8 از این هفته اکثر گفتن بازاریابی آمار از درآمد تماس به افزایش در فروش مد

در این میان تمام شهر ما سالن رقص لاتین می شکند و مسابقات گلف در زوم مارس زوم در یک برانگیزتر سرعت سریع. با تقویم تبدیل به ممکن است آن را رسما Q1 فصل درآمد. به علاوه نیلسن غواصی به چه طرفداران ورزش در حال تماشای در فقدان ورزش.

در اینجا هشت آمار از هفته گذشته در جهان از مارک های بازاریابی و تبلیغات است که گرفتار چشم ما.

1. با وجود کاهش قابل توجهی این شرکت بودند Q1 لکه های روشن

هر چند Facebook آمازون و الفبا, گوگل شرکت مادر باید همه اعتراف به احساس مالی نیش Covid-19 سه tech برندها هنوز ارسال شده در برخی قوی سه ماهه اول نتایج. Facebook گزارش درآمد حاصل از $17.7 میلیارد دلار در Q1 تا 18 درصد از سه ماهه اول در سال 2019; الفبای گزارش درآمد حاصل از $41.2 میلیارد دلار برای افتتاح سه ماهه از سال 2020; آمازون گزارش فروش خالص درآمد حاصل از $75.5 میلیارد دلار در Q1 تا 27 درصد از مدت مشابه سال گذشته است.

علاوه بر این Facebook تبلیغ صرف در شرق آسیا رشد 12.7% از ابتدای ماه مارس (پس از حذف نزدیک به 50 درصد در آمریکای شمالی بین دسامبر 2019 و مارس). الفبای کل درآمد تبلیغات برای Q1 شد $33.8 میلیارد دلار در مقایسه با $30.6 میلیارد دلار در سال گذشته درآمد در آمازون تبلیغات رفت تا با 44 درصد در آینده در $3.9 میلیارد دلار برای این دوره است.

2. در حال حاضر شبانه روزی خود را برای آینده ادبی ماجراجویی

تا به حال برنامه های خود را به لوله تنفس در لس Cabos و یا پیاده روی را از طریق مونتسرات از خط خارج توسط همه گیر? وحشی, کارآگاهان ارزشمند کتابفروشی و کافه در دالاس ارائه شده است یک قرنطینه-جایگزین تایید: ادبی, سفر اعزامی است.

مشتریان وفادار بودند اشتباه زمانی که آنها بازدید کتابفروشی آنلاین پلت فرم این یکشنبه گذشته تنها به ملاقات با آنچه در ظاهر به یک آژانس مسافرتی سایت. این فریب کتاب سفر پلت فرم توسعه یافته توسط DJNR تعاملی اجازه می دهد تا مردم را به جستجو برای مقاصد اما بازده نتایج جستجو برای کتاب های نوشته شده در مورد query شهرستان. برای ترویج سایت آژانس شریک Dieste به همان اندازه ایجاد فریب نقاط.

پس مارس 26 وحشی کارآگاهان گفت: خرید و فروش آنلاین را افزایش 200%با 30 ، 000 منحصر به فرد گردشگران در جستجوی خود را برای ماجراجویی های بعدی در سایت.

3. در میان همه بد حیوانات خانگی پر رونق هستند

جدید 60-second نقطه از جویدنی تولید شده از راه دور توسط حیوان خانگی آنلاین محصول خرده فروش را در خانه تیم بازاریابی خلاق با آژانس SpecialGuest ما را به یاد که چرا Covid-19 بحران منجر به مالکیت حیوان خانگی بوم: ما خزدار پوسته پوسته و دوستان پرنده ما را با هم.

آنها را بهتر به اخبار بیش از حد:

نیاز به اصحاب حیوانات داده است افزایش دیجیتال پت سیستم عامل مانند جویدنی (Q1 سال 2020 فروش انتظار می رود به میان 35 درصد و 37 درصد بالاتر از سال گذشته) که به نوبه خود کمک به ما چهار پا بگیرید و یاد دهید رشد. شرکت تحقیقات بازار Rakuten هوش نشان داد که ایالات متحده آنلاین فروش غذای سگ و رفتار بودند تا 88% و فروش غذای گربه و رفتار بودند تا 82 درصد در ماه مارس در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. مستندات نیز منجر به فروش housebreaking و محصولات بی اختیاری افزایش 132 درصد.

4. انسان دوستی زندگی می کنند

در ماه گذشته ما ظاهرا کردم واقعا به peeking به شخصی فضاهای مورد علاقه ما کلان و microinfluencers: وجود 70% پرش در مردم با استفاده از Instagram Live در ماه آوریل است. بیشتر به درو مزایای ما جمعی خستگی Instagram کمک به سازمان های غیر انتفاعی با ساخت آن اهدا برچسب موجود در livestreams. کاربران در حال حاضر قادر به تشکر از اهدا کنندگان را در زمان واقعی و همچنین دعوت از افراد دیگر برای پیوستن به خود را به میزبان telethon-سبک جمع آوری کمک.

5. آن حزب من و من خوردن گنده, اگر من می خواهم به

برای پدر و مادر این “بی سابقه تایمز” در آورده است نگرانی در مورد اقتصاد بهداشت و درمان مشاغل و هنگامی که آنها در نهایت قادر به ترک مدرسه در منزل وظایف. برای بچه های خود این “بی سابقه تایمز” در آورده است ساده تر اما هنوز هم معنی دار و نگرانی از قبیل “آیا هر یک از دوستان من آمده به من موقع تولد حزب؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im