یک Bacardi رم کارخانه در حال حاضر تولید ضد عفونی کننده دست

در سال 1930 ساکنان هاوانا gazed به سمت بالا و برای اولین بار دیدم چیزی غیر از پژمرده گرمسیری خورشید. آنها را دیدم یک مجسمه از یک خفاش میوه.

آن را عظیم, بازیگران در برنز و نشسته در بالای شهر اولین آسمان خراش ساخته شده توسط Bacardi Corp. ساختار بود 12-داستان غول گرانیت قرمز و terra cotta. اگر وجود داشت همیشه یک نماد شرکت های بزرگ غرور و ممکن است در کارائیب این ساختمان در آن بود. و به عنوان کوبا برای اولین بار چند ملیتی, شرکت Bacardi لذت می برد شهرت در سراسر جهان برای آن rums—که آرم آمده و دانه دار چشم پستانداران (نگاه کنید به کناری).

آن را به عنوان اتفاق افتاده است این عمارت را در خدمت این شرکت کمتر از سه دهه است. در سال 1959 فیدل کاسترو شورشی نیروهای مسلح نورد به کوبا پایتخت و رییس این Batista دولت است. در حالی که کاسترو ملی کوبا صنایع Bacardi فرار کرد. توسط 1965 آن را ساخته بود مقر جدید در همیلتون برمودا.

این آسان نیست برای پیدا کردن یک نام تجاری است که هر دو یک نام خانگی و شده است در اطراف برای بیش از 150 سال اما Bacardi اتحاد بیشتر ادعا می کنند به شهرت: آن را تحمل جنگ و انقلاب و 18هفتم متمم. از آن جان سالم به در 1980s زمانی که رم نیست خنک برای نوشیدن. اخیرا پس از دسته مبهوت از طریق یک دهه رکود Bacardi دو برابر کردن توسط نورد دو حق بیمه جدید rums در سال 2018 که باید ترمیم تجاری انرژی و زنده دلی.

“این درست است که گذشته 158 سال نیست و همیشه آسان نبوده است” گفت: جهانی svp بازاریابی ند دوگان. “یکی از دلایل که چرا ما همچنان به رشد و رشد بیش از دو قرن گذشته بوده است که ما را دلسرد با سختی. ما برای خوب نگاه کنید و سعی کنید به نگه داشتن بی باک ذهنیت است.”

Facundo Bacardí Massó (1) شروع به ساخت خود رم در سانتیاگو د کوبا رسومات در سال 1862 (2). در طول ممنوعیت Bacardi تشویق خشک آمریکایی به نوشیدن بخواهید (3). در 2018, Bacardi خار تا تصویر خود را با یک خط حق بیمه (4). آن مجلل, پیر ستاد هنوز هم غالب هاوانا افق امروز (5).
حسن نیت ارائه میدهد از Bacardi; 5. YAMIL LAGE/خبرگزاری گتی ایماژ

بی باک همچنین ممکن است توصیف بنیانگذار شرکت Facundo Bacardí Massó که مهاجرت از اسپانیا به کوبا جان سالم به در زلزله و وبا و سپس شروع به تقطیر با او برادر در قانون در سال 1862. رم یک کم اجاره نوشیدنی در زمان اما Bacardí Massó نبود مشکل است. او تصفیه شده خود را دسته ای با استفاده از اختصاصی مخمر ذغال سنگ ذغال سنگ فیلتر و پیری او رم در بشکه بلوط. محصول خیلی خوب بود که با 1888 اسپانیایی خانواده سلطنتی بود نوشیدن این مسائل است.

هیچ کمبود سختی خواهد سلب تجاری و اقبال—اولین کوبا جنگ استقلال پس از آن ممنوعیت در ایالات متحده و در نهایت به انقلاب کمونیستی. در عین حال Bacardi ماند رم از انتخاب نه فقط به دلیل صافی اما برای فوق العاده کوکتل محبوب که با نام تجاری اختراع ها: Cuba Libre مورد علاقه سربازان آمریکایی در جنگ آمریکا و اسپانیا و Bacardi Daiquiri که ارنست همینگوی مورد استفاده برای تخلیه در Floridita نوار.

حق کردن خفاش: عطر شیرین از ملاس نیشکر جذب خفاش میوه به Bacardi اولین کارخانه یا محل تقطیر, که در آن آنها می خواهم به معنای واقعی کلمه اویختن. همسرش دونا Amalia در نظر گرفته شده موضوع به یک فال خوب پس خفاش ماند از جمله به عنوان آرم شرکت. مشتریان محلی فورا ساخته شده در این انجمن و در خواست از “ال ران دل murciélago” (“رم بت”).

تا این هفته میلیون ها نفر از آمریکایی ها بودند جرعه جرعه Bacardi در میله های بیش از حد, اگر coronavirus بحران—شاید تشویق یک بیت از نوشیدن در خانه—است که بر روی یخ در حال حاضر. Bacardi (که تبدیل برخی از آن تولید کارخانه در کتنو پورتوریکو به ساخت ضد عفونی کننده دست) به مدت طولانی بالید خود را در روابط خود با bartenders و آنها در دوگان ذهن در حال حاضر.

“ما می خواهیم برای تشویق مردم به حمایت از کسب و کار محلی و در Bacardi ما به دنبال بهترین راه برای این که ممکن است, از جمله حمایت از ما پر جنب و جوش بار و رستوران جامعه که بسیاری از آنها خواهد بود ضربه سخت ترین در طول این زمان,” او گفت:. “آنها نیروی حیاتی کسب و کار ما. ما متصل شده اند به این گروه برای 158 سال و ما را به ماندن متصل به آنها را برای 158 بیشتر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de