یک کتابفروشی فقط شوکه طرفداران و افزایش فروش 200% با درخشان آن قرنطینه محوری

هنگامی که معشوق کتابفروشی و کافه وحشی کارآگاهان به حال نزدیک به کنار اکثر دالاس کسب و کار با توجه به Covid-19 قرنطینه اقدامات آن مواجه چالش دلهره آور از تغییر کسب و کار خود را به آنلاین بودن-تنها.

بنابراین صاحبان فروشگاه ها تبدیل شده به آژانس شریک Dieste است که ایجاد چندین روشنگری مبارزات به صورت وحشی کارآگاهان در سال های اخیر است. یکی از این پروژه ها تا به حال درگیر تبلیغات آن کتاب به عنوان سفر اعزامی مانند ترویج “بارسلونا برای $14.”

فروشگاه و آژانس تصمیم به لاغر حتی سخت تر به آن مفهوم و نتیجه این شد که کتاب سفر سایت که در نگاه اول به نظر می رسد به یک سفر رزرو سایت. به جای بازگشت قیمت بلیط هر چند جستجو برای مقصد نشان می دهد کتاب برای فروش که نوشته شده در مورد هر یک از شهرستان.

طرفداران وحشی کارآگاهان در ابتدا شوکه شده و برای دیدن معشوق خود کتابفروشی اعلام از طریق رسانه های اجتماعی است که آن را تبدیل شدن به یک آژانس مسافرتی—به خصوص در زمانی که در سفر است و اساسا زمین را متوقف کند. اما بازدید از سایت به سرعت روشن ساخته است که “pivot” در واقع یک کمپین هوشمندانه ساخته شده در فوق العاده سختی برای کسب و کارهای کوچک.

“همه گفت:” چه جهنم ؟ که باز می شود یک آژانس مسافرتی در حال حاضر؟'” Dieste CCO چیرو سرمینتو گفت Adweek. “مردم freaked به صورت واقعی و سپس آنها رفت و به این سایت و متوجه شدم که آنها در حال صحبت کردن در مورد کتاب.”

بیش از 250 نظرات ارسال شده برای نام تجاری است به ظاهر وخیم اعلام Facebook بسیاری از صدایی مثل این یکی: “من در آستانه از اشک تا من کلیک روی لینک. با تشکر از شما برای این شب طولانی از مکالمه, موسیقی خوب, فضای بزرگ و شگفت انگیز lattes. شما در حال ممنوع از بسته شدن پایین.”

پس از کتاب سفر راه اندازی شد یکشنبه, وحشی کارآگاهان گفت: خرید و فروش آنلاین را افزایش 200% با 30 ، 000 بازدید کنندگان منحصر به فرد از طریق کلیک کردن به سایت. تمام ترافیک ایجاد شد ارگانیک با هیچ پول صرف شده در تبلیغات این سایت جدید که توسعه یافته توسط DJNR تعاملی.

“این کمپین نه تنها بیش از همه انتظارات ما, اما آن را نیز به ما اجازه مجدد با بسیاری از مشتریان ما در یک بازی سرگرم کننده و فعال راه در وسط یکی از بزرگترین بحران تا کنون ارائه شده گفت:” خاویر گارسیا دلم اخلاقی صاحب وحشی کارآگاه. “گذشته از مقدار مورد نیاز اقتصادی بازگشت عاطفی پاسخ و واکنش به این کمپین شده اند برخی از پرارزش ترین پیام ما تا کنون دریافت کرده است.”

کتاب های بیشتر به زودی اضافه شده به عنوان “مقصد” برای کمک به پاسخگویی به تقاضای بالا مغازه گفت.

اعتبار:
مشتری: وحشی کارآگاهان کتابفروشی
آژانس: Dieste
CCO: چیرو سرمینتو
CD: بنیامین Jara
Sr. هنر کارگردان: Sergio Rojas
Sr. Copywriter: Carlos Ortega
دیجیتال و استراتژی اجتماعی کارگردان: Roberto هرناندز
وب سایت توسعه دهنده: DJNR تعاملی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>