90 روز فرمت ارائه شده توسط نوادا راهنمایی و رانندگی در انقضای اسناد

بخش نوادا Nevada گروه خودرو و رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak صادر 90 روز تمدید در انقضای راهنمایی و رانندگی اسناد در میان COVID-19 شیوع.

راهنمایی و رانندگی بسته شده دفاتر خود و تماس با مرکز این هفته برای اطمینان از ایمنی خود را به کارکنان و خانواده های ترک کسانی که با انقضای مجوز ثبت خودرو و اسناد و مدارک دیگر در برزخ است.

“این افزونه را فراهم می کند برخی از اطمینان به نوادا رانندگان که در حالی که راهنمایی و رانندگی همچنان به انجام کسب و کار آنلاین, هر پردازش تاخیر ایجاد شده توسط راهنمایی و رانندگی فیزیکی دفتر بسته خواهد شد در نتیجه در مجازات منقضی شده راننده مجوز ثبت نام و یا دیگر راهنمایی و رانندگی اسناد در آینده نزدیک” Sisolak گفت: در اعلام. “ما همچنان به بررسی و پیاده سازی راه حل های خلاق برای از بین بردن برخی از عدم قطعیت ناشی از COVID-19 بحران است.”

پسوند اعطا شده در هر گونه راهنمایی و رانندگی سند که تاریخ انقضا از 16 مارس تا آوریل 30. این شامل تمام انواع گواهینامه رانندگی و ID کارت های ثبت خودرو و جنبش مجوز راهنمایی و رانندگی و جواز کسب و موتور حامل اعتبار.

شهروندان خواست برای بازدید از راهنمایی و رانندگی سایت dmvnv.com برای دانلود فرمت نامه برای ارائه به اجرای قانون در تقاضا.

این فرمت شامل نمی شود خودرو بیمه مسئولیت یا SR-22 مورد نیاز است. رانندگان باید خود را حفظ پوشش بیمه.

“هیچ کس در حال رفتن به صورت یک پنالتی زیرا آنها قادر به تکمیل راهنمایی و رانندگی معامله” گفت: راهنمایی و رانندگی مدیر جولی ساقی. “در همان زمان, اما ما در حال تشویق مشتریان خود را به صورت کامل کسب و کار آنلاین, اگر در همه ممکن است برای کمک به جلوگیری از انباشت پرونده ها هنگامی که خدمات به طور کامل دوباره بازسازی شد.”

تماس با میک Akers در [email protected] یا 702-387-2920. Follow @mickakers در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im