راهنمای در مورد چگونه به بهترین استفاده را از کار از خانه در طول شیوع کروناویروس

بینش کلیدی:

  • کار سیاست های تعیین شده توسط عمده شرکت های هلدینگ ممکن است یک اثر trickle-down.
  • مرزهای مهم است برای حفظ.

به عنوان coronavirus اسپرد لغو حوادث و سقوط بازار سهام نه تنها چیزهایی است که تأثیر کسب و کار. تعداد بی حد و حصر کارگران در سراسر جهان در حال تنظیم به ماندن در منزل و دفاتر در حال تقلا برای پیدا کردن راه به سرعت انطباق با عملیات کنترل از راه دور.

توییتر گفت: همه 5000 نفر از کارمندان خود را به کار از خانه. مدیر عامل شرکت اپل تیم کوک ارسال یک یادداشت تشویق کارمندان برای رفتن نیست و این شرکت قرار داده و در تلاش برای محدود کردن “انسان تراکم” در فروشگاه ها. شهر سیاتل لغو جلسات و گفت: آن 12,000-به علاوه کارکنان به دنبال شهر جدید جایگزین مقدمات کار COVID-19 دستورالعمل.

عمده تبلیغات شرکت های هلدینگ را صادر کرد محدودیت های مسافرتی و کار از راه دور سیاست. حداقل دو—Denstu و Omnicom—بسته برخی از دفاتر پس از کارکنان یا قرارداد coronavirus یا نشان داد علائم اولیه. این نوع اقدامات ایمنی هستند trickling به سازمان های بی شماری به عنوان تبلیغ مثبت خود را هم خانه ادارات و recalibrating روال.

اگر شما استفاده می شود به کار از خانه می تواند به نظر می رسد مانند یک تعطیلات برای اولین بار در. این فرصت را به جست و خیز استرس زا رفت و آمد و ذخیره کردن بر روی نیمکت با یک لپ تاپ در قفسه سینه خود را با شکوه است در واقع. کار از راه دور می تواند جداسازی و پر از حواس او را پرت ، برای کمک به ایجاد کار از خانه موثر تر و لذت بخش, Adweek قرار دادن با هم یک راهنمای دستی برای تازه با کمک چند کارشناسان (از جمله نویسنده که با این نسخهها کار از خانه در هر روز).

چوب به برنامه

با توجه به کار از راه دور مشاور ملیسا اسمیت یک مانع عمده در هنگام کار در خانه است و تعلل.

“در راحتی از خانه خود را, شما به طور ناگهانی نیاز و انرژی به انجام کارهایی است که شما منحرف کردن اذهان از کار: بهار خود را تمیز کردن توالت, تمیز کردن یخچال و فریزر, لباسشویی, ویندوز, سازماندهی عکس های خود را و غیره ،

می توان آن را وسوسه انگیز را به مخلوط دفتر زمان با کارهای هنگامی که لباس های شسته شده است سمت راست وجود داردبه خصوص اگر روز خود را نمی ساندویچ در جلسات و مهلت. اگر شما در حال کار نسبتا خود را بدون هر کسی نظارت خود را از ساعت, ترفند برای جلوگیری از تعویق به رئیس خود را. تنظیم ساعات کار خود مهلت و می شکند و آنها مانند چسب.

اگر شما مشکل تمرکز و شروع به احساس خود را بی اراده کار کردن به daydreams اسمیت نشان می دهد مصرف سریع 15 دقیقه پیاده روی در خارج به جریان انرژی خود را بنابراین شما می توانید از بازگشت به کار و سپس تنظیم یک تایمر برای 10-15 دقیقه با فواصل استراحت در بین.

تعیین یک دفتر خانه

کار از راه دور مشاور Lisette ساترلند دریافت کرده است بسیاری از درخواست برای کمک از coronavirus گسترش او اضافه شده یک صفحه جدید بر روی وب سایت خود را صرفا در مورد کار از خانه در طول COVID-19 شیوع. ساترلند شماره یک نکته? راه اندازی خانه خود را در فضای کاری در “یک منطقه که در آن شما می تواند مولد و [که] جدا از زندگی خصوصی خود را.”

در پاسخ به بی درنگ در توییتر درخواست کارگران از راه دور خود را برای راهنمایی تجارت, مدیر بازاریابی, Jo Siebeck مشترک یک راه برای نگه داشتن کار از مصرف بیش از کل خانه: “من سعی می کنم برای قرار دادن تمام کار من چیز دور به یک شسته و رفته شمع در گوشه ای که من کار نمی کند.”

برای پدر و مادر که خود را در تلاش برای ماندن در مسیر با بچه ها در خانه, مدیر ارشد روابط عمومی در FlexJobs کتی گاردنر ارائه برخی از مشاوره.

“به آنها توضیح دهید که هنگامی که شما در محل کار’ در خانه آنها نباید وقفه می گفت:” گاردنر. “شما ممکن است حتی چاپ کردن نور سبز و قرمز نور عکس ها را به یک نشانه به آویزان بر روی کامپیوتر خود را به طوری که آنها می دانم که شما باید به سمت چپ به تنهایی. حتی بچه های کوچک می توانند درک کنند که قرمز به معنی متوقف شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im