یک کتابفروشی تبدیل شده است “آژانس مسافرتی”; جویدنی جشن بسیار خوبی حیوانات خانگی: جمعه اولین چیزهایی که اول

به انجمن خوش آمدید چیزهایی اول اول, Adweek روزانه منابع برای بازاریابان است. ما خواهید بود با انتشار این مطالب برای اولین چیزهایی که برای اولین بار در Adweek.com هر روز صبح (مثل این پست) اما اگر شما ترجیح می دهند که آن را مستقیما به صندوق پستی خود را, شما می توانید ثبت نام برای ایمیل اینجا.

یک کتابفروشی شوکه طرفداران و افزایش فروش 200% با درخشان آن قرنطینه محوری

پس از دالاس کتابفروشی و کافه وحشی کارآگاهان به حال نزدیک به دلیل همه گیر آن مشغول به کار با آژانس شریک Dieste به خودی خود تبدیل به یک کسب و کار آنلاین. آنها با هم ساخته شده است این کتاب یک سفر سایت که در نگاه اول به نظر می رسد به یک سفر رزرو سایت. به جای بازگشت قیمت بلیط هر چند جستجو برای مقصد نشان می دهد کتاب برای فروش که نوشته شده در مورد هر یک از شهرستان.

تماشا کنید: این پروژه شامل یک سری از فیلم های سرگرم کننده فریبنده خوانندگان به “سفر” به مقصد جدید از طریق آن کتاب است.

جویدنی به ما یادآوری می کند که در میان همه بد حیوانات خانگی بسیار خوب

یک نقطه جدید از حیوان خانگی آنلاین محصول خرده فروش جویدنی تولید شده از راه دور با کمک از سازمان خلاق SpecialGuest هدف به جشن همه شادی و سبک سری است که می آید از داشتن یک حیوان خانگی. یکی از بیشترین نشاط بخشی روند چند هفته گذشته بوده است تخلیه از پناهگاه های حیوانات است که منجر به افزایش فروش برای حیوان خانگی مارک. جویدنی است در پاسخ به این روند با موجی از کمک های مالی و طرح های که پشتیبانی جدید صاحبان حیوان خانگی.

ادامه مطلب: که شامل اهدای بیش از 5 میلیون دلار در مواد غذایی حیوان خانگی, محصولات و لوازم بهداشت و درمان به سازمان ها و صاحبان حیوان خانگی تحت تاثیر Covid-19 بحران است.

NYT پخت و پز از شما دعوت به یک مهمانی شام در Instagram

NYT پخت و پز در آغوش Instagram به عنوان یک راه برای حمایت از آشپز خانه در طول بیماری همه گیر در حال گسترش آن استراتژی شامل یک دستور العمل روزانه و تکیه بیشتر به شدت در Instagram داستان از ویژگی های آن می بیند بالاترین سطح تعامل مخاطبان. محتوا شامل پخت و پز ویدئوها با نام های بزرگ در مواد غذایی از جمله نمک, چربی, اسید, گرما نویسنده Samin نصرت و این امر منجر به حساس به لحظه با دستور نیاز به مواد تشکیل دهنده و یا کمتر فروشگاه مواد غذایی در سفرهای.

ادامه مطلب: NYT پخت و پز نیست و تغییر و تبدیل آن استراتژی; آن را به جای تمرکز بر به دست آوردن پیروان بیشتر به تبدیل بعد.

برگزاری شرکت به روز رسانی: CCO جان اوکیف حرکت WPP, Publicis Groupe معرفی ‘پیمان’

جان اوکیف پله از نقش خود به عنوان جهانی CCO در WPP مدیر عامل شرکت علامت گذاری به عنوان خوانده شده اعلام کرد فقط یک روز پس از WPP تایید بیشتر اقدامات کاهش هزینه در آن Q1 گزارش درآمد. اخبار اوکیف خروج نیز به شرح زیر اعلام اوایل این هفته که Ogilvy مدیر جان Seifert بازنشسته خواهد شد در 2021. شما می توانید جزئیات داخلی ضبط خبرنگاری اعلام اوکیف خروج از اینجا.

Publicis Groupe راه اندازی این پیمان یک کسب و کار نتایج راه حل تضمین که بازاریابی دیجیتال سرمایه گذاری ارائه kpi ها با بازپرداخت اگر معیارهای نیست ملاقات کرد. برگزاری شرکت گفت: راه حل این است که با هدف کمک به مبارزه کسب و کار تبدیل به “بازیابی آماده” به طوری که آنها می تواند جهش پس از بحران بدون خطر نیست اما پیش بینی 95% میزان موفقیت.

ادامه مطلب: Publicis Groupe شرط بندی به شدت بر روی اپسیلون اطلاعات-بازاریابی کرگدن Publicis به دست آورد و در سال گذشته به 4 میلیارد دلار.

درآمد تماس: آمازون, Twitter, Facebook, Alphabet

آمازون درآمد خالص بر فروش پایین بود در سال بیش از سال با 1.1 میلیارد دلار اما آمازون بخش تبلیغات این شرکت بود, قوی ترین مجری در Q1. تقسیم بندی درآمد سه ماهه افزایش یافت و به میزان 44 درصد به $3.9 میلیارد دلار پیشی رشد در تاسیس بخش کسب و کار مانند خرید و فروش آنلاین (24%) اشتراک خدمات (28%) و خدمات وب سایت آمازون (33%). واحد همچنان به ایجاد خود را برابر بزرگتر آگهی رقبای Facebook و Google. جزئیات بیشتر در آمازون درآمد در اینجا.

بیشتر گزارش های درآمدی شرکت های این هفته:

  • توییتر ضرب و شتم درآمد پیش بینی ها برای سه ماهه اول سال 2020 led 24 درصد رشد در سال بیش از سال در monetizable روزانه کاربران فعال (mDAU)—یا روزانه کاربران است که می تواند مشاهده تبلیغات—و 3 درصد درآمد بهبود (هر چند هنوز هم یک عامل از دست دادن خالص) در همان دوره زمانی. ادامه مطلب در توییتر درآمد در اینجا.
  • برای Facebook, برخی از خبر خوب و یک خبر بد. درآمد در سه ماهه اول افزایش یافت 18 ٪ در سال بیش از سال; با این حال CPMs بنا به گزارش رسیده که در ایالات متحده به پایین در اوایل ماه آوریل. جزئیات بیشتر در Facebook درآمد در اینجا.
  • الفبای تولید $41 میلیارد دلار درآمد در Q1 در گوگل جستجو بازو که اختصاص بیش از 24 میلیارد دلار. تبلیغات یوتیوب سون در یکی دیگر از 4 میلیارد دلار در Q1. جزئیات بیشتر در الفبای درآمد در اینجا.

بیشتر از بالا امروز اخبار و برجسته

این اسلحه به شکل صابون دلخراش یادآوری از 2 جریان بحران

به عنوان فروش دستمال توالت, ضد عفونی کننده دست و ملزومات دیگر افزایش یافت, بنابراین بیش از حد اسلحه گرم فروش. گروه فعال تغییر Ref شده است هل دادن برای تفنگ اصلاحات برای سال, اما در حال حاضر یک کمپین جدید ایجاد شده با میامی آژانس آلما تماس بگیرید با توجه به روند و مبارزه با خشونت اسلحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>