7 راه مصرف کنندگان در حال گرفتن نوآورانه در سیستم عامل های اجتماعی

این واقعیت جدید آمده است به سرعت. بسته به کشور تماس با ما خانه ما هفته ها یا شاید ماه به این طبیعی است. من صحبت می کنند به همکاران در هنگ کنگ و سنگاپور شده اند که کار از راه دور برای بیش از هشت هفته. در بچهداری یکشنبه در انگلستان نخست وزیر پیام این بود: “آیا دیدار پدر و مادر خود را.” چه کسی می تواند تصور کرده اید?

همانطور که همه ما انطباق با این واقعیت جدید اجتماعی فاصله فیزیکی و انزوای بسیاری از رهبران کسب و کار از ما بخواهید در مورد چگونه مردم با استفاده از برنامه های ما است. آنچه ما میبینیم این است که مردم با استفاده از تکنولوژی و شرکت هایی مانند ماست به چک در خانواده خود ارسال عکس به اشتراک گذاری و انتقال اطلاعات (و البته جوک) و چت تصویری. در بسیاری از کشورهای در سخت ترین ضربه به این ویروس دیده ایم که کل پیام را در سراسر برنامه های ما افزایش یافته است و بیش از 50 درصد بیش از ماه گذشته.

برای کسب و کار, هر آنچه در کمپین های بازاریابی بودند آماده و آماده قبل از COVID-19 ممکن است دیگر. در حال حاضر ما باید ارزیابی مجدد برنامه های ما ما استراتژی و ما به کارگیری منابع است.

اولین چیزی که ما باید انجام دهید این است که درک آنچه که مردم در حال استخدام شرکت ها در حال حاضر است. چه مردم به دنبال زمانی که آنها آنلاین, فروشگاه و یا چت ؟ در اینجا برخی از نمونه های.

ارائه راحتی و اتصال

همه ما بیشتر میل به عنوان در حال حاضر به عنوان ما می توانید با ما خانواده و دوستان و عزیزان و ما شاهد این هستیم که مردم در سراسر جهان می آیند و صف آرایی با استفاده از فن آوری است. در ایتالیا تنها زمان صرف شده در سراسر برنامه های ما است تا 70 درصد از زمان بحران آغاز شده است.

مردم با استفاده از تکنولوژی برای ارتباط با جوامع خود عملا. در یک گروه همسایه ها در, Kent, England در حال پیدا کردن راه هایی برای هماهنگ کردن کمک در میان هر یک از دیگر. در اخیر پست های رسانه های اجتماعی نویسنده و نویسنده Tricia Lott Williford نوشت, نامه ای سرگشاده به معلمان با عنوان “غم و اندوه واقعی است” که گفت: “من از دست بچه ها. ساده و ساده است. من از دست ما روال ما در داخل, جوک, پایان ما از روز بالا سپاس و همه چیز را در میان.” آن را به اشتراک گذاشته شده است 38,000 بار که از زمان انتشار.

آموزش و پرورش و به اشتراک گذاری اطلاعات سلامت

با این وضعیت در سطح محلی, ملی و منطقه ای سطح تغییر روزانه مردم با استفاده از فن آوری به مصرف حجم زیادی از محتوای اخبار از جمله فیلم ها, op-eds و متخصص تجزیه و تحلیل. محبوب موضوعات مورد علاقه عبارتند از: حقایق در شستن دست ها-نشانه تجزیه و تحلیل و یا چگونه به خود شده است.

ما نیز دیدن که مردم خلاقانه اشتراک گذاری این اطلاعات برای مخاطبان در همه سنین مانند نشاط پست از خانم جنگل برای کلاس سوم مشترک تقریبا 89,000 زمانی که مدرسه بود و هنوز هم در جلسه. و مردم در سراسر جهان انتخاب شده برای صفحه نمایش جدید در خانه بماند Instagram دشنه (مورد استفاده در بیش از 100 میلیون بار در هفته) و مشخصات قاب مانند Quaran-تیم به دیگران را تشویق به ماندن در داخل.

پشتیبانی برای کمک و جمع آوری اعانه

مردم می خواهید برای ارائه و نشان دادن خود و کمک به در راه است که آنها می توانند. ما شاهد این حمایت نشان میدهد تا از طریق جمع آوری اعانه و کمک های مالی.

کمتر به طور رسمی در انگلستان به عنوان مثال هشتگ #HitTheAmbulance انباشته 70,000 پیروان در چند هفته گذشته اجازه می دهد تا کاربران را به “آمار” کارکنان آمبولانس با یک حرکت کوچک از قدردانی از قبیل شیرینی و دستمال توالت یا فقط ساده و با تشکر از شما selfie.

منابع و پیشنهادات خود را در مدرسه در منزل

با مدارس بسته شده و مردم با استفاده از گروه های به اشتراک گذاری لینک به منابع آنلاین بازخورد در مورد آنچه پدر و مادر در حال پیدا کردن موثر و عکس از بازی ها و فعالیت های خانواده است. یک مدرسه در منزل در استرالیا فراهم می کند که منابع آنلاین برای پدر و مادر تدريس اثربخش استراتژی ها و راه های دیگر به بهترین طبیعی جدید دیدم 10,000 اعضای عضویت در 30 روز گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>