یک دم با یک مشاهده: زن می بیند سگ گم شده در آبجو می

برادنتون فلوریدا. — فلوریدا آبجوسازی است که به تازگی شروع به قرار دادن پناهگاه سگ’ چهره های روی قوطی های آبجو کمک کرد تا دوباره مینه سوتا زن با سگ هازل که رفت از دست رفته سه سال پیش.

در این سال Motorworks دم در برادنتون تیمی با گاو دریایی شهرستان پناهگاه حیوانات به نوبه خود قوطی های آبجو به پذیرش آگهی برای پناهگاه سگ. مونیکا Mathis سنت پل ایالت مینه سوتا گفت: KSTP که او می تواند آن را باور نمی هنگامی که او به کشف هازل چهره در آبجو می تواند بود که عکس گرفته شده و در رسانه های اجتماعی.

هازل تریر مخلوط شد در میان سگ های برجسته در قوطی های آبجو به نام “چهار بسته.”

Mathis دیدم پست و چیزی در حدود یک سگ چشم گیر او توجه است.

“اوه خدای من است که به نظر می رسد مانند سگ من, من فکر می کنم که من سگ'” Mathis گفت. اما برجسته نام سگ بود روز بعد.

Mathis تماس پناهگاه که نیاز به اثبات است که روز به روز در واقع درخت فندق.

“من فرستاده همه چیز من می تواند پیدا کردن تمام تصاویر پس من می توانم متوقف کردن روند تصویب از اتفاق می افتد چرا که من می توانم از دست رفته خود را دوباره” Mathis گفت.

Mathis گفت: او زندگی می کنند در آیووا که هازل ناپدید شد در سال 2017.

“او در یک دسته سه تایی بیرون و رفتم به او و او رفته بود از حیاط ما” Mathis گفت. او جستجو به نام پناهگاه اما هرگز سگ.

او گفت که او هیچ ایده چگونه سگ رو به فلوریدا.

سپس یک کار جدید در زمان او به مینه سوتا. چند سال گذشت تا زمانی که او را دیدم آبجو می تواند مبارزات انتخاباتی در Jan. 24.

پناهگاه تایید کرد که روز بعد درخت فندق است.

“من شگفت زده شد من گریه میکرد. عاطفی خراب” Mathis گفت.

Mathis گفت: خدمات حیوانات نمی تواند بلافاصله او را پیدا کنید چرا که اطلاعات تماس هازل ریزتراشه شد از تاریخ است.

“پیگیری دقیقا همان چیزی است که شرکت شما با استفاده از, مطمئن شوید که مسائل خود را به روز رسانی می شود به خصوص اگر حیوان خانگی خود را می رود از دست رفته و هرگز نمی دهد تا” Mathis گفت.

هانس Wohlgefahrt از گاو دریایی شهرستان خدمات حیوانات گفت: آنها را دیدم عکس ها و دامپزشک سوابق ارائه شده است که اثبات هازل متعلق به Mathis.

“این سگ چنین بخش مهمی از خانواده اش که او تا به حال همه چیز را به اثبات او بود و او را صاحب” Wohlgefahrt گفت. “واقعا وجود دارد هیچ راه ما می تواند ردیابی و او را به خاص که مالک. این یک یادآوری برای مردم زمانی که آنها انجام این کارها برای رفتن به مشخصات خود را و مطمئن شوید که تمام اطلاعات تماس خود را تا به امروز است.”

غیر انتفاعی دوستان از گاو دریایی شهرستان خدمات حیوانات پوشش هزینه های حمل و نقل هازل به مینه سوتا که Mathis می گوید می خواهد در زمان برای جشن سگ 7th تولد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>