بهترین هدفون بازی سیمی که تاکنون مورد آزمایش قرار داده ایم هدست Astro A40 TR Headset + MixAmp Pro 2019 است. این هدفون های باز به دو صورت ارائه می شوند: یکی برای کاربران Xbox و دیگری برای PS4 ، در حالی که کاربران PC می توانند از یکی از آنها استفاده کنند. آنها با یک MixAmp همراه هستند که گزینه های مختلف ورودی را در بر می گیرد و صدای صوتی مجازی و همچنین دکمه های بزرگ برای مخلوط کردن صدا و کانال را ضبط می کند و به شما امکان می دهد تعادل خروجی بین موسیقی و گفتگوی صوتی خود را کنترل کنید.

طراحی باز این بدان معنی است که این هدفون به بهترین وجه در محیطی آرام استفاده می شود ، زیرا در برابر هرگونه نویز محیط و نشتی کاملاً جدا نمی شوند ، که ممکن است برای دیگران آزار دهنده باشد. در روند صعودی ، این طرح همچنین به آنها امکان تولید صدایی بزرگ و طبیعی را می دهد. مشخصات صدای پیش فرض این هدفون بسیار سنگین و باس است ، اگرچه این باس به اندازه هدست Astro A40 TR + MixAmp Pro 2017 برجسته نیست. صدای کلی آن می تواند تا حدی گل آلود باشد. خوشبختانه ، چندین پیش تنظیم پروفایل و یک EQ گرافیکی در نرم افزار Astro وجود دارد که می توانید با آن ارتباط برقرار کنید.

ویژگی برجسته البته میکروفون است. به نظر می رسد گفتار دقیق و قابل درک است ، و میکروفون سر و صدای پس زمینه را به طرز چشمگیری به خوبی نشان می دهد. به طور کلی ، اگر شما به فکر داشتن چند سیم بیشتر در اطراف هستید ، این یک انتخاب عالی است.

بررسی ما را ببینید
جایگزین ارزان تر ، متنوع تر: هدست بازی Logitech G433
طراحی هدست بازی Logitech G433
هدست بازی Logitech G433
قیمت را ببینید
Amazon.com
گوش بیش از حد را تایپ کنید
محوطه بسته شده
بی سیم
خاموش شدن صدا
بله
مبدل پویا

اگر به دنبال یکی از بهترین هدست های بازی با سیم هستید اما می خواهید کمی پس انداز کنید ، پس از آن با Logitech G433 بروید. این هدفون های بازی ممکن است با یک برنامه اختصاصی که ویژگی های بسیاری را ارائه می دهد همراه نباشند ، اما آنها با لوازم جانبی متعددی همراه هستند و آنها را کمی متنوع تر می کند. شما می توانید پدهای اضافی ، یک کیسه حمل و چند کابل اضافی را در جعبه دریافت کنید. یکی از کابل ها حتی از راه دور معمولی درون خطی برخوردار است که قابل استفاده برای موبایل نیست ، به این معنی که می توانید از طریق هدفون به راحتی با تلفن خود استفاده کنید. آنها همچنین برای داشتن جلسات طولانی بازی راحت و مناسب به نظر می رسند. همچنین ، هنگام بازی بر روی رایانه شخصی ، می توانید از آداپتور USB برای دسترسی به G HUB ، نرم افزار Logitech استفاده کنید که امکان سفارشی سازی مناسب را فراهم می آورد. این هدفون همچنین از میکروفون بهتری برخوردار است و همین امر باعث می شود صدای کامل تر و جزییات تری نسبت به هدست Astro A40 TR + MixAmp Pro 2019 داشته باشید. با این حال ، توجه داشته باشید که پدهای متخلخل آنها به خوبی در برابر نویز محیط جدا نمی شوند و ممکن است کمی نشت کنند. برای برخی

در کل ، اگر به هدست با تنوع ویژگی و دسترسی آسان به کنترل حجم صدا نیاز دارید ، با Astro همراه شوید. برای یک جفت ارزان تر که می تواند به عنوان راننده روزانه شما استفاده شود ، Logitech بسیار متنوع تر است.
خرید هندزفری سامسونگ u flex
بررسی ما را ببینید
بهترین هدست بازی برای Xbox One: SteelSeries Arctis 9X Wireless
طراحی بی سیم SteelSeries Arctis 9X
SteelSeries Arctis 9X بی سیم
قیمت را ببینید
Amazon.com
روش آزمون v1.4
7.1
طریقه استفاده مخلوط
7.3
صدا خنثی
6.7
رفت و آمد / مسافرت
7.1
ورزش / تناسب اندام
6.9
دفتر
7.5
بازی بی سیم
8.0
بازی سیم کشی
7.6
تماس های تلفنی
گوش بیش از حد را تایپ کنید
محوطه بسته شده
بی سیم بله
خاموش شدن صدا
بله
مبدل پویا

بهترین هدست بازی برای Xbox One که تاکنون آزمایش کرده ایم ، SteelSeries Arctis 9X است. این هدفون از همان فناوری بی سیم استفاده شده در کنترلرهای Xbox استفاده می کند ، بدین معنی که بدون نیاز به دانگل می توانید از آنها با کنسول خود استفاده کنید. آنها همچنین سازگار با بلوتوث هستند ، به این معنی که می توانید همزمان با بازی کردن در Xbox One ، موسیقی خود را از تلفن خود پخش کنید. ساخت کلی آنها بسیار شبیه به اکثر هدست های بازی های سطح بالای SteelSeries است. بسیار ساخته شده است و باید برای اکثر افراد راحت باشد. آنها همچنین دارای پیشانی بند اسکی هستند که به طول تسمه محدود است ، بنابراین ممکن است برای افرادی که دارای سرهای بزرگتر هستند توصیه نمی شود زیرا ممکن است برای مدتی پوشیدن آن را محکم ببینند.

مشخصات صوتی آنها خارج از جعبه کاملاً متعادل است و باید برای اکثر محتوا و ژانرها مناسب باشد ، اگرچه بین کاربران سازگار نیستند ، به این معنی که افراد مختلف ممکن است پروفایل صدا را به صورت متفاوتی تجربه کنند. متأسفانه ، در حالی که صدای آنها از طریق نرم افزار آنها قابل ضبط است ، شما نمی توانید پیش نمایش زنده EQ را بشنوید مگر اینکه رایانه شخصی شما از Xbox Wireless پشتیبانی کند یا آداپتور نداشته باشید. در صعود ، میکروفون آنها خوب است و یک ضبط تمام عیار را ارائه می دهد ، به این معنی که افراد آنلاین مشکلی برای درک شما نخواهند داشت. به طور کلی ، اگر می خواهید چیزی به راحتی بی سیم به Xbox شما متصل شود ، گزینه خوبی هستند.

بررسی ما را ببینید
بهترین هدست بازی بودجه: Corsair HS60
طراحی کریر HS60
Corsair HS60
قیمت را ببینید
Amazon.com
روش آزمون v1.4
5.7
طریقه استفاده مخلوط
7.4
صدا خنثی
4.7
رفت و آمد / مسافرت
5.6
ورزش / تناسب اندام
5.5
دفتر
5.8
بازی بی سیم
7.6
بازی سیم کشی
6.7
تماس های تلفنی
گوش بیش از حد را تایپ کنید
محوطه بسته شده
بی سیم
خاموش شدن صدا
بله
مبدل پویا

بهترین هدست بودجه بازی که تاکنون آزمایش کرده ایم ، Corsair HS60 است. آنها خیلی ما هستیم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>