تاریخی رفراندوم در خطر آغاز می شود به عنوان ملت بازگشایی

واشنگتن — ما در حال تبدیل شدن به یک ملت تازه actuaries محاسبه خطر شروع مجدد زندگی ما است.

می تواند ما را در رفتن به خارج ؟ می تواند ما را در بازگشت به محل کار ؟ می تواند ما را به یک رستوران یا نوار ؟ می تواند ما را به ساحل برود ؟ می تواند فرزندان ما رفتن به مدرسه ؟ می تواند به ما مراجعه مادر بزرگ ؟

سوالات بی نهایت اجرا شود. پاسخ کمتر از یک محصول از ریاضی و علوم سخت تر از یکی از بسیار متغیر و اغلب احساسی ارزیابی سود نسبت به هزینه.

ما می دانیم که شانس قبل از coronavirus زندگی روزانه. عمر شانس گرفتن اصابت رعد و برق در ایالات متحده در حدود 1 در 180,000. مرگ در یک تصادف ماشین در حدود 1 در 106. در حال مرگ از بیماری های قلبی ؟ حدود 1 در 6. در حال مرگ از یک طوفان ؟ 1 در 54,699.

این آمار برگرفته از شورای امنیت ملی که بوی دقت اما برای اعطا گرفته چرا که آنها به مدل شده برای مدت طولانی با یک اعتماد به فرایند جمع آوری آمار. رمان coronavirus هیچ خاص گزاره دیگر از بیماری های مشابه. و داده های در حال آمدن است از منابع مختلف به کابل اخبار کانال یک maudlin نوع از رتبه بندی به عنوان دو عدد — مرگ و میر — به نظر می رسد به تغییر تقریبا در هر ساعت.

تجزیه و تحلیل خطر

به عنوان دولت فدرال متحده و — مهم تر شاید افراد شروع به طراحی خود را در “ارزشش را دارد ؟” حساب دیفرانسیل و انتگرال آمریکایی ذهنی اندازه گیری ریسک و جبرا کمک به قاب یک رفراندوم ملی در خطر است.

آنچه که یک زندگی با ارزش است ؟ به عنوان سرد به عنوان سوال به نظر می رسد دولت فدرال شده است پاسخ دادن به این سوال برای سال. زمانی که از نظر دولت اعمال مقررات آن را می سازد یک محاسبه به نام “ارزش آماری زندگی” قرار می دهد که برچسب قیمت بر روی آن مردم است. این منطقی به نظر می رسید که با توجه به اینکه نیاز به خودروسازان برای نصب کمربند ایمنی و یا نیاز به یک صنعت برای کاهش آلودگی است. اما از آن استفاده شده است به آدرس های عمومی-بهداشت و درمان فاجعه است.

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو بارها گفت که اگر دقیق و مستند اقدامات او تحمیل کرده است در نیویورک نجات یک زندگی او را در نظر آنها ارزش آن را. حساب ممکن است بیشتر aspirational اما واقع بینانه نیست. هل دادن دیگران به نوسان درب به اقتصاد باز و در ادامه تعقیب و گریز به سمت رفاه استدلال می کنند که آسیب های اقتصادی از ماندن در خانه می تواند بدتر از تاثیر این بیماری یک قاب اغلب توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تجزیه و تحلیل خطر در اطراف بوده است در یک فرم و یا دیگری تا زمانی که وجود داشته است مردم تخم ریزی چند تریلیون دلار در بازار بیمه در میان چیزهای دیگر. اما بیشتر از آن خطر ابتلا به کسب و کار متکی بر این فرض استوار است که خطر می تواند گسترش به طوری که زمانی که آسیب می آید تنها تعداد کمی از policyholders تحت تاثیر قرار خواهد شد.

Coronavirus اساسا متفاوت است. آن زده شده است در بیش از 180 کشور آلوده بیش از 5 میلیون نفر و کشته شدن بیش از 320,000 تمام اعداد است که تقریبا به طور قطع پایین هستند.

ماهیت خطر بازگشت به حالت عادی به هیچ وجه به صورت عادی از ریسک یا خطر محاسبه است. یک کشاورز گیاهان زراعی بدون هر گونه تضمین آنها را تا کنون فروخته شده در بازار است.

راه های مختلفی وجود دارد به پرچین که در خطر است. مهندسین تست قدرت از یک پل به طوری که شما را در معرض خطر عبور از آن است. سرمایه گذاران را به این شرط که سهام بالا خواهد رفت با این خطر که آن را نیز می تواند به پایین. Harry Markowitz, یک اقتصاددان مشهور و برنده جایزه نوبل شد و با اعتبار اثبات همین دلیل آن را یک ایده خوب برای قرار دادن تمام تخم مرغ خود را در یک سبد خرید.

پذیرش خطر ابتلا به برخی

در عین حال پذیرش برخی از سطح از خطر حتی زمانی که انتخاب بین مرگ و زندگی باعث شده است تا به عظمت و پیشرفت در جامعه مدرن است.

در کتاب خود “در برابر خدایان: داستان قابل توجهی از خطر”Peter L. برنشتاین نوشت: “این ایده انقلابی است که تعریف مرز بین زمان مدرن و گذشته است که تسلط بر خطر: این تصور که در آینده بیش از هوی و هوس از خدایان و مردان و زنان نه منفعل قبل از طبیعت است.”

“تا زمانی که انسان کشف یک راه که در سراسر مرز” او نوشت: “آینده آینه ای از گذشته روی تیره دامنه از وحی و طالع برگزار شد که در انحصار بیش از دانش پذیرفته حوادث است.”

این یک چیز برای ارزیابی خطر اگر انسان می تواند پرواز, کشف frontier, ترک کار به تعقیب یک رویا است. آن را بسیار دیگری را در آغوش ایده به طور چشمگیری افزایش احتمال که شما روبرو می شوند یک بیماری است که ممکن است کشنده باشد برای شما و خانواده شما و یا همسایگان خود را.

وجود دارد یک نقطه نظر است که تا کنون ما تنها در یک نگاه نیمی از معادله سود اجتماعی فاصله اما داده نشده هزینه — اقتصادی و عاطفی و اجتماعی برابر وزن.

عوارض جانبی از فاصله

“من تبدیل شده اند به طور فزاینده ای نگران آن است که ما در حال گرفتن یک داروی بسیار قدرتمند در قالب اجتماعی فاصله بدون یک لیست مناسب از عوارض جانبی” گفت: Zach فین یک استاد مدیریت ریسک در Butler دانشگاه در ایندیاناپولیس.

“من می دانم اجتماعی فاصله به شیمی درمانی,” او گفت:. “من سپاسگزار برای متخصصان مراقبت های بهداشتی که باید توسعه یافته هر دو. اما ما به رسمیت نمی شناسد شیمی درمانی و یا هر گونه دارو به عنوان نوش دارو بدون خطرات و/یا عوارض جانبی. در حالی که درست است که شیمی را از بین می برد و سرطان شناخته شده است که آن را نیز از بین می برد و سلول های سالم است.”

بیمار گفت: وزن و خطر در مقابل پاداش.

در حال حاضر بیمار است و در واقع همه ما است. هیچ یک از اختلافات که ویرانی اقتصادی می تواند عمیق پزشکی و عواقب اجتماعی از جمله مرگ است. هیچ کس شک و تردید که عواقب آن را نمی توان به سرعت معکوس حتی اگر دولت های ایالتی و فدرال چراغ سبز داد.

بنابراین آنچه که ما مایل به خطر ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im