9 نامزد به دنبال جایگزین کردن مدت محدود Hambrick در مجمع منطقه 2

نه نامزدها در هر دو طرف راهرو در حال رقابت به جای دیرین جمهوری خواه مجلس جان Hambrick در Summerlin مجمع منطقه 2.

Hambrick, که در خدمت به عنوان رئیس مجمع در سال 2015 برگزار شد تا صندلی برای ده سال است اما او نامیده می شوند و قادر به اجرای دوباره. این یک رقابتی صندلی خواهان برگزاری اندکی ثبت نام رای دهندگان استفاده از 15,166 رای دهندگان به دموکرات ها’ 14,447 به عنوان از آوریل است.

برندگان اولیه دو مسابقه همراه با حزبی گرت LeDuff را در ماه نوامبر برای صندلی.

مسیحی مورهد ظاهر خواهد شد در اولیه رای گیری اما او گفت که او به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود.

جمهوری خواه اولیه

هایدی کسما

لاس وگاس مسکن هایدی کسما گفت که او در حال اجرا است چرا که او معتقد است که نوادا در حال حرکت است بیش از حد دور کسب و کار محیط زیست دوستانه است که به کمک نوادا رشد.

“کسب و کار چیزی است که استخدام افراد و به آنها چک” کسما گفت. “ما نمی توانیم بیش از تنظیم کسب و کار نمی تواند بیش از تنظیم صنایع ما.”

کسما قبلا به عنوان رئیس جمهور از هر دو نوادا ملکی و بیشتر لاس وگاس انجمن از Realtors. او همچنین یک حسابدار خبره عمومی و مشغول به کار به عنوان حسابدار به صورت بیمه و شرکت های انرژی و حسابرسی دانشگاههای دولتی در منطقه سیاتل قبل از حرکت به لاس وگاس در اوایل 2000s.

او گفت: زمینه های مالی خواهد شد “اضافه کردن مقدار زیادی از ارزش” وقتی که می آید به تصمیم گیری دشوار در بودجه به عنوان دولت هدایت رکود اقتصادی ناشی از COVID-19.

کسما گفت: به طور خاص او می خواهم به نگاه به جایی که آموزش و پرورش دلار در حال funnelled و می خواهد به بررسی سربار و هزینه های اداری و ببینید که چگونه بسیاری از آن را می توان کاهش می یابد.

“من واقعا معتقدم که در مسئولیت مالی و تماشای بیش عاقلانه دارایی که شهروندان از دولت را به دولت بدهد. کسانی که درآمد و دلار مالیات نیاز به صرف عاقلانه و خردمندانه,” کسما گفت.

اریک خادم

اریک خادم تجاری املاک و مستغلات کارگزار و برای اولین بار نامزد, که گفت که او در حال اجرا است چرا که او می خواهد به نگه داشتن دولت در محیط کسب و کار پسند.

سکستون که گفت او شده است خود اشتغالی از او 18 معتقد است که تجربه خود را در دنیای کسب و کار کمک خواهد او را به عنوان یک نماینده مجلس به عنوان دولت کار می کند به سمت بیرون آمدن از بحران اقتصادی است.

“ما نیاز به برخی از افراد در دولت است که می دانند چگونه برای اجرای یک کسب و کار” خادم گفت.

خادم گفت: او احساس می کند مانند او را بهتر مجهز از دیگر نامزدهای جمهوری خواه در حال اجرا به دلیل در بخشی از سن و سال او. 34 ساله گفت که او “به اندازه کافی برای ارتباط با رای دهندگان و جوان به اندازه کافی قادر به آوردن رای دهندگان جوان.”

“یکی از چیزهایی که من فکر می کنم جمهوری خواهان در حال از دست رفته است در آوردن خانواده های جوان” خادم گفت.

جیم کوچک

پس از آمدن در عرض 300 رای از ضربه زدن Hambrick به عنوان یک وقت در سال 2018 جیم کوچک است که پشت در حال اجرا در حال حاضر باز کردن صندلی این چرخه به دلیل “ما نیاز محافظه کار-متمایل به جمهوری خواهان در شهرستان کرسن سیتی.”

یکی از چیزهایی که او از آموخته های قبلی خود را اجرا میشه ؟ “من یاد گرفتم که رک و پوست کنده به اجرا در برابر پنج اصطلاح مناظره” کوچک گفت. “آن را تقریبا غیر ممکن است.”

کوچک بازنشسته در سال 2011 پس از یک حرفه ای طولانی با ملی روابط کار هیئت مدیره که در آن او به پایان رسید به عنوان مدیر منطقه ای بیش از منطقه لس آنجلس.

قبل از coronavirus همه گیر ضربه کوچک گفت: او می خواست به تمرکز بر روی “تصحیح پرچم قرمز قانون” است که دموکرات ها به تصویب رسید در سال 2019 جلسه و پرداختن به مواد مخدر بیماری همه گیر جمعيت مسن تر.

کوچک بود به انتقاد از رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak را از دست داده و همه گیر و به طور خاص به نام فرماندار بخشنامه که به طور موقت ممنوع است مردم از حضور در کلیسا و حتی در یک درایو-از طریق تنظیمات “ناعادلانه است.”

وقتی که می آید به خرید و فروش با کمبود بودجه از coronavirus کوچک گفت: دولت باید “برش مالیات برای کمک به کسب و کار برای زنده ماندن.”

تیلور مک آرتور

تیلور مک آرتور نیست پاسخ به درخواست مصاحبه از Review-Journal.

دموکراتیک اولیه

Radhika Kunnel

برای Radhika Kunnel ایده در حال اجرا برای دفتر عمومی “چیزی است که شده دم در حالی که برای.”

“من همیشه علاقه مند در خدمات عمومی” Kunnel گفت.

Kunnel یک میکروبیولوژیست گفت که “زمان آن علم به بود در خط مقدم از تصمیم گیری است.”

Kunnel در ابتدا می خواستم به تمرکز بر قوانین مربوط به سلامت قانون و مقررات بهداشت و درمان در نوادا است. اما مانند دیگر نامزدها او می داند که در برخورد با خرید اینترنتی از coronavirus را مقدم در جلسه آینده.

“COVID واقعا مثال دیگر که در آن ما واقعا باید شروع اولویت فعال سیاست” Kunnel اضافه شده است . “این هشداری برای ما است. آن زمان برای ما برای شروع به توجه به سلامت و پتانسیل داشتن این بیماری همه گیر مانند حالات و قرار دادن تاکید ما در سیستم بهداشت و درمان.”

او گفت که وقتی که می آید به بهترین روش برای رسیدگی به بودجه کاهش, او با گوش دادن به هر گونه و تمام ایده هایی که رای دهندگان به ارمغان آورده اند و گفت که انواع مختلفی دارد مالیات است که نمایندگان مجلس می تواند در نگاه به پر کردن برخی از آن سوراخ.

Kunnel در حال حاضر در حال به پایان رساندن او مدرک حقوق در UNLV است William S. بوید مدرسه قانون است.

جنی شروود

جنی شروود در حال اجرا است برای صندلی برای بار دوم پس از از دست دادن در انتخابات عمومی به Hambrick در سال 2018 توسط حدود 1,000 آرا

او گفت: بزرگترین مسئله در جلسه آینده خواهد بود برخورد با این بودجه و گفت: او نمی خواهید برای دیدن یکی دیگر از رکود اقتصادی ،

“هنگامی که ما قطع این بودجه من قصد دارم به سعی کنید و هر دمای Nevadan کل و حفاری به جیب خود” شروود گفت. “نباید شهروند به طور متوسط که برای پرداخت.”

یک ایده شروود ذکر شد تغییر نوادا مالیات شرکت در شرکت با مسئولیت محدود و یا شرکت ،

دولت شناخته شده است برای داشتن ارزان هزینه وقتی که می آید به راه اندازی شرکت حتی برای خارج از دولت کسب و کار. شروود گفت که او می خواهم به راه اندازی یک “نمای بند” که در آن شرکت های که در واقع عامل در دولت هنوز هم می توانید رای دادن, اما نرخ بالاتر خواهد اعمال می شود به کسانی که به سادگی خارج از دولت کسب و کار با استفاده از نوادا به عنوان سمبل.

“من نمی بینم که چرا ما به تمام جهان و فرار مالیاتی و ما نمی توانید هر چیزی را برای آن” او گفت:.

او همچنین گفت که او می خواهد به کار در قانون برای راه اندازی تجارت-که او اضافه می تواند کمک به جذب بیشتر کسب و کار به نوادا.

اوا Littman

اوا Littman پاسخ نمی دهند به درخواست برای مصاحبه از Review-Journal.

Littman است که باروری در لاس وگاس که وب سایت کمپین توصیف او به عنوان “عملگرا.”

Littman وب سایت می گوید که او “متعهد به حمایت ما پلیس و ماندن دشوار در جرم” است که ما نیاز به بهبود برنامه درسی و “نگه مدارس ما به یک استاندارد بالاتر” و این که او می خواهد به افزایش تعداد متخصصان پزشکی در جنوب نوادا.

جو والدس

جو والدس نیست پاسخ به درخواست مصاحبه از Review-Journal.

تماس با سرمایه رئیس دفتر Colton در Lochhead [email protected] Follow @ColtonLochhead در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>