارداد. شرایط اساسی است که در طول بحث شده عبارتند از: فورس ماژور بند, ختم, حقوق, فسخ قرارداد, حقوق makegood سیاست های متمم و اصلاح حقوق و بیمه.

هر یک از 15 فصل جداگانه در راهنمای آدرس یک از جنبه های مختلف از بازاریابان ترتیبات قراردادی و حقوقی خطرات با شرکای فروشندگان و تنظیم کننده ارائه اطلاعات پس زمینه راهنمایی کلی و توصیه های فرضی گزینه برای تغییرات عملیاتی.

یک کپی از راهنمای در دسترس است به صورت رایگان در ارتش ملی افغانستان (ANA سایت.

اگر راهنمای نوشته شده توسط مجموعه ای از نی اسمیت, وکیل مدافع Liodice تاکید کرد در بیانیه ای که راهنمای در نظر گرفته شده است به ارائه مشاوره حقوقی رسمی و خواست همه بازاریابان به مشورت با مشاور حقوقی قبل از مصرف هر گونه اقدام است.

بزرگترین مسائل حقوقی مواجه بازاریابان

داگلاس چوب و Keri بروس و همکاران در نی اسمیت, تایید به Adweek که برخی از مهم مسائل حقوقی بازاریابان در حال حاضر رو (یا خواهد شد) در میان همه گیر در حال اشتغال; بهداشت و مسائل ایمنی; چگونه به خاتمه تغییر و یا تاخیر در عملکرد تحت قرارداد بدون مجازات و بدون گرفتن شکایت کرد; و چگونه برای به دست آوردن makegoods اعتبارات و بازپرداخت که در آن قابل اجرا در حالی که همه بازاریابان می خواهند و سعی کنید به نگه داشتن نام تجاری خود را وعده.

“دانا [media] زنجیره تامین شرکت کنندگان متوجه خواهد شد که در حال همکاری با برندها در اصلاح و یا لغو قرارداد خواهد شد به خوبی به ارزش آینده حسن نیت” چوب گفت.

با توجه به دو نی اسمیت, همکاران کسانی که در زنجیره تامین شرکت کنندگان که آیا همکاری با برندها ممکن است به صورت طولانی مدت کاهش می یابد چرا که بسیاری از رسانه های رقابتی در اطراف برای رسانه ها, حوادث, حمایت مالی, سخنگویان و تولید.

“از سوی دیگر برندها نیاز به درک که زنجیره تامین نیز یک شریک حیاتی در رسیدن به مصرف کنندگان در شیوه ای موثر است. به طوری که آنها بیش از حد باید منطقی و در دفاع از راه حل و یا تکیه بیش از حد به زور در نیروی majeure و یا لغو حق” چوب اضافه شده است.

صحبت از نیروی majeure ارائه یک قرارداد خاص بند است که ممکن است بهانه ای یک حزب عملکرد یک قرارداد اگر یک رویداد پیش بینی نشده خارج از حزب را کنترل و مانع از انجام تعهدات خود نی اسمیت و همکاران نشان داد که این جملات هستند چه بازاریابان باید بیشتر آگاه در طول این بیماری همه گیر.

“نیروی majeure مقررات می تواند سخت به موفقیت استناد بسته به اینکه چگونه آنها پیش نویس” وود گفت. “علامت های تجاری نیاز به نگاه در گزینه های خود را بطور همه جانبه و نه فورس ماژور بند به عنوان نوش دارو. آنها نه.”

مشاوره برای بازاریابان

این شرکت معتقد است که بازار باید تفکر همه جانبه در مورد همه آنها مرتبط بازاریابی مربوط به قراردادها و تلاش های نقشه برداری از حالات مختلف برای پیش بینی تغییرات و چگونه این تاثیر قرارداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im