8 رویداد تاکتیک های ایجاد و پرورش مورد استفاده برای تولید آن برای اولین بار دیجیتال اجلاس

بینش کلیدی:

مانند بسیاری از مارک های ایجاد و پرورش در حال برنامه ریزی رویداد خود را برنامه ریزی برای نیمه اول سال 2020 قبل از Covid-19 شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده آنلاین مشاوره حرفه ای پلت فرم ها و کسب و کار رویداد سری برای زنان کارآفرین که به تولید حدود 40 نشست سالانه بود و حتی قادر به میزبان اولین رویداد در مقیاس بزرگ از سال در اواخر فوریه در لس آنجلس.

اما هنگامی که این بیماری همه گیر از بین برود حوادث شرکت تخته سنگ برای Q2 و فراتر از آن—از جمله SXSW اجلاس در مه و زیبایی در نیویورک و در حاشیه اجلاس مارس—با نام تجاری مجبور شد به شکل از چگونه برای تبدیل به یک کاملا دیجیتال وقایع کسب و کار به تعامل با طرفداران به موقع مطالب آموزنده و نگه داشتن یک هسته جریان درآمد باز است.

“در اوایل ماه مارس ما می دانستیم که ما تا به حال به شروع به انجام رویدادهای آنلاین. ما نمی تواند فقط دو پایین بودن رسانه های کسب و کار” گفت: Jaclyn جانسون مدیر عامل و بنیانگذار ایجاد و پرورش. “ما تمام دیجیتال تمام وقت در حال حاضر.”

ایجاد و پرورش نیز تا به حال به تصمیم می گیرید اگر و چگونه آن را می تواند نگه داشتن مستر کارت به عنوان یک شریک—دو مارک تا به حال وارد yearlong مشارکت برای سال 2020 است. این برند کار خود را با مسترکارت برای توسعه پول حرکت یک ticketed دیجیتال اجلاس مالی, گفتگو صورت گرفت که در مارس 2 از 9 صبح تا 6:30 p. m. PST در ایجاد و پرورش وب سایت.

بر اساس حضور و غیاب این شرکت مشاهده پول حرکت می کند به عنوان یک موفقیت است. با نام تجاری گزارش رویداد به خود جلب کرد حدود 7000 دارندگان بلیط (بیش از 500 بلیط فروخته شد که بعد از اجلاس) و 11000 نفر بازدید سایت به طور کلی در روز شنبه.

در مصاحبه با Adweek, Johnson مورد بحث چگونه تیم او کار می کرد با مسترکارت برای توسعه این رویداد برنامه نویسی و طرح استراتژی برای یکپارچه سازی حامیان تاکتیک برای حفظ شرکت کنندگان تنظیم در تمام طول روز در خانه و که در آن به طور موقت دیجیتال وقایع کسب و کار خواهد از اینجا بروم.

نگه داشتن محتوا و سخنرانان مربوطه

این اجلاس موضوع متمرکز بر آنچه کارآفرینان می توانید به نگه داشتن خود را در کسب و کارهای کوچک شناور در طول یک بیماری همه گیر به زندگی به ارمغان آورد با ترکیبی از زنده و ضبط keynotes و پانل های کارگاه های آموزشی بحث و زمین رقابت—جلسه انتظار می رود در یک IRL ایجاد و پرورش رویداد.

سخنرانان کلیدی برای مکالمات شامل ClassPass بنیانگذار Payal Kadakia, Beis بنیانگذار Shay Mitchell, عجیب و غریب چشم ستاره و طراح داخلی بابی ادم بی کله و کمدین Chelsea Handler. “میزگرد” بحث و گفتگو با تکرار از مارک های مختلف—از جمله زاینده رود و Rebecca Minkoff—متمرکز دولت از یک صاحب کسب و کار در حال حاضر چگونه مارک های pivoting استراتژی های بازاریابی خود را و دلار و چگونه برای آماده سازی مالی برای آینده است.

جانسون و تیم برنامه نویسی مبتنی بر آنچه آنها فکر جامعه خود خواهد بود بیشتر نگران در زمان حاضر و سخنرانان که می تواند با ارائه متنوع بینش در مورد چگونه آنها در حال دست زدن به کار خود را-از-خانه شرایط.

“همه نگران پول در حال حاضر. ما می خواستیم به گرد هم می آیند برای یک روز از مالی و مکالمات سوالات جامعه ما بود و رک و پوست کنده کارکنان ما تا به حال” جانسون گفت. “ما تا به حال مردم بحث در مورد خاموش کردن فروشگاه خود و یا furloughing کارکنان, اما ما نمی خواهید آن را به همه دل تنگی و عذاب. این گفتگوها دشوار هستند اما ما همچنین می خواهم به بحث در مورد آنچه در آینده.”

جنوبی نفوذ

یک رویداد برجسته بود زنده زمین مسابقه که در آن کسب و کارهای کوچک در مواد غذایی و یا تجربی صنایع می تواند به رقابت برای $10,000 اعطای بودجه بلیط رویداد درآمد حاصل. در پایان اجلاس سه فینالیست تن به تن کسب و کار خود را به پنج قضات که شرکت کرده بود در اوایل جلسات. پانل اهدا کمک مالی به کارولینای Contreras از دست ریزو را Inc., نیویورک سالن که caters به مو.

تاکید بر زندگی و بالا بردن ضبط جلسات

توجه عمده به صورت مجازی رویداد تولید کنندگان این است که آیا برای تحویل زنده یا ضبط keynotes و پانل و پول حرکت می کند اجلاس ارائه شده هر دو. تمام پانل پخش شد و یا ضبط شده با استفاده از زوم و قبل از ثبت پانل های آپلود شده از طریق Vimeo برای شرکت کنندگان به نمایش در هر زمان که آنها تصمیم به.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>